Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU] (305. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.309
Cevap
44
Favori
500.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bn de xbox 360 almaya karar verdim (galiba). xbox 1 ın çıkmış oılması aklımı karıştırdı okuduklarımdan sonra.

Amacım kinect oyunlarını oynamak hatta özellikle fitness/spor ağırlıklı kullanacağım, ailece kullanma için de bu şekil daha uyguhn gibi. Belki bu amaçlardan sonra diğer tarzda oyunlar için kullanırım. Şuan kinect + xbox 360 için olan istediğim tarzda oyun vb sanki daha yaygın. O yuzden 360 daha mantıklı geliyor. Ama herkesin 360 a okadar para vermektense yeni nesil almayı önermesi aklımı karıştırıyor. Aslında akıl karışması şu, xbox 1 şuan için çok pahalı geliyor bana. 360 gene alınabılır fiyatlarda bnm için ama o paraya değmez denmesi, alma fikrinden vazgeçmeye yöneltiyor :( Bu arada slim serisi sorunlu sanırım yada biri beni aydınlatsın piyasadaki slimler açısından. Daha düz olan versiyondan almayı düşünüyorum ilerde sorun çıkarmaması açısından.

Şuan hepsiburadada xbox 360+kinect 500gb olanı 3 oyunla beraber 1200 e var. Onu düşünüyorum ilk etapta.

Bir de goldda görünen (tabi magaza stogunda varsa) xbox 360 250 gb + kinect + 3 oyun (forza için kod veriyor bu ne demek yine aydınlatan olursa çok sevinirim) +1 ay live kod : 1050 tl

Sizce hangisi daha mantıklı ;?

• Merhaba arkadaslar xbox 360 elite arcade pro slim kasalara bakiyorum.bu kasalardan en alinasi hangisidir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar, hangi tarihe kadar üretilen xbox lar kırılabiliyor bazıları kırılamıyor diye duydum.
  • yarın jtag li bir xbox 360 alacağım; hadi hayırlısı :)
  • bende xbox almak istiyorum lcd tv aldıktan sonra şart oldu. ama oynayacagım iki oyun var.

Fifa 2015 ve Forza motorsportun en son oyunu. Forzayı online oynayacagım için iki oyunuda orjinal alıcam.

Xbox'ların modelleri hakkında bi bilgim yok. Hangi modelini alsam daha iyi olur ve çift joystick ile ne kadar fiyat aralığı harcarım ??

Teşekkürler
  • Şöyle bir video gördüm.. bir şifre kullanarak xbox 360'yi xbox one'a çevirebiliyormuşsunuz. Çünkü içindeki hardware aynı imiş (çok ilgilenmediğim konular)

fakat 360 oyunlarını bir daha açmıyor sadece one oyunlarını açıyormuş

• izledim cok enteresandır herif xbox 360 ın ps4 e bile dönüşebildigini gödteren video vardı
    bir de tv hack leyip 4k yaptı nasıl oluyorsa
  • DJ ICEMAN D kullanıcısına yanıt
    Farketmemişim, herif kafa buluyomuş meğer

sprem israfının teki kısaca
  • Arkadaşlar bu saatten sonra xbox 360 çöp olacak herhalde oyunlar destegini cekti artik çıkarsa fifa çıkar :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim pek yeni kaynak bulamadım

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-360-4GB-and-Peggle-2-Bundle/productID.307074500

bu üründe 3 k sorunsalı varmıdır acaba biri aydınlatırsa sevinirim ?
  • http://www.konsolcum.com/xbox360-slim-1-tb-kinect-2-kol-jtag-150-oyun-hdmi-urun2895.html
    bunu almak istiyorum ama burada bulunmuyor tükenmil arkadaşlar buna benzer nasıl alabılırım acaba yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alicov

arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim pek yeni kaynak bulamadım

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-360-4GB-and-Peggle-2-Bundle/productID.307074500

bu üründe 3 k sorunsalı varmıdır acaba biri aydınlatırsa sevinirim ?

2008'de piyasaya çıkan jasper anakartlı xbox 360'lardan beri kalıcı 3k sorunu olmuyor.

