Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
6.278
Cevap
45
Favori
482.380
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU]
Giriş
    327 Mesaj
    Gold ile her ay verilen bedava oyunları sürekli mi hesabımıza ekleniyor yoksa sadece 1 aylığına mı?
    |
    |

• Yarbay
    2552 Mesaj
    Arkadaşlar;
    xbox 360 kullanıyorum yaklaşık 5 senedir.
    gayette memnunum.tavsiye edebileceğiniz oyun var mı yeni,güzel...birde GOD OF WAR tarzi oyunumuz yokmu bizim.

birde geçen usb den son sürüm firmware yüklerken yarıda kesildi ve hata verdi,cihazı kapat aç yapınca yükledi ama yükleme sonrasında cihazda kırmızı ışık yandı power tuşunda.cihaz gitti sandım,restart yapınca düzeldi.son sürümü de yüklemiş.bir soruna sebep olur mu acep,son sürüm eksik falan yüklenmiş olabilir mi?

Orijinalden alıntı: pretty34

Arkadaşlar;
    xbox 360 kullanıyorum yaklaşık 5 senedir.
    gayette memnunum.tavsiye edebileceğiniz oyun var mı yeni,güzel...birde GOD OF WAR tarzi oyunumuz yokmu bizim.

birde geçen usb den son sürüm firmware yüklerken yarıda kesildi ve hata verdi,cihazı kapat aç yapınca yükledi ama yükleme sonrasında cihazda kırmızı ışık yandı power tuşunda.cihaz gitti sandım,restart yapınca düzeldi.son sürümü de yüklemiş.bir soruna sebep olur mu acep,son sürüm eksik falan yüklenmiş olabilir mi?

X360 zamanında severek oynadığım "Castlevania" öneririm.
    |
    |
    Arkadaşlar merhaba. Xbox One S almayı düşünüyorum. Bu cihaza Kinect Sensör bağlanabiliyor mu? Xbox One daki Kinect oyunları oynanabiliyor mu acaba? Bu işlerin yabancısıyım. İlk defa konsol olayına giriyorum, teşekkürler.
    |
    |

Arkadaşlar bende sıfır kutusu açılmamış x box 360 500 gb var fiyatı 375 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    duncan21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar xbox 360 için bf hardline digital olarak nerden alınabilinir marketplace dan göremiyorum diğer sitelerden de bulamıyorum sadece dvd olarak n11 tarzı sitelerde satılıyor sanırım herhangi bir bilgisi olan ?
    |
    |
    1- 2 adet bundle alırsam (örneğin: gow 2tb ve bf1 1tb) bu iki konsol arasında çıkan oyunları paylaştırabiliyor muyum?
    2- oynamak istediğim oyunlardan biri de evolve olduğundan mart sonuna kadar en azından 1 tane xbox one s almayı planlıyorum. oyuna sahip olmam için mart bitmeden indirmeyi başlatmam yeterli olur mu?
    3- xbox oyunları türktelekom kullanıcısının kotasından yiyor mu? bir-iki oyun indirdikten sonra ayın geri kalanı 3mbit ile geçinmek zorunda kalıcaz buna çözüm var mı?
    cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: bugrasenkozalak

merhaba arkadaşlar, birkaç sorum var.
    1- 2 adet bundle alırsam (örneğin: gow 2tb ve bf1 1tb) bu iki konsol arasında çıkan oyunları paylaştırabiliyor muyum?
    2- oynamak istediğim oyunlardan biri de evolve olduğundan mart sonuna kadar en azından 1 tane xbox one s almayı planlıyorum. oyuna sahip olmam için mart bitmeden indirmeyi başlatmam yeterli olur mu?
    3- xbox oyunları türktelekom kullanıcısının kotasından yiyor mu? bir-iki oyun indirdikten sonra ayın geri kalanı 3mbit ile geçinmek zorunda kalıcaz buna çözüm var mı?

1- Soruyu anlamadım :)
    2- Evolve'u Xbox Live Gold abloneliğinle şuanda hesabına eklersen konsolu alınca oynayabilirsin.
    3- Evet, Türk Telekom kotasından yer.
    |
    |
    Bahsedilenler: bugrasenkozalak

• Onbaşı
    28 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

2- Evolve'u Xbox Live Gold abloneliğinle şuanda hesabına eklersen konsolu alınca oynayabilirsin.

Öncelikle cevap için teşekkürler. Evolve'u hesabına eklemek derken inmeye mi başlıyor yoksa xbox one aldığımda mı indirme başlatılıyor? (360 sahibiyim)

Birinci sorumda demek istediğim de 2 adet (bf1 ve gow) xbox one s bundle alsak içlerinden çıkacak oyunlar yani bf1 ve gow iki xboxta da aynı anda online oynanabilir mi?

bir de gold üyeliğimden arkadaşım faydalanabilir mi?

