Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.309
Cevap
44
Favori
500.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de yarın almayı düşünüyorum.Artık tak etti bilgisayar yenileme.
    Şimdi buradan okuduklarıma göre arcade pal almaya karar verdim.Ben de lcd monitör yok.19" philips crt ekran var.Crt ekranlarda da 720p görüntü alınabiliyor okuduğum kadarıyla.Kullanmam gereken kablo nasıl olmalı?
    Ayrıca x530 logitech 5,1 var.Sanırım 5.1 ses yerine stereo ses alabilirim anca.Bu bağlantı kablolarının hepsini atikte bulabilirmiyim?
    Bi sorum daha olacak.Atikte arcade pal makine 590ytl diye okumuştum.Taksit imkanımız varmı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: baho92

Yok av var üstünde usb ve internet var ve güç kablosu girişi var ama televizyona hd olarak bağladım . kablosunda hd veya tv seçenği vardı hd yi seçtim güzel güzel gösteriyor. yaklaşık 5 buçuk saattir açık cihaz test etmek için içinde okadar saattir cd dönüyor ve adam akıllı ısınmadı bile . hiç bi donma takılma falanda görmedim sizce almalımıyım? yoksa iademi edeyim? yanında 2 tane orjinal kablosuz kolu bir adet fifa 2008 i kulaklığı 20 gb hdd si ataba çeviricsi falan zartu zurtuyla 400 e anlaşmıştık. Sizce ne yapalım? benim için önemli olan kırmızı ışık vermemesi ısınmaması. uzun süre oynadık vermedi dedi adam bende 5.5 saat denedim olmadı bişey. ki normalde en fazla 2 saat oynarım. alalım mı? ama cevap acil :D

O zaman kimden aldıysan kandırılmışsın. Arcade paket değil o Ayrıca bu saatten sonra 400 bile versen öyle bir aleti almaman gerekir. İşine karışmak gibi olmasın ama ben olsaydım iade ederdim. Biraz daha fazla verip Arcade almak ve sorunsuzca kullanmak varken, 2006 üretimlileri almak pek akıl karı değil.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: KaDaVRa_

Ben de yarın almayı düşünüyorum.Artık tak etti bilgisayar yenileme.
    Şimdi buradan okuduklarıma göre arcade pal almaya karar verdim.Ben de lcd monitör yok.19" philips crt ekran var.Crt ekranlarda da 720p görüntü alınabiliyor okuduğum kadarıyla.Kullanmam gereken kablo nasıl olmalı?
    Ayrıca x530 logitech 5,1 var.Sanırım 5.1 ses yerine stereo ses alabilirim anca.Bu bağlantı kablolarının hepsini atikte bulabilirmiyim?
    Bi sorum daha olacak.Atikte arcade pal makine 590ytl diye okumuştum.Taksit imkanımız varmı acaba?

monitöre bağalamk için vga kablo almalısın.bu kablonun stereo ses çıkışları var.X530 un içinden konsol,dvd vs. cihazlara bağlamak için ufak bir aparat çıkmalı.o aparat ile ses çıkışını halledebilirsin.Kablo Atik te vardır.Kredi kartlarına vade farkı uygulayarak taksit imkanı sunuyor Atik Elektronik.

• quote:

Orjinalden alıntı: gameman

quote:

Ben de yarın almayı düşünüyorum.Artık tak etti bilgisayar yenileme.

monitöre bağalamk için vga kablo almalısın.bu kablonun stereo ses çıkışları var.X530 un içinden konsol,dvd vs. cihazlara bağlamak için ufak bir aparat çıkmalı.o aparat ile ses çıkışını halledebilirsin.Kablo Atik te vardır.Kredi kartlarına vade farkı uygulayarak taksit imkanı sunuyor Atik Elektronik.

Cevaplar için çok saol arkadaşım.Aslında daha önce almayı düşünüyordum ama güvenemedim. Bu yeni xboxlar baya sağlam gözüktüğünden içim rahat.

