Şimdi Ara

Yeni Xiaomi Mijia 4K Aksiyon Kamerası + Mijia Gimbal İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
3
Favori
2.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bu kamerayı pc kamera olarak kullanabiliyor muyuz yoksa sadece harici kullanım için mi?
    pc kamera olarakta kullanabileceğim 4k aksiyon kamera tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeeLee

arkadaşlar bu kamerayı pc kamera olarak kullanabiliyor muyuz yoksa sadece harici kullanım için mi?
    pc kamera olarakta kullanabileceğim 4k aksiyon kamera tavsiye eder misiniz?

Pc Kamera olabileceğini sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dronebey

ekran surekli acik sekilde yapmadim ancak test ederek yazarim genel kullanim olaraksa 2 saatin uzerinde kayit yapabiliyor tel sarjla mijia 4k

ekran dokunmatıksa kayıt sırasında el carpıp kapanmazmı kayıt durmazmı

atrıca gopro eskısı kadar pahalı degıl 1000 tl cıvarına go pro 5 ler ıyı cekıyor

su kabı aksesuara dahıl degılmıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 21 Mart 2018; 16:12:9 >
  • gearbest 4 yıl ındırıme gecmıs 200 tl ye alabılırsem alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 21 Mart 2018; 16:19:42 >
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    ekran bekleme moduna geçtiğinde ekran kilidi oluyor. aynı telefondaki gibi ekran kilidini açıp ekranı kullanıyorsunuz. kayıt başlama ve bitirme tuşu üst tarafta.

su kabını ayrıca alıyorsunuz. bu ürün gopro'nun yarı fiyatına geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dronebey

ekran bekleme moduna geçtiğinde ekran kilidi oluyor. aynı telefondaki gibi ekran kilidini açıp ekranı kullanıyorsunuz. kayıt başlama ve bitirme tuşu üst tarafta.

su kabını ayrıca alıyorsunuz. bu ürün gopro'nun yarı fiyatına geliyor.

goruntu cok guzel 1080 vıdeo sonunda net olarak var

bıde olguda
    Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K buda guzel,gearbest sık sık model marka degıstırıyor eklıyor

alırsam Xiaomi Mijia 4K alabılırım

bır yandanda

arac kameramla yolu cekerım yada cep telefonumla etrafı cekerım

cep telefonum 4k degıl henuz yukseltmedım ama 4k cep telefonu alırsam o zaman aksıyon kamerasına gerek kalmaz dıye dusunuyorum cunku 2 sınıde elımde tutucam,suya dalma ısıde yok bu yuzden su kabına gerek yok

aksıyon kamera alırsam yapıstırma ve kabı var dıye arabanın tepesıne yapıstırsam yolu etrafı daha net ceker

yanı sonucta kullanılmayan sey gereksız dıye aksıyon kamera alsammı almasammı

almamak daha mantıklı gelıyor

• XiaoMi Yi 2 4K mı iyi Xiaomi Mijia 4K mı iyi

bide bunun cekım acısı ayarlanıyormu 120 derece 150 derece gibi

1080p olan bır model kamera ile,4k olup 1080p ayarında olan bır model kamera goruntu renk farkedermı acaba.bide butun yenı led tv ler 4k olarak satılıyor evdekı 4k olmayınca vıdeo acmadı.
    demekkı tv de degısecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 30 Mart 2018; 16:45:28 >
  • Tavsiye etmiyorum! N11' den gimball ile birlikte satın aldım, kargonun geldiği gün, anormal birşey yapmamış olmama rağmen gimbalı bozuldu ve iade ettim. şanssızlığıma verip aynı üründen tekrar sipariş ettim. ve aynı şekilde anormal birşey yapmamış olmama rağmen bugünde kamerası bozuldu. ekran açılıyor cihazdan bip tone sesleri geliyor bir ihtimal görüntü kaydı da yapıyor ama ekran gitmiş durumda. ilk açıldığı zaman lensin gördüğü görüntüde takılıyor ve hiç bir tepki vermiyor. burada kesinlikle n11' e yada benimle ilgili olan satıcıya bir sitemim yok tüm sitemim kalitesine güvenip gözüm kapalı tercih ettiğim xiaomi markasınadır. 3 günlük iade süresi de geçti umarım garanti yada iade konusunda bir sıkıntı yaşamam. bu fiyata tercih edebileceğiniz diğer alternatiflere yönelin, benim gözümden beş para etmez xiaomi mijia 4k. Yeni Xiaomi Mijia 4K Aksiyon Kamerası + Mijia Gimbal İncelemesi

• omerhaktan O kullanıcısına yanıt
    Ömer bey,
    6 ayı aşkın bir zamandır aktif olarak hem gimbalı hem de kamerayı kullanıyorum. Benimle beraber birçok arkadaşımda aynı kamerayı kullanıyor. Bahsettiğini problemlerden hiçbiriyle karşılaşmadık sizin göndermiş olduğunuz görüntüde sanki ekran kırılmış gibi bir izlenim uyandı bende cihaza fiziki müdahale yapılmış olabilir yine gimbal içinde şunu söylemek istiyorum gimbalların içerisinde motorlar var eğer uygun koşullarda ve çalıştırmaz yada gimbal çalışırken hareketine engel olursanız motorları çabuk hasar görüyor. Aldığınız yerden cihazlar size hiç kullanılmamış paketleri açılmamış şekilde mi geldi bence öncelikle bunu bir sorgulayın.
  • dronebey kullanıcısına yanıt
    Hocam bu gimbal ucuz şekilde nasıl alabiliriz. Motorsuz plastik olanlarından varmı önerebileceğiniz bi şeyler.
  • Merhaba , mijia ile çekmiş olduğum 4 k videoları nasıl internete atabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gimbal şart arkadaslar
    babam köyü çekmiş,ama yururken tıtresm ınsanın gozunu bozuyor
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Ya sorma hocam bizde köyü 4k 30 fps çektik yürürken titreşme var sabit dururkende insanın eli ister istemez titriyor. Var mı bilen ucuza gimbal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun aparatları neler olabılır gearbeste bakıyorum anlamıyorum uyum sorunuda olabılır
    su kabı baglantı aparatları paketı dısında sarj ve yedek pıl ıkı adet oda tamam
    baska gıydırme kılıfı falan var galıba
    sahıbınden ılanları goz gezdırdım neredeyse her ılanda soyle yazmıslar
    deneme amaclı bır kez acıldı satılık,ıkı uc kez kullanıldı satılık,hevesle aldım kullanmadım satılık
    yani bunları o kadar moda edıp bırsuru aksesuar satıyorlar,kımse pek kullanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 25 Mayıs 2018; 23:47:5 >
  • Ben de yeni aldım fakat geceleri ve düşük ışık yoğunluğunda çok kötü çekiyor çok fazla kumlama yapıyor sizin kameralarda böylemi. görüntü sabitlemeside iyi değil pek daha önce sony as 300 kullandım 2. el sattım keşke satmasaydım
  • Bende bugün sipariş verdim.Fotoğraf çekimlerinde bu balık gözü gibi görünmesini engelleme şansımız yok mu ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.