Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU] (312. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.309
Cevap
44
Favori
500.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Xbox One S almayı düşünüyorum. Bu cihaza Kinect Sensör bağlanabiliyor mu? Xbox One daki Kinect oyunları oynanabiliyor mu acaba? Bu işlerin yabancısıyım. İlk defa konsol olayına giriyorum, teşekkürler.
  • duncan21 D kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bende sıfır kutusu açılmamış x box 360 500 gb var fiyatı 375 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar xbox 360 için bf hardline digital olarak nerden alınabilinir marketplace dan göremiyorum diğer sitelerden de bulamıyorum sadece dvd olarak n11 tarzı sitelerde satılıyor sanırım herhangi bir bilgisi olan ?
  • merhaba arkadaşlar, birkaç sorum var.
    1- 2 adet bundle alırsam (örneğin: gow 2tb ve bf1 1tb) bu iki konsol arasında çıkan oyunları paylaştırabiliyor muyum?
    2- oynamak istediğim oyunlardan biri de evolve olduğundan mart sonuna kadar en azından 1 tane xbox one s almayı planlıyorum. oyuna sahip olmam için mart bitmeden indirmeyi başlatmam yeterli olur mu?
    3- xbox oyunları türktelekom kullanıcısının kotasından yiyor mu? bir-iki oyun indirdikten sonra ayın geri kalanı 3mbit ile geçinmek zorunda kalıcaz buna çözüm var mı?
    cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrasenkozalak

merhaba arkadaşlar, birkaç sorum var.
    1- 2 adet bundle alırsam (örneğin: gow 2tb ve bf1 1tb) bu iki konsol arasında çıkan oyunları paylaştırabiliyor muyum?
    2- oynamak istediğim oyunlardan biri de evolve olduğundan mart sonuna kadar en azından 1 tane xbox one s almayı planlıyorum. oyuna sahip olmam için mart bitmeden indirmeyi başlatmam yeterli olur mu?
    3- xbox oyunları türktelekom kullanıcısının kotasından yiyor mu? bir-iki oyun indirdikten sonra ayın geri kalanı 3mbit ile geçinmek zorunda kalıcaz buna çözüm var mı?

1- Soruyu anlamadım :)
    2- Evolve'u Xbox Live Gold abloneliğinle şuanda hesabına eklersen konsolu alınca oynayabilirsin.
    3- Evet, Türk Telekom kotasından yer.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

2- Evolve'u Xbox Live Gold abloneliğinle şuanda hesabına eklersen konsolu alınca oynayabilirsin.

Öncelikle cevap için teşekkürler. Evolve'u hesabına eklemek derken inmeye mi başlıyor yoksa xbox one aldığımda mı indirme başlatılıyor? (360 sahibiyim)

Birinci sorumda demek istediğim de 2 adet (bf1 ve gow) xbox one s bundle alsak içlerinden çıkacak oyunlar yani bf1 ve gow iki xboxta da aynı anda online oynanabilir mi?

bir de gold üyeliğimden arkadaşım faydalanabilir mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Öncelikle cevap için teşekkürler. Evolve'u hesabına eklemek derken inmeye mi başlıyor yoksa xbox one aldığımda mı indirme başlatılıyor? (360 sahibiyim)

Birinci sorumda demek istediğim de 2 adet (bf1 ve gow) xbox one s bundle alsak içlerinden çıkacak oyunlar yani bf1 ve gow iki xboxta da aynı anda online oynanabilir mi?

bir de gold üyeliğimden arkadaşım faydalanabilir mi?

Evolve'u indirmeye gerek yok. Xbox Live Gold üyeliğiniz varsa ücretsiz olarak hesabınıza eklemeniz gerekli. Daha sonra istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

GEOW 4 ve BF 1 bundle içerisinden oyunlar kod olarak çıkıyor. İçinden çıkan kodu hesabınıza giriyorsunuz ve oyun hesabınıza ekleniyor.

Oyunları veya Live üyeliğini kardeşlik sistemi ile paylaşıyorlar. Ben kardeşlik olayını hiç kullanmadığım için detaylarını bilmiyorum.

• Arkadaşlar merhaba, xbox one ile 360 arasında kafam karışıyor, benim oynamak istediğim oyunlar one'ın geri uyumluğunda var fakat ben daha önce hiç 360 kullanmadım bu fırsattan yararlanabilir miyim?
    yararlanırsam da nasıl yararlanırım?
  • Kutulu oyun aldığımızda içinden key yada serial falan çıkmıyor değil mi? Yani hesabımıza kaydedemiyoruz oyunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: last blade

xbox one ı sadece dvı girişi olan lcd tv ye bağlıyabılırmıyım?

