Şimdi Ara

YENİ YABANCI KURALI ACIKLANDI!! (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
5
Favori
15.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş

• şu son ikisini de al, sahada başka yerli kaldı mı?
  • Çok iyi oldu..
    En çok sevindiğim nokta ise benim gibisini zaten bulamazlar yata yata da olsa paramı alırım diyen ve kendini bir halt zanneden,kapasitesiz şişko türk futbolcularının artık rahat rahat yatamayacak olmasıdır.
  • Manager oynayanlara da acaip yaradı bu iş
  • Soyleyin bana 14 yabanciyi toplasak penalti gibi frikik kullanan sergen.. Omzu kopsa bile düşe kalka oynayan bulent korkmaz.. Ve bir Rüştü eder mi ?
    Cevap

Eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Raider

Manager oynayanlara da acaip yaradı bu iş
    quote:

Orijinalden alinti: The Raider

Manager oynayanlara da acaip yaradi bu is

Toplucam Brezilya'dan regenleri, vurucam kyrbacy bir Real'e bir Barca'ya!!!
  • ambramat ı sonunda oynatabileceğiz , brumada yabancı sınırına takılmayacak , sneijder de öyle , Telles de oynayabilecek ,belki eboue bile tekrardan kazanılabilir ,adını unuttuğum bir türlü pasaportu vs çıkmaya bir eleman vardı o da oynayabilecek , onvtiveroyu görebileceğiz.

tek üzüldüğüm nokta Drogba gibi bir oyuncuyu aldığımızda böyle uyduruk bir kural yüzünden tam keyifle izleyemedik.şu kural drogba var iken çıksaydı muhtemelen ligi domine etmiş, CL de iyi işler çıkarmıştık.
  • şu karşı çıkanlara gülüyorum yemn ederim selçuk burak emre volkan vs vs aldığı maaş 2.5+ olan adamlar daha çok isim eklenir yerleri garanti diye 1 maç var 15 maç yok yabancı sınırı kalkınca bu adamlara verilirmi 2.5+ ?
    aynı yeteneğin fazlasını daha küçük miktarlara alırsın oynatırsın en azından futbol izleriz milli takım oyuncularının 1 sene avrupada oynaması futbolculara neler kattığını hepimiz gördük mehmet topal taş gibi pırıl pırıl futbolcu oldu geldi emre atleticodan ilk geldiği sene formu falan yerindeydi
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.