Şimdi Ara

*_* YENİ YARİS 1.0 ve 1.3 TARTIŞMA GRUBU *_* (107. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.163
Cevap
9
Favori
203.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcroses

quote:

Orijinalden alıntı: himpton

Arkadaşlar
    2005 Yaris 1.0 Otm. 80000km. Sizce piyasa fiyatı nedir?
    Aracın yeni 80000 bakımı yapılmış. Hep yetkili servis. Son bakım masrafı 4 lastik dahil 3000TL ye yakın.(belgeler var) Uzun seneler sorunsuz kullanılacak bir araç özel servise göre.
    Fikirlerinizi bekliyorum.

14-15 eder.

:)) biraz gercekci olmakta fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

quote:

Arkadaşlar
    2005 Yaris 1.0 Otm. 80000km. Sizce piyasa fiyatı nedir?
    Aracın yeni 80000 bakımı yapılmış. Hep yetkili servis. Son bakım masrafı 4 lastik dahil 3000TL ye yakın.(belgeler var) Uzun seneler sorunsuz kullanılacak bir araç özel servise göre.
    Fikirlerinizi bekliyorum.

14-15 eder.

:)) biraz gercekci olmakta fayda var.

ne kadarmış gerçekçi olan fiyatı?
  • otomatik yaziyormus onu gormedim, adam 25 bin yazmis bu mu gercekci ben de yeni kasa sol spec. 2006 model var. 30 mu istiyeyim o zaman.
    eski kasa bombos yaris sirf otomatik diye boyle fiyat yaziyorlar.
  • Selamlar şu an 2006 1.9 dci exp full laguna sahibiyim. araç şu an çok kısa mesafe için kullanılıyor. yıllık 5000 km etmez. Bende hem vergi hem yakıt hem ... bakımından b sınıfı bir araçla takas etmeyi düşündüm. tabi yaris'e de böyle baktım. Yolda 2 adet bayır var. 1.0'ı ile 1.3 ünü kıyaslamak amacıyla girdim ama 36 sayfada galiba ben bulamadım böyle bir mesajı. konuyu takip eden arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa 1.0'ı almayı düşünüyorum. şimdiden teşkekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: larmral

Selamlar şu an 2006 1.9 dci exp full laguna sahibiyim. araç şu an çok kısa mesafe için kullanılıyor. yıllık 5000 km etmez. Bende hem vergi hem yakıt hem ... bakımından b sınıfı bir araçla takas etmeyi düşündüm. tabi yaris'e de böyle baktım. Yolda 2 adet bayır var. 1.0'ı ile 1.3 ünü kıyaslamak amacıyla girdim ama 36 sayfada galiba ben bulamadım böyle bir mesajı. konuyu takip eden arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa 1.0'ı almayı düşünüyorum. şimdiden teşkekkürler.

bence 1,3 almak daha mantıklı 1.0 denemedim ama 1.3 uzun yolda ve sehir icinde hic sıkıntı vermiyor.
  • merhaba yaris sahipleri,
    ben ilk aracımı önümüzdeki 1-2 ay içinde almayı planlıyorum. usta bir şöfor değilim araçtan performans beklentim yok. Beklentilerim;
    - genelde şehir içi kullanılacak yakıtı az olsun istiyorum.
    - araçlardan pek anlamam sanayiye yolum düşmesin istiyorum. (en önemli kriter)
    - yılda bir iki kez uzun yola çıkılacak çok yormasın istiyorum.
    - tüm bu beklentilerimi 15 ila 18 binlik bir bütçeyle karşılasın istiyorum.
    Bu beklentilerimi yaris 1.0 karşılar mı?

2005 1.0 active 97000km değişen yok lokal boya var 1 parça 16500tl
    2005 1.0 16v sol 150000km değişen yok parça boya var 3-4 parça 16750tl
    2005 1.0 terra 99000km ----- 16.500

bu araçlardan hangisini önerirsiniz?

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: nizambaba

quote:

Orijinalden alıntı: nizambaba

Arkadaşlar merhaba,
    2002 model 1300 motor manuel vites yaris kullanıcısıyım. Araba 48000 km. de ve lastikler yeni. Geçen ay yakıt tüketimini hesaplamak için depoyu doldurdum. 120 TL lik benzinle 500 km yol yaptım. Yani kilometrede 0.24 TL yakmış araba. Ki bunun çoğu uzun yolda 100 km/saat hızla yapıldı. Arabayı genelde eşim kullanıyor, o da devirli kullanmaz, gayet sakin kullanıyoruz yani arabayı. 3000 deviri pek geçmez araba. Dediğim gibi 500 km. nin 350-400 km'si şehirler arası. Bana çok fazla geldi. Sizce de öyle değil mi?
    Neden kaynaklanıyor olabilir?