• Yarbay
    13918 Mesaj

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Öncelikle cevap için teşekkürler. Evolve'u hesabına eklemek derken inmeye mi başlıyor yoksa xbox one aldığımda mı indirme başlatılıyor? (360 sahibiyim)

Birinci sorumda demek istediğim de 2 adet (bf1 ve gow) xbox one s bundle alsak içlerinden çıkacak oyunlar yani bf1 ve gow iki xboxta da aynı anda online oynanabilir mi?

bir de gold üyeliğimden arkadaşım faydalanabilir mi?

Evolve'u indirmeye gerek yok. Xbox Live Gold üyeliğiniz varsa ücretsiz olarak hesabınıza eklemeniz gerekli. Daha sonra istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

GEOW 4 ve BF 1 bundle içerisinden oyunlar kod olarak çıkıyor. İçinden çıkan kodu hesabınıza giriyorsunuz ve oyun hesabınıza ekleniyor.

Oyunları veya Live üyeliğini kardeşlik sistemi ile paylaşıyorlar. Ben kardeşlik olayını hiç kullanmadığım için detaylarını bilmiyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: bugrasenkozalak

• Yüzbaşı
    805 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, xbox one ile 360 arasında kafam karışıyor, benim oynamak istediğim oyunlar one'ın geri uyumluğunda var fakat ben daha önce hiç 360 kullanmadım bu fırsattan yararlanabilir miyim?
    yararlanırsam da nasıl yararlanırım?
    Kutulu oyun aldığımızda içinden key yada serial falan çıkmıyor değil mi? Yani hesabımıza kaydedemiyoruz oyunu?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: last blade

xbox one ı sadece dvı girişi olan lcd tv ye bağlıyabılırmıyım?

Böyle bir kablo veya çevirici kullanarak bağlayabilirsiniz ama tv'den ses gelmez.

Ses alabilmek için s/pdif çıkışını s/pdif girişli bir ses sistemine bağlayabilirsiniz.

Alternatif olarak s/pdif analog çevirici kullanarak stereo hoparlöre de bağlayabilirsiniz.

|
    |

• Onbaşı
    37 Mesaj

XO aldığında stordan geriye uyumluluğu olan 360 oyunlarını alıp oynaya biliyorsun ve bir sıkıntı çıkmıyor
    |
    |
    Junace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar bu hangi kasa oluyor acaba
    merhaba arkadaşlar bu bimde satılan xbox 360 lardan aldım pek benim tarzım değilmiş bu iş o yüzden satmayı düşünüyorum forza horizon 2 oyun hediyeli olan yeni modeli 500 gb yanında bir kol ve hdmı kablosu var + 1 ay da gold üyelik kutu içeriği fulldür iki yıl garantisi var fişi filan var 4 nisan 2017 tarihinde aldım isteyene 350 den veririm trabzondayım ben kargo ile de gönderirim ulaşmak isteyenler telefon numaralarını mail atsın ben dönerim djizbiz1@gmail.com saygılar
    |
    |

Xbox 360 S oluyor. Son çıkan E modelden önceki model.
    |
    |
    fenerliyizbizler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba diğer konuya da yazdım ama arkadaşlar net bir cevap veremediler. Yaklaşık bir senedir xbox one kullanıyorum ve sadece oyun oynadıgım ıcın hala acemisiyim. Bu oyun paylaşımı hakkında biri detaylı bilgi verebilir mi? Böylelikle oyunlara dünyaları vermemiş olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar jtag yada fw'li makina varmı bildiğiniz? Xbox 360 cihaza Xbox One parası istiyorlar.Hani kırılsa One alacagım ama oyun moyun uğraşmak istemiyorum.
    Bire bu e modelin kırılma ihtimali yok değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 9 Mayıs 2017; 18:33:12 >
    |
    |

xbox one s hakkında araştırma yapıyorum.. Daha önce playstation konsolları kullandım bu ilk deneyim olacak. Bikaç şey sorayım.

1-Konsolun kumandasını playstation ile kıyaslarsak nasıl değerlendirirsiniz. Anologlar çapraz duruyor normal dualshock kumandaya alışkın biri için sorun oluyor mu

2-Psn store ile xbox live store arasında kıyaslama yaparsak oyun fiyatları çeşitlilik ve kampanya yönünden hangisi öndedir.

3-Ps4 pro ile xbox one s arasındaki fark çok ciddi bir fark mıdır. Çünkü ps4 1700 liralardan satılıyor.

4-Ps4'e özel oyunlar olduğu gibi xbox'a özel oyunlar da var mıdır. mesela uncharted, last of us gibi oyunları çok duyuyoruz ama hiç xbox'a özel oyunları duymuyoruz.

5-Xbox one'da geçen yıllarda çıkmış oyunları satın alıp oynama imkanımız var mıdır
    |
    |
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.