Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.309
Cevap
44
Favori
500.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar evime az önce sony bravia 32" hdready tv bağlattım.Pzt günü xbox 360 siparişi vereceğim (hdmi kablo hediyeli).En iyi görüntü kalitesini alabilmek için hangi ayarları yapmalıyım (keskinliği max. yaptım) ?
  • HDMI'dan bağlayıp 720p yapmalısın çözünürlüğü. Diğer ekran ayarları için google'da arama yap. Genelde TV'ler için optimal ayarları paylaşıyorlar konsollar için.
  • Hocam arcade pack alsam LCD monitör alana kadar tüplü tv'de oyun oynayabilir miyim?Bir de FW'de yapılmış olacak.Bir de sormak ayıp olmazsa ona nereden oyun bulunuyor?
  • @.Zeus. cevabın için sağol

@mhyen tüplü tvde oynarsın hatta yanılmıyorsam arcade pack içinden çıkan kablo ile direk bağlayabilirsin tüplü tvye.Backup oyunları istanbulda satan yer çok.İstanbul dışındaysan internetten indireceksin.
  • İstanbul'dayım hocam sanırım oyun sorun olmazTüplü tv'den hariç elimdeki philips 17" 107S eski tip monitörümde de aynı şekilde kullanabilir miyim?Sanırım bunun için kablo kesin gerekir.
    Bir de genel olarak hepinize sormak istiyorum.Benim ps3 ile pek işim yok şu şartlar altında olamaz da.Sadece Xbox'ımı çalıştıracak, pc'mi sorunsuz kullandıracak f/p açısından en iyi 19" veya 20" monitörler hangileridir?Tavsiyelerinize ihtiyacım var
  • Eski tip monitör için vga kablosuna ihtiyaç var.

19" olarak samsung 940w ve BenQ FP94VW oldukça iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sisyphus -- 8 Mart 2008; 23:45:19 >
  • arkadaşlar merhaba benim bir kaç sorum olucak benim bir arkadaş ortak xbox 360 alalım diyor. bendede sıfır bilgi var

1-/ 1 tane tükkan da beyaz renkli dik duran bitane xbox sorduk 600 dedi iimidir. modeli nedir. ?

2-/ bide xbox 360 ın en son versiyonu bu 3 kırmızı ışık yapmayanı hangisidir. ?

3-/ xbox a windows gibi programlar yüklenip kullanılabiliyormu. ?

4-/ internetten fear mıltiplayer demo oynayabilirmiyim. ?

5-/ klavye ile mouse kullanılıyormu ?

6-/ internette sitelere girebiliyormuyuz bilgisayar gibi ?

7-/ film izleyebilrmiyim ?

8-/ bide bende samsung 19''bw lcd var ona dvı girişinden görüntü aktarabilirmiyim..xbox dan ?

9-/ internetten dosya download edebilirmiyim. film müzik felan ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: spaydix

arkadaşlar merhaba benim bir kaç sorum olucak benim bir arkadaş ortak xbox 360 alalım diyor. bendede sıfır bilgi var

1-/ 1 tane tükkan da beyaz renkli dik duran bitane xbox sorduk 600 dedi iimidir. modeli nedir. ?

2-/ bide xbox 360 ın en son versiyonu bu 3 kırmızı ışık yapmayanı hangisidir. ?

3-/ xbox a windows gibi programlar yüklenip kullanılabiliyormu. ?

4-/ internetten fear mıltiplayer demo oynayabilirmiyim. ?

5-/ klavye ile mouse kullanılıyormu ?

6-/ internette sitelere girebiliyormuyuz bilgisayar gibi ?

7-/ film izleyebilrmiyim ?

8-/ bide bende samsung 19''bw lcd var ona dvı girişinden görüntü aktarabilirmiyim..xbox dan ?

9-/ internetten dosya download edebilirmiyim. film müzik felan ?

1-/ Modeli büyük ihtimalle " Arcade Pack " dır.
    2-/ 3k yapmayanı diye bir şey yok hepsi yapıyor ama en son çıkanı ise FALCON anakartlı "Elite"
    3-/ ?
    4-/ ?
    5-/ Forumu araştırırsan biraz gorursun bir aparat ile hallediyorsun.
    6-/ Xbox sahibi diğilim ama yakında alacağım bende 360 bildiğim kadarıyla giriyorsun.
    7-/ ?
    8-/ ?
    9-/ İndirebiliyorsun diye biliyorum.

Yanlız xbox sahibi değilim yanlış bilgi vermiş olabilirim arkadaşlar bakar "?" koyduğum sorularıda cevaplarlar.

