Şimdi Ara

Yeni Xbox ve PS5 fiyatı hakkında heyecanlandıran tahmin (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
7.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Elin oğlu abd de Avrupa da onların parasına göre 500 TL verip alır biz burda 3 asgari ücret verip alırız kasmayın beyler. Adam 1800 dolar asgari ücret alıyor çıkarıp 500 ü nü rahatça verebilir.. Biz kendimize yanalım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstation5 P kullanıcısına yanıt
    Beni ilgilendirmez ama, birader hem İngilizcen kötü hem de çevirisini yapıp düzelten adama inatla itiraz ediyorsun. Senin söylediğin şey yazmıyor orada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlarla çılgın gelir elde ettiklerini sanmıyorum, bu fiyatlar maliyeti kurtarmak fazladan oyuncuya erişmek adına koyulan fiyatlar...Esas parayı servislerden ve oyun firmalarının üstünden kazanıyorlar. Tabi bizim ülkeye bakınca adam hem konsoldan hem servisten parayı kaldırıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Beni ilgilendirmez ama, birader hem İngilizcen kötü hem de çevirisini yapıp düzelten adama inatla itiraz ediyorsun. Senin söylediğin şey yazmıyor orada.
    Yaş kaç? Ben birebir tercüme yapmadım ki haberi analiz ettim ama illa birebir tercüme isteniyoraa aşağıdaki haberi kilit yorumunu çevirim.

"While it’s true that the final specs of consoles are different from the ones seen in the dev kits"

Konsolların son özellikleri dev kitlerden farklı olduğu doğrudur.

Şimdi senin gibi cahillere yorum katarak anlatim. Firmalar oyun geliştiriceliren Dev-Kit yani developmemt kit gönderir. Adi üstünde geliştirme kiti bu cihazların teknik özellikleri ile senin evine satın aldığın konsol ayni donanım özelliklerine sahip değil.

Adam da oyun geliştiricilerinde şu an dev kitler mevcut diyor ve scarlet yani yeni xbox daha güçlü söylemlerini doğursada inanmayın son konsol teknik özellikleri farklı olacak diyor. Daha öncede böyle olmuştu (Sony ters köşe yapmıştiya) getiriyor . "Geçen nesilde hekes xbox daha güçlü çıkacak beklentisindeydi dev kitler baz alınarak.

Anlayana davul zurna misali. Haberi yorumlamak için bir bilgi birikimi ve öncesi gerekiyor. Düz iki satırı google translate ile çevirince olaya sizin gibiler fransız kalıyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 20 Haziran 2019; 12:44:45 >

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Blokla geç, ben düştüm bu hataya sen düşme.

• jayleen J kullanıcısına yanıt
    Adam inatla kendi anladığını anlatmaya çalışıyor Birde yorum katmış ps ve xboxun donanım tasarım ekibinde çalışmış gibi
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Ne diyebilirsin ki abi üzülüyorum ben cidden. İnternette birçok kişide görüyorum, inanılmaz bi ego patlaması var. Birçok insanı yanlış bilgilendirebilecek bir şeyi görüyorum ve uyarıyorum, doğaldır her insan hata yapabilir. Yanlışı kabul etmek, "Aa evet yanlış anlamışım" demek de büyük bir erdemdir. Ama işte çoğu kişi bunu egosuna yapılmış bir saldırı olarak görüyor. Üzücü. ¯\_(ツ)_/¯
  • Yeni nesil ile oyun yapım maliyetleri ve süreleri de uzayacak. Bir oyunun yapımı minimum 5 yıl sürer. (Seriler hariç)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.