• aldık artık ya çokta problem değil. yok karşı taraf kandırmadı onlar sadece oynamış yani bilmiolar pack şudur budur amerikadan almış getirmiş.
    oynarız bozulduğu yerde satarız bozulsa bile 200 liraya gider o haliyle. hatta sırf yanındaki 6 orjinal oyun iyi para eder. her neyse zevk aldıktan sonra 400 liradan ne olck. 1.5 yıl kullanayım bozulsun parasını çıkarır yani benim iiçin.

cevaplarınız için teşekkürler. bu arada 12 ay live üyeliği varmış bunun ancak salonda modem yok modemden kablo çekme şansımda yok acaba ucuz bi modem alıp salondaki telefon hattına bağlayıp xbox a mı versem?
    sizce hangi modem uygundur bunun için?
  • O hatta başka bir modem çalışıyorsa ikinci bir modem bağlama şansınız olmaz.
  • Bugün kadıköyde atiğe gittim arcade pal almak için.12 taksitli fiyatını 700 dedi.Şok oldum.Direk çıktım.Doğrusu bu kadar vade farkı beklemiodum.Yurt dışından deniycem şansımı galiba.
  • quote:

Bugün kadıköyde atiğe gittim arcade pal almak için.12 taksitli fiyatını 700 dedi.Şok oldum.Direk çıktım.Doğrusu bu kadar vade farkı beklemiodum.Yurt dışından deniycem şansımı galiba.

Féna demiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kén

quote:

Bugün kadıköyde atiğe gittim arcade pal almak için.12 taksitli fiyatını 700 dedi.Şok oldum.Direk çıktım.Doğrusu bu kadar vade farkı beklemiodum.Yurt dışından deniycem şansımı galiba.

Féna demiş

Fena ki ne fena Yaw zaten yurt dışında 340 milyona satılıyor.Valla helal olsun çok iyi kar yapıolar.
  • Atiğin sattığı 590'lık arcade packde hdmi kablo var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: .ZeuS.

O hatta başka bir modem çalışıyorsa ikinci bir modem bağlama şansınız olmaz.

Peki splitter la bölsem yinemi olmaz? aynı anda internet çalışmazmı?
  • Arkadaşlar atik halo edition'ı kaça satıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: baho92

quote:

Orjinalden alıntı: .ZeuS.

O hatta başka bir modem çalışıyorsa ikinci bir modem bağlama şansınız olmaz.

Peki splitter la bölsem yinemi olmaz? aynı anda internet çalışmazmı?

Modem 4x falansa bir bilgisayar daha bağlayabilirsin. Hat çekeceğine ethernet kablosu çekersin, olur biter. Hub alarak da interneti başka bir bilgisayara veya konsola paylaştırabilirsin. Başka türlü olmaz. Splitter başka bir amaca hizmet ediyor.
  • Az önce atikle konuştum xbox 360 arcade siparişi verdim.Pzt günü parayı yatırıyorum,çarşambaya kadar elimde olur

Yarın da sony bravia 32" hdready tv alıyorum (Öğrenim kredim sağolsun)
  • LG'nin ,yeni modelleri çok çok kaliteli neden bravia?Bence yanlış bir seçim yapıyorsun Lc serisi bir Lg alman lazım,10:000 kontrast,yeni xd panel,5 ms tepki,daha ne olsun.Üstelik panelini de kendi yapıyor Lg.Bence alıyorsan Lg al.Bravia'nın adı var sadece.Oldukça eskidi.Üstelik Sony,Samsung abisinden alıyor panelini.
  • quote:

Orjinalden alıntı: toyyl

LG'nin ,yeni modelleri çok çok kaliteli neden bravia?Bence yanlış bir seçim yapıyorsun Lc serisi bir Lg alman lazım,10:000 kontrast,yeni xd panel,5 ms tepki,daha ne olsun.Üstelik panelini de kendi yapıyor Lg.Bence alıyorsan Lg al.Bravia'nın adı var sadece.Oldukça eskidi.Üstelik Sony,Samsung abisinden alıyor panelini.

Sony'i birazda ödemeye ağustosta başlama olayı olduğu için seçiyorum.

Yalnız forumda lg kullananlar diğer lcdlere göre renklerin daha soluk olduğundan bahsediyordu.Dediğin model kaç para?
  • Sana önerdiğim model şu an kampanyalı olarak 1250 gibi çok komik bir rakama Vatanda satılıyor.Bonus 5 taksit.
    Ama o olmazsa,Toshiba 32" av 500 serisi almanı öneririm,20.000 dinamik kontrastı var.Yani inanılmaz bir rakam,Toshibanın özellikle oyun için sürdüğü bir model dikkatine...

Bunları seçmen menfaatine olur.Ama ödeme planına uymuyorsa,tabiki düzenini bozma.
  • Hocam sağolasın yorumun için

Ama benim planım bravia alıp ağustosa kadar kredileri biriktirmek,biriktirdiğimle ağustosta ps3 de almak.Yalnız önerilerine de dikkat edeceğim
  • Beyler su anda almamız gereken en ucuz ve en sorunsuz 360 paketi hangisidir ve fiyatı ne kadardır?
  • Arcade paketler tabi ki.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.