Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
6.278
Cevap
45
Favori
482.373
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU]
Giriş
    14667 Mesaj
    xbox one s aldım fifa 17 paketli. +1 kol hediye. daha öncede 360 vardı. sonra ps4 almıştım ama onu da satmıştım 1 sene önce falan. şimdi tekrar xbox aldım. şu an için fifa17 oynuyorum. oyun çok iyi gerçekten.

birde şu xboxkazandiriyor.com dan hediye forza6 oyun kodu geliyormuş ama ben siteyi açamıyorum. bir arkadaşım almış kodu bu şekilde. yeni alanlara özel bir durum sanırım sadece. bununla ilgili bilgisi olan var mıdır?

Orijinalden alıntı: brkttlv

Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde xbox 360 aldım. Ufak bir sorum var.tek kol var,ikinci kolu almam gerekiyor.
    Maddi olarak biraz sıkıntı olduğu için uygun bir şey arıyorum. Ebay'de biraz araştırdım 8-10 dolar civarlarında kablolu kollar mevcut. Bu kollardan alsam çalışır mı acaba xbox 360ta.

Linkleride veriyim bi bakarsanız sevinirim.

http://www.ebay.com/itm/Hot-Black-Wired-USB-Gamepad-Controller-Joystick-Joypad-For-XBox-360-PC-Laptop-/131962696334?hash=item1eb996f28e:g:jvYAAOSwLnBX92to

http://www.ebay.com/itm/Wired-USB-Game-Controller-Gamepad-Joypad-Resembles-XBOX360-For-PC-Computer-Black-/371688436985?hash=item568a5b74f9:g:4vIAAOSwh6xTs6IL

hocam büyük ihtimal çalışır. uyumlu olduğu yazıyor.

birde şuna göz at belki işini görür. diğerinden biraz daha fazla fiyatı var ama en azından 1 ay beklemezsin.
    http://urun.n11.com/microsoft-xbox-360/microsoft-xbox-360-kablolu-joystick-oyun-kolu-P150905537
    |
    |

• Yarbay
    14667 Mesaj
    merak ettiğim bir şey var. hdmi kablolar kalitesine göre görüntü kalitesinde farklılık yaratabilir mi? yoksa hepsi standart görüntü mü verir?
    Arkadaşlar birşey soracam,dikkate alıp cevaplarsanız çok mutlu olurum.Şimdi ben 2 günlük bir Xbox 360 sahibiyim.Sormak istediğim ben flashima gta 5 yüklüyorum.Onu xbox'a atabilmek için xbox'un kırık olması mı gerekiyor?Yoksa atıp oynayabilir miyim?İyi akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

evet kırık olması gerekiyor yoksa oynayamassın
    |
    |
    OyununGozu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    acemi olarak soruyorum.
    kodlarla sadece internet üzerinden mi oyun indiriliyor.
    bir oyunu cihaza kayıt etmek istesen yapıştırma seçeneğinde kod sorarak kopyalama gibi bir seçenek olabilir mi?
    internetten indir indir bitmez. bir oyunda kota dolar, sonra düş 250kb/s lere..
    Merhaba arkadaslar xbox 360e 500 gb sahibiyim bu kasa kirdirilabiliyormu icinden forza horizon 2 cikti ancak 4 aydir onu oynuyorum gta 5 falan istiyorum ancak fiyatlarda malum pahali uni ogrencisiyim var mi bildiginiz yontem flaan yardumci olursaniz cok sevinirim.

Hocam bende sizin gibi Xbox 360 500 gb sahibiyim.Bende ogrenciyim.Ben kırdırmak istemiştim,birkaç yere gittim,kirdirtamadim ve zaten çok riskiymiş.Bozulabilir ban yeme vs.Sonra da Mağazadan dijital olarak gta 5 aldım.Çok memnunum.Sizde cd yerine dijital olarak almanızı tavsiye ederim,hem daha ucuz hemde tak,çıkar cizilme derdi falan yok.

|
    |
    btrvysl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://mobile.donanimhaber.com/grand-theft-auto-v-konsollar-ve-pc-ana-konu--123587805#123587805

|
    |

evet kod xbox live hesabınıza oyunu işliyor hocam indirmekle ugrasmak istemiyorsanız gidip dvd olarak alıcaksınız.
    |
    |
    forvet09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

çok az hissetmesiniz bile.tv daha cok fark eder o konuda
    |
    |
    EvReN 7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: shez

çok az hissetmesiniz bile.tv daha cok fark eder o konuda

anladım. teşekkürler.
    |
    |

Kaça nereden aldınız acaba

|
    |
    EvReN 7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DarkAndBright

Kaça nereden aldınız acaba

1299 tl ye mediamarkttan.

|
    |
    Bu kol hediyesi mağazaya mı özel, internetten bakıyorum 1tb fifalı 1499 TL kolda yok:( bi bimekste vardı güzel bi kampanya onu da kaçırdım. 1 tb kutulu fifa+3 aylık gold+228 TL bipara 1299 dü.Bu fiyata bidaha bulamazsam scorpio ya niyetleniyorum

|
    |
    |
    |
    arkadaşlar bimde bu hafta satılan xbox 360larla ne gibi oyunlar oynayabiliriz? (pes,fifa,motor oto yarışları gibi)fiyatı çok uygun geldi 390dı sanırım. önerirmisiniz? daha önce konsol kullanmadığımı da belirteyim yalnız, sadece bilgisayar oyunu versiyonlarını oynadım.

|
    |
    Arkadaşlar selamlar, 5-6 senedir kullandığım notebook artık yeni oyunlarda sorun çıkardığı için yeni bir cihaz almak istiyorum. Açıkcası oyun oynamak için en iyi seçeneğin, fare ve klavyeden dolayı masaüstü bilgisayar olduğunu düşünen biriyim fakat yeni sistemler pahalı geldiği için sanırım oyun konsoluna yöneleceğim.

Öncelikli olarak oynamak istediğim oyunlar FIFA ve Battlefield. (faresiz fps oynamaya alışmak uzun sürmyordur umarım:) )

Bir kaç gündür XBOX ONE S ve PS4 Slim modellerini inceliyorum. XBOXtaki EA Access sistemi uygun fiyatlı oyun oynamak için çok cezbedici. Fakat PS de Türkiyede daha popüler,online oyunlarda Türk kullanıcılar bulmak daha kolay olabilir.Her ikisininde kendine göre farklı artıları var gibi. Bugün aynı sorularla Teknosa ve Mediamarkt çalışanlarından fikir aldım,biri XBOX diğeri PS4 önerdi.Şimdi de fanboy olmayan,bu konsolları kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

• Yüzbaşı
    472 Mesaj
    xbox one ı sadece dvı girişi olan lcd tv ye bağlıyabılırmıyım?

2. el retro eşya satış blogu
  • Yüzbaşı
    736 Mesaj

Hocam ,

Bir çok oyunda iki platformda da yerli oyuncu bulabilirsin .Bu biraz da senin girişkenliğin ile alakali bir mevzu . Daha önce çok kez belirttik , Konsol seçiminde exclusive oyunlardan senin için hangileri ağır basıyorsa onu tercih etmelisin . Kendimden örnekleyim ps de xbox da kullandim . Şu anda one s mevcut . İki platformda da arkadaşlarim var

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stefanel4 -- 26 Şubat 2017; 2:50:13 >
    |
    |
    taner5000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
google reklamları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.