Tekrar merhaba arkadaşlar,
    Bu mesajı birkaç ay önce atmıştım. mesajdan sonra bujileri, yakıt, yağ ve hava filtresini, arabanın yağını değiştirdim. Ancak değişen bişey yok. Forumda bir arkadaş bu değerler normal demiş ama, bana hala fazla gibi geliyor. Şu anda araba hala 0,25 TL yakıyor kilometrede. Trafik olmayan bir yerde yaşıyorum. 500 km. nin maksimum 150 km si şehir içi. Dediğim gibi onda da trafik yok ve eşim (bayan) kullanıyor arabayı. Yani arabayı zorlamıyoruz. Hesapladığınız zaman 100 km. de 7.6 litre yapıyor ortalama. Çok değil mi? Başka birşey olabilir mi acaba arabada?

bence yaris'e gore cok.daha oncede 2007 yaris kullandım 2 seneye yakın,sehir içi altı lt lere dusuruyordum .ama bu yol bilg.değer hiç depodaki gercek yakıta gore denemedim..ha bide kış aylarında normaldir belirteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genelsekreter -- 20 Aralık 2012; 22:14:07 >

• herkese selamlar
    1.0 life 30.000
    1.33 fun 35.000
    sizce aradaki farki vermeye deger mi?
  • Ayni soruyu ben de sordum kendi kendime defalarca ve 1.0 motorunu aldim.izlenimlerimi diger yaris konusunda aktardim.eger konu fiyatsa binlik...ekonomiyse binlik...2. El konusunu bilmiyorum ve ilgilenmiyorum cunku degistirecegim zaman yine gidip toyota alacagim bunu verip.guc ise konu binlik heryere gidiyor agir yuk ile bile...hiz mi? 120 ustunde hepsiyle cezayi yersin :) baska????
  • quote:

Orijinalden alıntı: airspeed

herkese selamlar
    1.0 life 30.000
    1.33 fun 35.000
    sizce aradaki farki vermeye deger mi?

bence deger.aracınız daha severek kullanacagınıza bahse varım.1.33 den alıdgınız performan bambaşka
  • Bir arkadaşıma yeni yaris 1.0 life düşünüyoruz.29.800 tl fiyat,2013 model için aldık.Trafik sigortası hariç.Alev kırmızı renk hazırda.
  • yaris 1.3 lpg li almayı düşüüyorum her gün şehir içi 4-5 kere yol kat edicem. tasarruflu olması lazım lpg taktırınca yol bilgisayarı yani anlık tüketim devre dışımı kalıyor lpg tüketimini göstermiyormu
  • Selamlar 2008 model triptonik 1.3 sol yaris 70bin km temiz kullanılmış fiyatı ne kadar eder arkadaşlar.
  • Arkadaşlar 1.33 yaris düşünüyoruz özellikle otomotik vitesi için yokuşta kalkmıyor vs. gibi yorumlar okuduk kullanıcılar bu konuda ne derler acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssd2306

arkadaşlar toyota yaris aracımı satıyorum

2008 model 31750 km de kaza boya vs yok orjinal gümüş gri rengi park sensörü var

1.0 terra modeli il niğde ilgilenen olursa tel: 536 218 29 90 ve 506 715 97 94

21.500tl takas düşünmüyorum

merhaba, özel mesaj gönderdim
  • KendimiArıyorum kullanıcısına yanıt
    devredışı kalmaz.
  • kafkas11 kullanıcısına yanıt
    sıkntı olmaz. tiptronız modda 1 de takılı gidersınız en kotu. o yuzden sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadiruysal

devredışı kalmaz.

Nisanda yazmıştım :) 6 ay önce megane 2 aldım
  • KendimiArıyorum kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanın
  • Muhtemelen daha önce yazılmıştır ancak bulamadım. 2005 model m/m vitesler nasıl. Bir arkadaşım için bulduk 1.0 m/m 19500 liraya. km falan iyi arabanın ancak ben vites konusunda tedirgin oldum.
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.