Şimdi Ara

Yeni Wii Aldım Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tg04 (2 mesaj) berke1235 (1 mesaj) cocainer (1 mesaj) 35MMUTLU35 (1 mesaj) GCGorusu (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> Yeni Wii Aldım Yardım Lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    166 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    H.sonu vatan.dan siyah wii aldım.Fakat sıfır bilgim var.Oradaki çocuk anlattı birşeyler aldık işte.Benim wii.den beklediklerim

1- HDD,dvd medya,hafıza kartı üzerinden izlenebilir tüm video formatlarını izleyebilmek.Mümkünmüdür ?Mümkünse hangileri izlenebilir ?

2- İndirdiğim oyunları dvd medya üzerinden,hdd üzerinden oynayabilmek mümkünmüdür

3- Evimde wriless modem var bu alet internete nasıl bağlanır

4- NTSC formatlı HDD.me oyun,film nasıl atmalıyım.

Seri no : LEH518XXXXXX

Model : RVL - 001

Versiyon : 4.2 E

Ben bu bilgilerle driverı bulamadım.Siz bulabilirmisin.Çünkü sorularımın cevapları driver modelinde saklı sanırım.

|
    |
  • Yarbay
    3707 Mesaj
    1- HDD,dvd medya,hafıza kartı üzerinden izlenebilir tüm video formatlarını izleyebilmek.Mümkünmüdür ?Mümkünse hangileri izlenebilir ?
    mümkün değil

2- İndirdiğim oyunları dvd medya üzerinden,hdd üzerinden oynayabilmek mümkünmüdür
    hdd mümkün, dvd değil

wifi üzerinden

ntsc formatlı hdd?
    |
    |
  • Teğmen
    166 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    NTFS olacaktı.Pardon.Sorduğum soruların cevapları yöntemide analatacak şekilde olamazmı.İnternede bağlanabiliyoruz anladığım kadarıyla ama nasıl yapacağız.Menude nereye girip nereleri değiştireceğiz gibi
    |
    |
  • Binbaşı
    1060 Mesaj
    internet channel üstünden interenete girebilirsin.
    hdd üzerinden oyun oynanıyor ama denemedim. softmod olarak araştırabilirsin.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    995 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tg04

H.sonu vatan.dan siyah wii aldım.Fakat sıfır bilgim var.Oradaki çocuk anlattı birşeyler aldık işte.Benim wii.den beklediklerim

Seri no : LEH518XXXXXX

Model : RVL - 001

Versiyon : 4.2 E

Ben bu bilgilerle driverı bulamadım.Siz bulabilirmisin.Çünkü sorularımın cevapları driver modelinde saklı sanırım.

1- Evet mümkün. Bi tane proğramı var pm ile ulaşırsan anlatabilirim
    2- Hdd üzerinden ücretsiz oynayabilirsin ama dvd üzerinden oynayabilmek çip taktırman gerekiyor.
    3- System menuden 2.sayfada internet var orda gerekli ayarlamaları yapınca girebilirsin
    4- Hddye ntcs oyun atıp oynayabilirsin ( oyunların boyutu daha küçük yani iyi olmuş ). Film de dediğiim gibi proğram ile yapılıyor. Softmoddan bahsetmek yasak olduğu için söylüyemicem
    |
    |

• Binbaşı
    1809 Mesaj
    PM atttım
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.