Böyle bir kablo veya çevirici kullanarak bağlayabilirsiniz ama tv'den ses gelmez.

Ses alabilmek için s/pdif çıkışını s/pdif girişli bir ses sistemine bağlayabilirsiniz.

Alternatif olarak s/pdif analog çevirici kullanarak stereo hoparlöre de bağlayabilirsiniz.

• Junace kullanıcısına yanıt
    XO aldığında stordan geriye uyumluluğu olan 360 oyunlarını alıp oynaya biliyorsun ve bir sıkıntı çıkmıyor

• Arkadaşlar bu hangi kasa oluyor acaba
  • merhaba arkadaşlar bu bimde satılan xbox 360 lardan aldım pek benim tarzım değilmiş bu iş o yüzden satmayı düşünüyorum forza horizon 2 oyun hediyeli olan yeni modeli 500 gb yanında bir kol ve hdmı kablosu var + 1 ay da gold üyelik kutu içeriği fulldür iki yıl garantisi var fişi filan var 4 nisan 2017 tarihinde aldım isteyene 350 den veririm trabzondayım ben kargo ile de gönderirim ulaşmak isteyenler telefon numaralarını mail atsın ben dönerim djizbiz1@gmail.com saygılar
  • fenerliyizbizler F kullanıcısına yanıt
    Xbox 360 S oluyor. Son çıkan E modelden önceki model.
  • Merhaba diğer konuya da yazdım ama arkadaşlar net bir cevap veremediler. Yaklaşık bir senedir xbox one kullanıyorum ve sadece oyun oynadıgım ıcın hala acemisiyim. Bu oyun paylaşımı hakkında biri detaylı bilgi verebilir mi? Böylelikle oyunlara dünyaları vermemiş olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar jtag yada fw'li makina varmı bildiğiniz? Xbox 360 cihaza Xbox One parası istiyorlar.Hani kırılsa One alacagım ama oyun moyun uğraşmak istemiyorum.
    Bire bu e modelin kırılma ihtimali yok değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 9 Mayıs 2017; 18:33:12 >
  • Merhaba

xbox one s hakkında araştırma yapıyorum.. Daha önce playstation konsolları kullandım bu ilk deneyim olacak. Bikaç şey sorayım.

1-Konsolun kumandasını playstation ile kıyaslarsak nasıl değerlendirirsiniz. Anologlar çapraz duruyor normal dualshock kumandaya alışkın biri için sorun oluyor mu

2-Psn store ile xbox live store arasında kıyaslama yaparsak oyun fiyatları çeşitlilik ve kampanya yönünden hangisi öndedir.

3-Ps4 pro ile xbox one s arasındaki fark çok ciddi bir fark mıdır. Çünkü ps4 1700 liralardan satılıyor.

4-Ps4'e özel oyunlar olduğu gibi xbox'a özel oyunlar da var mıdır. mesela uncharted, last of us gibi oyunları çok duyuyoruz ama hiç xbox'a özel oyunları duymuyoruz.

5-Xbox one'da geçen yıllarda çıkmış oyunları satın alıp oynama imkanımız var mıdır
  • Arkadaşlar ben 2 TB Xbox one s almak istiyordum ancak stoklarda kalmamış. 500 GB alıp yanına 4 TB falan hdd alıp kullansam hdd'nin başına bir iş gelir mi acaba kaybolur ya da oyun oynarken çıkar diye düşünüyorum. Böyle yapanlar var mı ne düşünmeliyim?

2 TB konsol stoklara girer mi?
  • Çocuklarım 9 yaşında. Evde Xbox one var ve neredeyse sadece çocuklar oynuyor.

İkinci bir evde, yine çocukların geldikçe kullanması için xbox ya da başka bir konsol almayı planlıyorum. Daha önceden xbox ona'da aldığımız oyunların dvd'sini kullanabilme ihtimali nedeniyle xbox düşünmüştüm. İlk sorum xbox 360 alsam o dvd leri ona da takabiliyor muyum? Oyunlar geriye dönük uyumlu mu?

Bir de iki konsol arasında satın aldığımız oyunların taşınabilirliliği nedir? Zannederim dvd'yi takınca yeni konsolda da oynamak mümkün? Dijital oyunlar ise (minecraft mesela) sadece tek (eski) konsolda oynanabilir değil mi?

Zaten xbox one sahibi çocuklar ara sıra kalacakları ikinci evde xbox 360'la yetinir mi, yine de daha üst düzey bir konsol düşüneyim mi?
  • Selam arkadaşlar

400 tl ye xbox 360 buldum sıfır bu model xbox360 da kopya oynanıyor mu? Şimdiden cevaplar için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.