Şimdi Ara

Yeni Xbox İçin 'Tonlarca' Özel Oyun Bulunuyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Üç gün sonra yeni nesil Xbox konsolu tanıtılacak. 21 Mayıs'a az bir süre kala Microsoft cephesinden önemli açıklamalar yapılmaya başladı. Microsoft'tan Aaron Greenberg, yeni Xbox konsolu için özel oyunların müjdesini verdi.

Yaptığı açıklamalarda Greenberg, Microsoft'un düzenleyeceği etkinlikte birçok sürprizin bulunacağını söyledi. Ancak Greenberg'in açıklamalarına bakılırsa oyun açısından asıl duyurular birkaç hafta sonra düzenlenecek olan E3 fuarında gelecek. Belirtilenlere göre Microsoft, E3 2013 konferansında yeni nesil Xbox konsolu için 'tonlarca' özel oyun duyuracak.

Ne diyelim, bekliyoruz...

• yeni Xbox ps4 göre daha düşük işlemci daha hazla ram le çıkacaktı.ps4 4gb ram yerine 8 gb ram le çıkınca işler biraz defişti bence
    ama zaten bu konsol olayın da güçlü olan kazanmıyor .
    Xbox ps2 den güçlüydü ama ps2 önde tamamladı ps3 de Xbox 360 dan güçlü deniyordu Xbox 360 önde ama bir faktör var sony de işler iyi gitmiyor
    tv de samsung ve lg nin gerisindeler cep telefonu desen öyle bu konsol olayına abanacaklardır o yüzden önce davrandılar

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oyunlar büyük olasılık la şunlar ama hepsi özel oyun değil
    1.Project Gotham Racing 4
    2.forza 5
    3.halo 5
    4 gears of war 4
    5.watch dogs
    6.homefront 2
    7.raınbow 6 patrıots
    8.BROTHERS IN ARMS FURIOUS 4
    9.ASSASSİN'S CREED IV : BLACK FLAG
    10.SNIPER ELITE
    11.FİFA 14
    12PES 2014
    13.BATTLEFİELD 4
    14.CALL OF DUTY : GHOSTS
    15.Metal Gear Solid 5
    16.Diablo 3
  • bu özel oyunlar halo veya gears of war gibi olmasında uncharted last of us gibi olsun lütfen..
  • 20 kilo exc oyun bile çıkmaz ne tonu! :)

Zaten benim için xbox Forza'dan ibaret ;) Forza 5 duyurmaları benim için yeterli.. PS4 almayı daha çok istesemde kazannuri'nin gt6 kazığını ps3'e çıkarmasıyla yaşadım..

elinde sonunda xbox'uda ps4'üde alacağım için benim açımdan sıkıntı yok.. ancak hangisi önce ona 3 gün sonra karar verecem.. ;)

• Microsoft yeni nesilde ex leri ile fena ezecek Sony yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr25

yeni Xbox ps4 göre daha düşük işlemci daha hazla ram le çıkacaktı.ps4 4gb ram yerine 8 gb ram le çıkınca işler biraz defişti bence
    ama zaten bu konsol olayın da güçlü olan kazanmıyor .
    Xbox ps2 den güçlüydü ama ps2 önde tamamladı ps3 de Xbox 360 dan güçlü deniyordu Xbox 360 önde ama bir faktör var sony de işler iyi gitmiyor
    tv de samsung ve lg nin gerisindeler cep telefonu desen öyle bu konsol olayına abanacaklardır o yüzden önce davrandılar

ps markasi varken xbox markasi cok garip olmustu ps2 doneminde ama xbox 360 donanim olarak ps3 den daha iyidir ve oyle oldugu icinde sony nin bu markasi ile yeterince iyi bir sekilde yarisiyor ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tonlarca..Hım. Hadi bakalım. Göreceğiz. :)

• Sir Pinky
    18.5.2013 09:36:02

god of war gerçeğini kimse ezemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Sir Pinky
    18.5.2013 09:36:02

god of war gerçeğini kimse ezemez.

god of war ascension ile serinin ne kadar yaşlandığı ortada bitti artık gow yeni bir ip yapmalılar
  • Multiplatform'da Sony üstün olduktan sonra, eline su dökemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xboxın exclusivesi olsa kaç yazar belli bi müddet sonra pcyede çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: jeofoking

xboxın exclusivesi olsa kaç yazar belli bi müddet sonra pcyede çıkar

ne oluyor çıkınca bir yerleriniz mi eksiliyor?

