Şimdi Ara

YENİ YAPTIRDIGIM ARABAMI CİZMİŞLER!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha 2 hafta bile olmamıştı ford focus hb'mi cizmişler sol ark camurlukta kafadan 10 küsür cm cizik war sanki araba batıyor anlamıyorum ne isterler suc üstü yakalayıp yapılacak cok güzel şeyler var fakat bulamıyorsun... nese sadece paylaşmak istedim eminim sizinde başınıza geliyordur...

• resim koysana. darbe büyüklügüne göre fiyat söyleriz
  • Çok geçmiş olsun arkadaşım.Valla nereye park edicez anlamadım gitti.Kapımızın önünde duruyor ama dediğin gibi sanki araba bişey yapıyor onlara
  • benim aracıda cizdiler ilk aldım 5.gun aracın arka sol camurluguna cizik attılar ama fazla belli olmuyor benimki Allahtan yakalayınca yapılacak seyleri yazsam beni atarlar burdan:)
  • geçmiş olsun kardeş. zamanında bizim arabanın iki dikiz aynasını kapı bağlantı yerinden kırmışlardı canım çok yanmıştı. mahalledeki bütün arabaları sıradan geçirmiş şerefsızler en az on arabayı haşat etmişlerdi
  • Aynalar %5 hasara girermi ?
    Kaskoyu bozmadan yapılırmı yani.Bi ayna 395 Ytl + KDV
  • quote:

Orjinalden alıntı: karenin

geçmiş olsun kardeş. zamanında bizim arabanın iki dikiz aynasını kapı bağlantı yerinden kırmışlardı canım çok yanmıştı. mahalledeki bütün arabaları sıradan geçirmiş şerefsızler en az on arabayı haşat etmişlerdi

O dikiz aynalarını alıcan, kıranların........
  • aynen öyle o zaman kasko da yoktu paşa paşa yaptırmıştık allahtan çok pahalı bir araba değildi ama çok koymuştu.
    quote:

Orjinalden alıntı: aldeniz83

quote:

Orjinalden alıntı: karenin

geçmiş olsun kardeş. zamanında bizim arabanın iki dikiz aynasını kapı bağlantı yerinden kırmışlardı canım çok yanmıştı. mahalledeki bütün arabaları sıradan geçirmiş şerefsızler en az on arabayı haşat etmişlerdi

O dikiz aynalarını alıcan, kıranların........
  • Aman diyelim !!!
  • Benim Broadway de bir tek çizik yoktu. Birgün bir marketin önünde bıraktım. 2 taraftan baştan başa
    çizmişlerdi. Ta boyası çıkmıştı.
  • yaa araba 1 senedir bende bi cizik bile görmedim fakat 2 hafta falan oluyor spoiler,krom cam cıtası kapı kolu,sonra işte tampondaki siyah şeritler kapılardaki şerit ler silecek falan boyandı derken 2. hafta cizmişler batıyor sanki her gördügümde moralim bozuluyor...olmazsa resmi yakın bi zamanda eklerim...
  • bunları yapan arkadaşların maalesef psikolojik problemleri var. sizi tanısın yada tanımasın arabaya zarar veriyorlar çünkü obsesif insan bunlar.
  • 2004 senesinde focusum varı 0 km bursa sönmez koçtan çıkarmıştık ghiadı o senenin kurban bayramında adam resmen sağ arka çamurlukta sos oynamış kağıtta oynarya o cins bi tur dönmüş resmen etrafında sabah bi indim baktım sinir oldum aytozu grisiydi bide focusta en sevdiğim renkler arasındaydı ne yaparsın çiziyo millet
  • Geçmiş olsun garaj şart maalesef..
  • öncelikle geçmiş olsun turte wax kurtarı mı acaba?

genelde veletlerin kurbanı oluyor bizim arabalar benim arabamında çamurluğun ordan 4-5 cm hilal gibi çizmiş O cocukları yakalarsam ben biz çizecem hiçbir kaportacı düzeltemiyecek...
  • daha konunun başlığını görür görmez çıldırdım......cok geçmiş olsun kardes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 9 Nisan 2008; 21:54:42 >
  • saol'un tşk ederim...pasta cila yada benzeri ürünler kurtaracagından emin degilim...nese artık bi boyacı yolu gözüktü bize.............................................
  • kimdir bunlar nasıl insanlardır anlayamadım. Ben bugüne kadar sokakta araba çizen bi zat görmedim ama benim arabayı da çizmişler malesef Bu arada suçüstü yakalayan varmı hiç ?
  • genellikle %90 çocuklar çiziyoro yüzden mahallenizdeki çocuklarla iyi geçinin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.