Şimdi Ara

YENİ YABANCI KURALI ACIKLANDI!! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
5
Favori
15.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerin avrupa cezasi almasiyla yabanci sinirlamasi getirildi ceza bitti sinirlama kaldirildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi bir karar bence.
  • Gslileri ilgilendiren nedir anlamadim siz borcunuzu odeyin duzgun yonetim olsa dedigini uygular siz de 400 milyonluk borcu odemeden transfer yapamazsiniz ama nerdeee normal sartlarda anca shabani nondayi alirsiniz hahahahahah

• quote:

Orijinalden alıntı: Jetmax

Gslileri ilgilendiren nedir anlamadim siz borcunuzu odeyin duzgun yonetim olsa dedigini uygular siz de 400 milyonluk borcu odemeden transfer yapamazsiniz ama nerdeee normal sartlarda anca shabani nondayi alirsiniz hahahahahah

Ben de bu pozisyonda gülmüştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

quote:

Gslileri ilgilendiren nedir anlamadim siz borcunuzu odeyin duzgun yonetim olsa dedigini uygular siz de 400 milyonluk borcu odemeden transfer yapamazsiniz ama nerdeee normal sartlarda anca shabani nondayi alirsiniz hahahahahah

Ben de bu pozisyonda gülmüştüm.

Hocam o kafa golü neler anlatıyor onlar anlayamaz boşver.

• Bu karar ceyrek final oynadigimiz sezon sonunda aciklansaydi suan turk futbolu cok buyumustu.

• Dunyanin heryerinden turlu turlu zenci futbolculari getirecekler.Tanzanya ligine donucek ligimiz

• Getirilen yabancı oyuncular için yaş sınır koysunlar bari.Bu kafayla 30 yaş üzerine 30 tane adam almaya kalkarlar dengesizler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

şike süreci tamamen gündem değiştirmek için tezgahlanmış kumpas... ne Fenerbahçe nede Beşiktaş şike yapmadı bazı saçma işlemler yapmışlar saçma transferler yapmışlar... parayı resmen israf etmişler...

• quote:

Hahahahah nonda cakmismismis yasin max 12 galiba ben kalite olarak dedim. Drogba var nonda var anca nondayi alirsiniz bu saatten sonra hadi git isine. Senin mantiginla yuz tane oyuncu var fenerde gsye cakan cok hamsi yedin bu aralar sanirim

Nonda sakatlanmasaydı Drogba gibi güçlü, hava hakimiyeti iyi, bitirici bir forvet olurdu, sizin yaşınız biraz küçük sanırım ya da futbol takip etmeye yeni başladınız; çünkü Nonda'nın Monaco yıllarını bilen bir insan bu lafları etmeye utanır.
  • Şu saçma sapan sınırı savunanları anlamıyorum. Garanti para alan milyonluk eşekleri izlemek hoşlarına gidiyor galiba. Şimdi çoğu kadroya girmek için yırtsınlar bakalım. Dandirik yerli futbolculara milyon euro lar isteniyordu hadi görelim şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

quote:

Hahahahah nonda cakmismismis yasin max 12 galiba ben kalite olarak dedim. Drogba var nonda var anca nondayi alirsiniz bu saatten sonra hadi git isine. Senin mantiginla yuz tane oyuncu var fenerde gsye cakan cok hamsi yedin bu aralar sanirim

Nonda sakatlanmasaydı Drogba gibi güçlü, hava hakimiyeti iyi, bitirici bir forvet olurdu, sizin yaşınız biraz küçük sanırım ya da futbol takip etmeye yeni başladınız; çünkü Nonda'nın Monaco yıllarını bilen bir insan bu lafları etmeye utanır.

Aynısını yazacaktım arkadaşın yaş max 12 sanırım Monaco'da neler yaptığını bilmiyor. Dünya futbolundan bihaber

• 10 numara karar oldu.Bundan daha kısa bir süre önce Ozan Tufan için 10m civarı bir para istiyorlardı.O parayla ne oyuncular alınır.10 milyon ve Ozan Tufan

En azından şimdi üstteki arkadaşın dediği gibi garanti para alan eşekleri izlemeyeceğiz takımlarımızda.Hak etmeyenin gözünün yaşına bakılmaz umarım gönderilir her hangi bir yere.Bu sınırlama yüzünden yan gelip yatıyorlardı yıllardır.
  • Bu habere çok sevinen arkadaşların Milli takım ile ilgili düşünceleri nedir acaba çok merak ediyorum
    herhalde Milli takımda yabancı oynatma hakkı isteriz gibi geliyor
  • Ona 5 buna 10 çekemeyecekler artık ona seviniyorum.

• adoreco kullanıcısına yanıt
    Bu habere sevinen insanlar zaten milli takımdan vazcaymış insanlar ben dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Şimdi çıkın bakalım 11 tane yabancı futbolcu ile , istediniz alın size yabancı, gelsin Afrikalılar, Nijeryalılar, sonra da lig futbolcu çöplüğüne dönsün

Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar

• Gitti ülkenin dövizleri....
  • quote:

Shabani Nonda
    Yıllar Takım Maç (Gol)
    1994-1995 Vaal Professionals 14(9)
    1996-1998 Zürich 75 (36)
    1998-2000 Rennes 62 (39)
    2000-2005 Monaco 115 (57)
    2005-2007 Roma 14 (4)
    2006-2007 Blackburn Rovers 26 (7)
    2007-2010 Galatasaray 61 (23)
    Toplam 367 (175

Bu adam gibi kaç tane adam var fenerde. Son zamanlarda Alex dışında hangi yabancı oyuncu sizde patlama yaptıda biz görmedik. Nonda fenere 27 Nisan 2008 tarihinde çaktı. Nasıl çaktıysa artık acısını yaşıyorsun. Galatasaray olmasa kaliteli futbolcu izleyebilir misin bu süper ligde. Araştırda kaliteli yabancıları en çok kim getiriyor Türkiye'ye.
    Yaş olayına girmeye gerek yok gir profilime yaşımı görürsün. İnanmazsan sana inandıracak türlü türlü yollar var.

Sözüm senin gibi devreleri yanmış taraftarlara.

• tarık, hamit... bundan sonra yatsın da görelim

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.