Şimdi Ara

Yeni Volkswagen Polo kamuflajsız olarak kameralara yakalandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
9.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.0 motorlu arabanın her yeri dinamik olsa ne olur olmasa ne olur.

• https://forum.donanimhaber.com/yeni-vw-polo-gorselleri-sizdirildi--124847483

Konu verildi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ay sıra yazar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polo büyümüşte adam olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanki normal poloyu sanayiye götürüp doğan şahin modifiyecilerine vermişler çokde değiştirmeyin yapmışlar .
  • Tasarımlarım bi elden geçmesi gerek artık VW'de. Tamam çoğu firma çok radikal değişikler yapmıyor ama baktığımızda i20 baya değişti direkt rakibi olarak. Onun dışında aynı grup altında olan İbiza bile buna göre çok daha fazla makyajlanmış. Yine aynı şekilde Megane baştan tasarlandı, Astra keza öyle. Sony gibi aynı tasarımı ısıtıp ısıtıp koymanın bi anlamı yok özellikle Polo kaç yıldan beri aynı kasa.

• Aradaki 7 farkı bulun.

• Wv nin 10 yılda yaptığı değişikliği diğer markalar makyaj adı altında yapıyor. Şu araç zaten bence güzel, çok birşey yapmasına gerek yoktu ama ara ara da olsa kullanıcılarını şaşırtsa fena olmaz.

• stivjabs S kullanıcısına yanıt
    ama o bir tidiyay desege
  • Güncel kasa daha yakışıklı, suratı yaşlıla benziyor

Ama ikinci eli eyi, Alman eeabi yaa

• Burda vw nin poloyu 2010 dan beri aynı tasarımla ittirmesi diye konu açmistim hatırlayan vardır. Yemediğim laf kalmadı hatta bir iki işgüzar şikayet etti beni. Bu onlara kapak olsun

• Tampon, far,iç mekanda biraz değişiklik ve ön ızgrayı değiş al sana yeni araç ee tabi zamlı..

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

BOŞ YAPIYORSUN BIRADER.

2 3 yil degil sana 5 yil veriyorum 5 yil icinde vw batsin yada satılsın sana talisman almayan namussuz serefsizdir. Yarin bankaya teminat koyar makbuzu veririm eline. 5 yil sonra bisey olmazsa 2022 model golf alabilir misin ? Sen oyuncagini bile alamazsin ya neyse.

Bu kadar emin olma her marka bakabilir veya yukselebilir. Ayrıca imanla paranın kimde olacağı belli olmaz... asgari ücretle çalışıyorum 12 yıldır çok şükür Şuan honda civic 2012 ctdi biniyorum sen böyle bi araç sonra teminat mektubu bırak bankaya dostum...

Eviniz kendinizin mi? Bekar misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Haziranda tanıtılacak. yılın son çeyreğinde satışa sunulacak.
  • yeni çöpe merhaba diyin. bizim halk çöpü sever, sıra olur şimdi bunu almak için.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Hocam A1, Polo ve Ibıza'nın resimlerini atar mısınız forumca bir bakalım benziyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Duellist

Hocam A1, Polo ve Ibıza'nın resimlerini atar mısınız forumca bir bakalım benziyor mu?

Mobilden giriyorum atamam ama siz benim yerime atıverin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Aynı araçı yeni diye kakalamak sadece vw ye özgü Vw zaten çok kötü durumda 1-2 yıla batar yada başka bir firmaya satılır.

diye konuştu uzmanımız...
  • O bir Alman;o bir Volkswagen;o bir tok kapı sesli şaheşer....

• Direksiyon standart mı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.