• gow ascension için delinin biri ortaya taş attı oynamayanda yorum atıyor oynayanda ascension özünden bir şey kaybetmedi mekan tasarımları dövüş sistemi oynarken yine gow'a özgü adam öldürmenin tanımsız hazmını yaşatyor oyuncuya oyun sitelerinde beğenilmesine rağmen bir tek burada yerden yere vuruldu.Ama bende artık hikayeyi bitirmeleri yönünde hemfikirim yeni bir assassins creed,cod faciası olsun istemeyiz.
    Konuya dönersek gönül ister ki hem ps'ye hemde xbox'a sahip olalım ama bu nesilde ps'yi tercih edenin xbox almak için bir sebebi kendi açıma göre yok denilecek kadar az.Devamlı gelişen pc donanımlarına bütçem yetmediği için tercihimi konsoldan yana kullandım ve ps3 aldım xbox'ta istedim ama dönüp bakınca ne için diye sordum kendime bir sebebi yok, kinekt olayı gerçekten hoşuma gidiyor ama fiyatına bakınca direk vazgeçiriyor beni.He ilk konsol tercihimi xbox tan yana kullansaydım kesinlikle ps3 te alırdım geçerli sebebi ise tabi ki exc. oyunlar gow,gt5,uncharted,heavy rain bunların hepsi konsol aldırtıcak oyunlar.Live,Live diye tutturuyorsunuz da adamların ekstra para alarak ekstradan verdikleri bir hizmet yok ps plus 1 senelik üyelik aldım verdiğim 99 tl ile şu an konsolda yüklü 25 oyun var (oynayıpta diğerlerine yer açmak için sildiklerim hariç) oyuna para vermez oldum.Yani benim için live'ında bir çekiciliği yok.
    Umarım bu nesilde iki konsolun birbirine göre bir avantajı olur yani birini aldığımızda diğerine de sahip olmak için geçerli bir sebebimiz olurda her iki nesilden de faydalanabilirim.Rekabet iyidir ama yukarıda yorumu olan bir arkadaş gibi kör körüne ikisene de bağlanmamak gerek zaten onun yorumlarını ciddiye alan birileri olduğunu düşünmüyorum

• bi yerlerimizin eksildiği felan yok güzel kardeşim pcye çıktığı zaman o exclusive olmuyor işte bak sony'e

• cogu 3´üncü parti oyunlari olduguna eminim

• 5 tane çıkarsa ilk etapta iyidir.

• bize bunlarla gelin işte.
  • xbox 360 da olduğu gibi tonlarca oyun ha(!) XD
    ps3 ü exclusivelerden dolayı aldım
    xbox a özel oyunlar çoğunlukla 3. parti olur heralde. 3. parti oyunlar ileride diğer konsollara gelebiliyor. (bkz. mgs. yeni oyunları multiplatform, mgspw ve mgs 3 hd collection ile exclusive olmaktan çıktı. bu durum ps kullanıcıları için üzücü. aynı şey xbox kullanıcılarının başına da gelebilir.

• xbox'a özel olu başka platforma çıkması bana kalırsa üzmemesi lazım . üzülmek neden anlamıyorum . sadece bizde kalsın diğerleri oynamasın mı ? Ekstra içeriklerle gelir diye endişe ediliyor ve bu yüzden sadece xboxa özel kalsın isteniliyorsa bu da yersiz. Çünkü bu zamana kadar xbox'a özel olup DLCsiyle herşeyiyle başka platforma ekstra katıp da sunduklarını görmedik.

Aksine bazı multiplatform oyunlarda bazı içerikler xbox time exclusive (belirli bir süreliğine sadece xbox'a özel olma durumu) olmuştur .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.