Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU] (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.309
Cevap
44
Favori
500.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahseer898 -- 24 Kasım 2014; 10:27:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki PointBlank Wolteam Turu oyunlar Oynanabilirmi ???

• beyler ben 2, el xbox 360 slim almayı düşünüyorum amacım ne var ne yok bitirmek online la falan isim olmaz bu yüzden olabildiğince çok oyun lazim bana rgh li 250 gb almayı düşünüyorum oyunlar böyle ucuza gelmiş olucak ne kadardır bu aletin piyasası 2 koluyla beraber bide kinect oyunları hdd ye yüklenebiliyomu normal oyun gibi kinectle beraber alsam ne kadara gelir acaba?

• ???

• Masyur kullanıcısına yanıt
    buraya ugrayan cok yok cevap gec gelir. 2. el piyasasi 2 kollu jtagli 450-500 tl arasi ama pazarlikla duser buna kinect eklenince 600-650 tl lelik fiyatlar oluyor. kinect oyunlari hdd ye yuklenir evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 30 Kasım 2014; 18:19:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyv hocam 100 lira daha biriktirip kinect li alıyım en iyisi

• Arkadaşlar Merhaba,

XBOX360 slim 250gb 2.el satın alıcam. Ancak satan kişi adaptörün olamadığını xbox360 ı tek kablo ile çalıştırdıgını söyledi böyle birşey var mı? Benim bildiğim adaptör olması gerkiyor yardımcı olabilir mi bilgisi olan?

Teşekkürler.
  • Merhabalar dostlar.

Xbox360 slim 320 gb lik jteck li bir ikinci el garantisi devam eden makine satın aldım. Makineye kineck almak istiyorum xbox ile kineck uyumlu şekilde çalışır mı ?
    starwars kineck oynunu oynamak kineck almak istiyorum. Bilgilerinizi açilen paylaşmanızı rica ediyorum ; kardeşim Çinde perşembe dönücek uyar derseniz bir tane almasını söylüyecegim kendisine .
  • rap domino kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bende henüz 1.5 hafta önce kırık xbox360 aldım 500 gb hdd + 80 oyun 1200 TL , online oyun takıntın yoksa ve solo oyunları oynamayı seviyorsan kesinlikle kırılmış xbox almanı öneririm 1300 tl orjinal xbox'a verene kadar gidersin yeni nesil konsol alırsın yani alıcaksan ya yeni nesil al yada iyi bir oyun seversen seni 2 3 sene daha rahatlıkla götürebilecek kırılmış bir xbox al :)
  • tongur1907 T kullanıcısına yanıt
    1200 (BİN İKİ YÜZ TÜRK LİRASI)
  • Beyler bende bir tane x360 jtag li buldum 20 tane oyunlu. Hemde çok güzel bir fiyata. Acaba bunu alsam sonradan içine oyun atabiliyor muyuz? Ha bu arada bende eski bir tv var. Yani plazma yok :D 55 ekran tüplü (ve öfkeli :D ) Bununla oynanır mı? Tabi bir kaç ay sonra yeni bir tv almayı planlıyorum. Onu alana kadar bununla idare edilebilir mi?
  • Arkadaşlar xbox360 controller ı pc de tanıttım. oyunlar oynanıyor, o da güzel de, bu aleti nasıl kapatacağız ya hep ışık yanacak mı böyle?
  • walmon27 W kullanıcısına yanıt
    Tabiki kendin oyun atabilirsiniz . Fakat Xbox ı asla internete baglayamazsiniz .TV konusunda ise tüplü TV de su 3 renkli olan kablolardan , yeni alacaginizda ise HDMI kablo takarak kullanabilirsiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: JUSTTMAX

Tabiki kendin oyun atabilirsiniz . Fakat Xbox ı asla internete baglayamazsiniz .TV konusunda ise tüplü TV de su 3 renkli olan kablolardan , yeni alacaginizda ise HDMI kablo takarak kullanabilirsiniz .

Peki kardeşim tüplü TV de görüntüde bir anormallik olmaz dimi ? Mesela 2 kişilik oyunlarda bir sorun olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • walmon27 W kullanıcısına yanıt
    Görüntü ayni görüntü sadece tuplude 480p , diğerinde 1080p . Sadece kalite farki olur . 2 kişilik ekran bölünerek oynanan oyunlarda ise TV nin boyutları önemli .

• Arkadaşlar 2 adet sorum var;

İlki XBOX Arcade oyunlarını (demo) PC'den indirebilmek mümkün mü, web'den indirme linki var mı?
    Eğer mümkünse USB bellek ile XBOX'da taşıyarak kurulumunu gerçekleştirmek mümkün mü?

Lütfen mesajımı alıntılayarak cevap veriniz, şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Arkadaşlar 2 adet sorum var;

İlki XBOX Arcade oyunlarını (demo) PC'den indirebilmek mümkün mü, web'den indirme linki var mı?
    Eğer mümkünse USB bellek ile XBOX'da taşıyarak kurulumunu gerçekleştirmek mümkün mü?

Lütfen mesajımı alıntılayarak cevap veriniz, şimdiden teşekkürler...

evet mümkün bilgilendirmek için pm atıyorum hocam :)
  • Arkadaşlar merhaba benim bir sorum var ve yanıt pek bulamadım yalanmı doğrumu bilmiyorum xbox 360 almayı düşnüyorum 250gb slim mat kasa yalnız cihazda fw varmış ben online de oynuyucam kopya oyun normal oynayıpta orjinal oyunla online girdigimizde bir problem sıkıntı oluyor mu ?
  • Arkadaşlar xboxi mi arkadaşa getirdim tv ye görüntüyü vermiyor laptop denedim görüntüyü aldim. Tv nin markası regal .Yardımcı olursaniz sevinrim

• Arkadaslar eski assasins creed oyunumu xboxum artik calistirmiyor neden ?

• 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.