Şimdi Ara

Yeni Volkswagen Transporter-Caravelle ~ Test - İnceleme 'Biz Daha İyisini Yaptık' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
28.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Geldigim arac 2003 caravelle 2.5 tdi 103 bg lik modeli
    Arac 2500 devirden sonra ucuyor eski olmasina ragmen
    Symbol accent clio vs o tur araclarin hepsini gecer
    Uzun yolda kurtkoyden boluya 1.5 saatte gittim 140-150 den hic dusmedim inanin bende honda civic var ondan daha iyi yol tutuyor ve ruzgardan etkilenmiyor bircok japon araclarindan az ses aliyor
    Konforu iyi sofor icin
    2.0 180 hp lik modelini dusenemiyorim nasil gittigini dehsettir
    Arka yolcular icin konforu nasil bilmiyorum ama civic corolla konforu vardir ama bir passat avensis kadar deildir
    Yakiti donuste test edicem yazarim buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biliyorum çok eski konu bi şansımı deneyim diyorum 2010 model civarı caravelle almayı düşünüyoruz ama sizdeğerli forum üyelerinin fikrini almak istedim çok arza bakım gerektiriyor mu bide bu aracın yıllık masrafı ne kadar olur bana muayene vergi vs ?
  • İzmir-deü-1994-tarsus İ kullanıcısına yanıt
    Elimden geldigince yardimda bulunalim bizdede Caravelle var arabayi fazla düşük devirde kullanmazsan turbo arizasi olmaz onun dışında da pek sıkıntı çıkarmaz her 15.000 km de bir bakima girersin yag değişir hava filtresi değişir devam araba zaten otomobil geçiyor yani taksi 2 yilda bir muaniye vergisini internetten bakabilirsiniz Caravelle cok keyifli ve güzel araç ayni otomobil gibi tek fark yukseklik Tavsiye ederim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıgıdo5858

Elimden geldigince yardimda bulunalim bizdede Caravelle var arabayi fazla düşük devirde kullanmazsan turbo arizasi olmaz onun dışında da pek sıkıntı çıkarmaz her 15.000 km de bir bakima girersin yag değişir hava filtresi değişir devam araba zaten otomobil geçiyor yani taksi 2 yilda bir muaniye vergisini internetten bakabilirsiniz Caravelle cok keyifli ve güzel araç ayni otomobil gibi tek fark yukseklik Tavsiye ederim...

Yani taksi...

• sadri.abi kullanıcısına yanıt
    Yani otomobil gibi demek istedim orada bunda ne var

• yıgıdo5858 kullanıcısına yanıt
    HOCAM ZATEN BİZDE 1996 MODEL 1.9 TURBO TRANSPORTER CAMLIVAN VAR 17 SENEDİR BİZDE BEN 6 SENEDİR BEN SIK KULLANIYORUM ONDAN ALDIĞIM ZEVKİ KENDİ ÇAPIMDA BİNDİĞİM ARAÇLARIN HİÇBİRİNDEN ALMADIM
    GEREK DEDİĞİNİZ GİBİ YÜKSEK OLUP GÖRÜŞ AÇISI GEREKSE KOLAY KOLAY BOZULMAMASI OLSUN VAZGEÇİLMEZİMİZDİ ŞİMDİYE KADAR
    AMA ARTIK DEĞİŞTİRELİM DİYORUZ KLİMA VS EKSİKLİĞİ YÜZÜNDEN
    YENİ ARAÇLARINDA ÇOK NAZİK OLACAĞINDAN KORKUYORUZ ÇÜNKÜ BİZ EŞEK GİBİ KULLANIYORDUK BİZİM EMEKTARI
    SİZDE YÜKSEK DEVİRDE KULLANINCA ÇOK SORUN OLMUYOR DEMİŞSİNİZ BİZDE ÖYLE YÜKSEK DEVİR KULLANIYORUZ ZATEN ÖYLEYSE SORUN YOK BU KONUDA
    ZAMAN AYIRIP AYDINLATTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
  • Ali arkadaşımızdan yeni bir inceleme yazısı geldi diye sevinmiştim bende ..
  • İlk sayfadaki fiyatlara bak şimdi o paraya B sınıfı araba var.

• İzmir-deü-1994-tarsus İ kullanıcısına yanıt
    Ne demek yardımcı olduysam mutlu oldum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.