Şimdi Ara

Yeni Xiaomi Mijia 4K Aksiyon Kamerası + Mijia Gimbal İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
3
Favori
2.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni almış olduğum Xiaomi Mijia aksiyon kamerası için küçük bir inceleme yaptım. Sorularınız olursa yanıtlayabilirim. Örnek çekimleri 1-2 güne kadar eklemiş olacağım.

Kameranın 1450 mah lık pili bulunmaktadır. Testlerimde 120 Dk üzeri kayıt süresi elde ettim.

Satınalma linki
    https://goo.gl/mL3sVJ

Sualtı kabı
    https://goo.gl/MfiLnF

GoPro Hero 4 Karşılaştırması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dronebey -- 21 Mart 2018; 15:27:46 >

• Şahane görünüyor, örnek çekimleri hevesle bekliyoruz.
  • güzel fakat neden mini dediklerini anlayamadım goprodan hatırı sayılır kalın ve büyük duruyor.
  • hocam yi II 4K ve diğer modellerle birçok karşılaştırma videosu izledim ve gün içerisinde 4-5 kez kameranın donduğundan ve pili tekrar çıkartıp takmaları gerektiğinden bahsetmişlerdi. sizde durum nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness_kaan -- 27 Ekim 2017; 14:23:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

hocam yi II 4K ve diğer modellerle birçok karşılaştırma videosu izledim ve gün içerisinde 4-5 kez kameranın donduğundan ve pili tekrar çıkartıp takmaları gerektiğinden bahsetmişlerdi. sizde durum nedir?

yaklaşık 2 gündür aktif olarak kullanıyorum hatta kullanmadığım zamanlarda da test için sürekli açık bırakıyorum kamerayı hiç donup kilitlenme durumu olmadı.

bende gopro hero4 var onunla karşılaştırıyorum sürekli bence kesinlikle gopro hero 4 ten iyi olduğu kanaatindeyim. fırsat buldukça görüntüleri ekleyeceğim.
  • dronebey kullanıcısına yanıt
    hocam yarın gece Çin'e uçuyorum, sırf donma yorumlarından dolayı listemden çıkarmıştım. bulursam yi2 4K ya da thieye t5e bakmayı planlıyorum. Haftasonu da deneyimle bakalım, Pazartesi'ye kadar vaktim var :) özellikle gece çekimi ve Gyro Mode On çekim yapabilirsen sevinirim.
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    eğer bir sorun ile karşılaşırsam paylaşırım sizinle ancak oldukça iyi bir cihaz olduğunu düşünüyorum. en azından elimdeki gopro hero 4 ile karşılaştırdığımda çıkan sonuçlar tatmin edici.

• Türk lirası ne kadara geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Örnek videoda aci olarak gopro dan oldukca dar görünüyor cekimden dolayimi acaba..

Yi serisinden farki nedir bunun neden fiyat farki cok fazla bilginiz varmıdır..

Bide sualti için housing varmi..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usta06 kullanıcısına yanıt
    Aci cekimden kaynakli oldu. Yi kameralarin islemcisi bu cihazdan biraz daha ustun fiyat farki ondan dolayi. Bir de bu cihaz xiaomi mijia serisi olarak ilk cikardigi kamera olmasindan dolayi saniyorum fiyati biraz daha uygun tutuldu diye dusunuyorum. 1 hafta olacak hergun kullaniyorum ve oldukca memnunum.

• Teşekkür ederim bilgi için..

Kac gun icinde elinize gecti peki

gumrukte sıkıntı ciktimi fiyatindan dolayi..

• usta06 kullanıcısına yanıt
    2 tane siparis etmistim birini aramex ile birini belgium post ile aramex ile ettigim 5 gunde geldi. digeri 15 gun surdu.

• kayıt yaparken ekran hep açık mı ?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan istediginiz gibi yapabiliyorsunuz. Isterseniz sirekli acik yada 2-5 dk sonra otomatik ekran kapanabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dronebey

Ayarlardan istediginiz gibi yapabiliyorsunuz. Isterseniz sirekli acik yada 2-5 dk sonra otomatik ekran kapanabiliyor

Teşekkürler

YouTube ta hero 5 ve yi 4k ile karşılaştırma yapmışlar . Mijia nin şarjı 2

Saat uzeri dayanıyor ekran açıkken

Ekran kapalıyken kac saat kayıt yapıyor deneme yaptınız mi ?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    ekran surekli acik sekilde yapmadim ancak test ederek yazarim genel kullanim olaraksa 2 saatin uzerinde kayit yapabiliyor tel sarjla mijia 4k

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BUSAH -- 20 Kasım 2017; 16:24:19 >
  • Hala anlamadığım mijia da 4 k yi2 de 4k ancak aşırı der3cede büyük bi fiyat farkı var 4k bi kamera almayı düşünüyorum ancak kararsızım işlemci farkı var diyorsunuz ancak bu zamana kadar mijia da sorun yaşayan yok bu yüzden mijia almal daha mı mantıklı??

• OmrTR kullanıcısına yanıt
    2 aydan uzun bir zamandır aktif olarak kullanıyorum ve oldukça memnunum. ayrıca el gimabalını da aldım bu zaman zarfında yi kamera fiyatına mijiayı el gimbalı ve su altı kabı dahil tam set olarak kullanıyorum. tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.