Şimdi Ara

Yeni Xbox live 12 aylik kartim kazirken numaralar gitti.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Xbox live icin debit kartimla yeni uyelik almaya calistim ancak kabul etmedi. Oyun almada sorun cikarmiyor sanirim sadece gold uyelik alirken sorun var. Romanyada yasiyorum kayit olurken Romanya yok bekli ondandir TR de sorun olmayabilir ilk kurulumda turkiye secenegi vardi cunku.

Magazaya gittim bugun karti aldim eve geldim yapiskanini yavasca sokerek kodu okumaya calistim ama yarisi gitti kodun. Xbox support la gorustum o kadar fatura e kartin resimlerini yollamama ragmen en son git magazaya parani geri al yada yeni kart versinler dedi.

Basina boyle birsey gelen var mi ? Karti yeniden alma yada para iadesi hakkim var mi ?

Dun netten satin almaya calistim debit kartla alamadim illa kredi karti istediler yada paypal. Paramla bisey almak icin 40 takla atiyorum.

Fikirlerinizi bekliyorum.

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir hakkın yok. Kendi hatandan dolayı kodu yanlış kazımışsın adamlar niye gidip sana yeni bir kod versin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Öyle bir hakkın yok. Kendi hatandan dolayı kodu yanlış kazımışsın adamlar niye gidip sana yeni bir kod versin?

Kazimak derken oyle bozuk parayla kazinan degil yapistirmayi sokuyorsun. Yanlislik yaptigimi dusunmuyorum normal yavas yavas actim iste yarisi cikti yarisi cikmadi. Soyledigin gibiyse giden para olsun sorun degil.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    O zaman üretim hatası olabilir aldığın yere git durumu anlat başka kodla değişim yaparlar.

• canlı destekle(chat) iletişime geçersen yardımcı olabilirler... yada telefon hatlarından ulaşıp sorabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

canlı destekle(chat) iletişime geçersen yardımcı olabilirler... yada telefon hatlarından ulaşıp sorabilirsin...

Gectim hocam ordan ref numarasi fln aldim magazaya git dediler. Gec oldugu icin magazaya mail attim yarin git ordan halletmeye calis dediler. Yarin bir ugrayacagim sansliysam verirler yoksa cdkey.com buldum sanirim debit card kabul ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

canlı destekle(chat) iletişime geçersen yardımcı olabilirler... yada telefon hatlarından ulaşıp sorabilirsin...

Gectim hocam ordan ref numarasi fln aldim magazaya git dediler. Gec oldugu icin magazaya mail attim yarin git ordan halletmeye calis dediler. Yarin bir ugrayacagim sansliysam verirler yoksa cdkey.com buldum sanirim debit card kabul ediyor.

Türkiye’de genelde müşterilere satış sonrası hizmet rezalet. Ben yeni bir kart vereceklerini pek sanmıyorum ama umarım verirler. Şansını dene tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O dediğin Xbox TR müşteri hizmetleri için geçerli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

O dediğin Xbox TR müşteri hizmetleri için geçerli değil.

İnş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Bu mesaj silindi.
    Hocam magaza sizden kaynakli biz bisey yapamayiz deyince bende tamam lan o zaman bidaha parasini verip alacagim benim sucumsa ama bu sefer sen kaziyip sifreyi vereceksin tamam mi dedim. O da sorumluluk alamayiz deyince ciktim gittim. Tekrar xbox support chat le baglanti kurdum tum resimleri vs fln incelediler yeni 1 yillik kod verdiler cozdum.
  • Yıl 2018 online oynamak için para vermek kadat saçma birsey yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.