• 1.Beyaz ve dik olması pek ayırıcı bir özellik değil .Arcade pack de olabilir eski üretim premium da
    2.Arcade veya elite alırsan 3k konusunda problemin olmaz
    3.Hayır windows kuramazsın
    4.FEAR oyunu var ama multiplayer demosu yok sanırım
    5.Bir aparatla takarsın
    6.Hayır internette sörf yapamazsın
    7.Evet
    8.DVI girişi varsa rahatlıkla bağlarsın hatta 19" samsung 940w xbox360 ve ps3 için en çok beğenilen mönitörlerden
    9.Live üzerinden oyun videosu demo falan indirebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: CellaTurcica

1.Beyaz ve dik olması pek ayırıcı bir özellik değil .Arcade pack de olabilir eski üretim premium da
    5.Bir aparatla takarsın
    7.Evet
    8.DVI girişi varsa rahatlıkla bağlarsın hatta 19" samsung 940w xbox360 ve ps3 için en çok beğenilen mönitörlerden

teşekkür açıklamalar için artık alınca biraz haşır neşir olup öğrenirim diğer şeyleri

he bişey daha var 2048/512 internet bağlantısı ile multiplayer game ler de ping yüksek liği azlığı önemlimidir. xbox için

• quote:

quote:

1.Beyaz ve dik olması pek ayırıcı bir özellik değil .Arcade pack de olabilir eski üretim premium da
    5.Bir aparatla takarsın
    7.Evet

teşekkür açıklamalar için artık alınca biraz haşır neşir olup öğrenirim diğer şeyleri

he bişey daha var 2048/512 internet bağlantısı ile multiplayer game ler de ping yüksek liği azlığı önemlimidir. xbox için

Multiplayer için server kalitesi önemli.Server kaliteli olduktan sonra sorun yaşamazsın.Hatta 1 mbit bağlantıyla bile çok iyi performans alırsın

• quote:

quote:

quote:

5.Bir aparatla takarsın
    7.Evet

Multiplayer için server kalitesi önemli.Server kaliteli olduktan sonra sorun yaşamazsın.Hatta 1 mbit bağlantıyla bile çok iyi performans alırsın

tekrar teşekkürler

• Şimdi arkadaşlar ben de x360 almaya karar verdim.Şimdiye kadar hiç xbox kullanmadım, oynamadım, neredeyse elimi bile sürdüğümü hatırlamıyorum Takıldığım husus monitör konusu.Bir monitör alacağım ve hem pc'de hem de xbox da kullanacağım. BENQ FP94VW 19" HDMI ile SAMSUNG 940BW arasında kaldım. Benq'da hdmi bağlantısı var.Bu sanırım çok güzel bir özellik ve de samsungda yok malesef.Samsung alıp da VGA kablo ile mi bağlanmak daha iyidir yoksa benq alıp hdmi ile mi? Hani VGA-HDMI arasında bariz fark olur mu sizce?
  • Benq al tabi ki. 2 ms'lik tepki süresiyle ideal
  • Ben de aynen öyle düşünüyordumİlk iş yarın öbür gün xbox360'ı almak, sonrasında da benqBu arada monitörde kullanacağımdan ntsc,pal farkeder mi?Pal falcon arcade pack almayı düşünüyorum da aslında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mhyen

Ben de aynen öyle düşünüyordumİlk iş yarın öbür gün xbox360'ı almak, sonrasında da benqBu arada monitörde kullanacağımdan ntsc,pal farkeder mi?Pal falcon arcade pack almayı düşünüyorum da aslında.

Arcade falcon al. PAL
  • Farketmez ama tabi pal al.Bu arada bende yarın xbox 360 alıyorum .PAL arcade pack
  • Ben de kesinlikle PAL alacağım buna karar verdim de son sorum şu: Xbox 360'ı varsa eğer HDMI çıkışlı monitörde mi kullanmak iyi olur VGA kabloyla mı?Arada eğer bariz fark oluyorsa eğer ona göre benq bv94 monitörü almak istiyorum.
    Teşekkürler...
  • HDMI'da ses olayını çözersen HDMI kullanmak en mantıklısı. HDMI girişli bir monitör alırsan problem olmaz tabi.
  • özellikle su sıralar pal makine almak isteyenler için önemli duyuru.

financial times haberine gore
    microsoft bu hafta içinde pal fiyatlarında ciddi indirimlere gidiyor. arcade pal 279 eurodan 199 euroya dusuyor msela.
    buradaki satıcılarda fiyatlara yansıtmak durumunda kalacaktır bu indirimleri.
    su sıralar alma niyetinde olanlar biraz daha beklerse karlı cıkar..

http://www.ft-de.de/technik/medien_internet/:Microsoft%20Xbox/328040.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr21 -- 10 Mart 2008; 14:04:23 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.