• içerinde oyun yüklü xbox 360 nereden alabılırım uygun fiyata saglam yer önerebilirmisiniz acaba
  • Arkadaşlar merhaba benim sorum xbox 360 hala alınırmı yoksa xbox one mı tercih etmeliyim
  • BEYLER HER NE KADAR GEÇTE OLSA XBOX 360 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BÜTÇE MAX 650 İZMİRDE NERDEN ALABİLİRİM (JTAGLİ)

-BİR DE NETTE BİTANE BULDUM GÜVENEMEDİĞİM İÇİN PTT KONTROLLÜ KAPIDA ÖDEMELİ ŞEKLİNDE İSTEDİM KARGOYU SATICI KABUL ETTİ İZMİRDE BULAMAZSAM ONU ALICAM..KARGOYU AÇINCA ÇOK ZAMANIM OLMUYCAK KONTROL İÇİN MALUM O YÜZDEN X BOXTA TECRÜBELİ - BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARA SORUYORUM ÖNCE NELERİNİ KONTROL ETMELİYİM CİHAZIN

BUNUN DIŞINDA TAVSİYE VE YORUMLARDA BENİ MUTLU EDER FAZLA BİLGİM YOK XBOXLAR HAKKINDA O YÜZDEN DOĞRU BİLGİYE HAYIR DEMEM

• quote:

Orijinalden alıntı: metinsen

Arkadaşlar merhaba benim sorum xbox 360 hala alınırmı yoksa xbox one mı tercih etmeliyim

Bence para sıkıntın yoksa yani ücretini karşılayabilirsen one al en basiti daha yeni uzun süre getirir şahsen ben konsola o kadar para ayıramayacağım için 360 arıyorum şuan
  • LeonLife L kullanıcısına yanıt
    bir yandan düşünüyorum 1400 konsola ver 2. kol oyunlar filan çok maliyelti olacak benim için. en iyisi xbox 360 alayım diyorum
  • BEYLER ACİL YARDIM XBOX BULDUM Bİ TANE HERŞEYDE ANLAŞTIK TEK Bİ SORUM VAR CİHAZ MEDİA MARKT TAN ALINMIŞ FATURA GARANTİ HER ŞEY VAR 1 SENE GARANTİSİ VARMIŞ AMA CİHAZ JTAGLİ ..... JTAGLİ CİHAZLARIN GARANTİSİ BİTİYO DİYE BİLİYORUM AMA NASIL OLUYO BU İŞ

EDİT=CİHAZA YAZILIM ATILDI İÇİ AÇILMADI O YÜZDEN DEVAM EDİYO DEDİ SATAN ARKADAŞ

ACİL YARDIM LÜTFEN................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonLife -- 29 Haziran 2015; 22:57:32 >

• LeonLife L kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_76928378/tm.htm 4.sordugu soruya 2. yorumda adam cevap vermiş bu arada 4 gb sırf konsol 360 piyasası şuan 600 tl sıfırların aklında olsunda zaten bakmışsındır ona göre bi fiyatını biç kafanda pek bilgim yok bu konularda ama almışken temiz almanı öneririm 3k sını felan iyice araştır tavsiyem modeli nedir arızası nedir gibilerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinsen

bir yandan düşünüyorum 1400 konsola ver 2. kol oyunlar filan çok maliyelti olacak benim için. en iyisi xbox 360 alayım diyorum

Xbox 360'a oyun desteği yavaş yavaş kesiliyor. Yeni oyunların çoğu çıkmayacak xbox 360. Şu ana kadar çıkanları hiç oynamadıysanız alınabilir ama güncelliğini yitirdi maalesef.

quote:

Orijinalden alıntı: LeonLife

BEYLER ACİL YARDIM XBOX BULDUM Bİ TANE HERŞEYDE ANLAŞTIK TEK Bİ SORUM VAR CİHAZ MEDİA MARKT TAN ALINMIŞ FATURA GARANTİ HER ŞEY VAR 1 SENE GARANTİSİ VARMIŞ AMA CİHAZ JTAGLİ ..... JTAGLİ CİHAZLARIN GARANTİSİ BİTİYO DİYE BİLİYORUM AMA NASIL OLUYO BU İŞ

EDİT=CİHAZA YAZILIM ATILDI İÇİ AÇILMADI O YÜZDEN DEVAM EDİYO DEDİ SATAN ARKADAŞ

ACİL YARDIM LÜTFEN................

Yazılım atıldı derken? Yazılım atılması için, içini açıp dvdrom'a yazılım atılıyor diye biliyorum. Ki jtag direkt olarak anakarta uygulanan bir çip işlemi.

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.