Şimdi Ara

Yeni Volkswagen Golf (Mk8) kamuflajsız olarak görüntülendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
6.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence bu yeni alt yapı üzerine mevcut dış tasarımın giydirildiği bir test aracı, piyasaya çıkacak versiyon daha farklı olur, ama tabi çok büyük bir fak da olmaz, yeni Polo'daki çizgiler gelir.

• aa ne kadar degisik

• Araç bağırıyorr, ''la beni de artık yenileyin, 20 yıldır aynıyım yeter daa''

• O resimde kötü gözükmüş, esasında fena değil gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 22 Ocak 2019; 15:04:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf ile hiç alâkası yok ben ikna oldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet guzel duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ec.dmn

İnsanı aptal yerine koymaktan başka bir şey değil bu artık ya..
    Kardesim su arabadan iyi C segment araba var mi suanda yok. Bence surekli tasarimi degistirip ici bos arabalari piyasaya surenler icin soyle bunu.

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    İyiden kastınız nedir? Maşallah Golf zaten içi boş olarak alınabiliyor opsiyonlar lego gibi. 50 daha ekle C180 al.
    Yeni Volkswagen Golf (Mk8) kamuflajsız olarak görüntülendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 22 Ocak 2019; 14:45:55 >
  • Bunların hiçbiri Golf 8 değil ki. Bir Golf 7,5 diğerleri de fotoşop.

• Sirrüs kullanıcısına yanıt
    Araç inceleme sitelerinde, "2020 model Golf 8" diye tanıtılan görseller onlar(yerli-yabancı hepsinde) ... Ve hakikaten 2020 model için mantıklı resimler.

O zaman videoyu kaldırıyorum... Netlik kazanınca zaten konusu açılır.

İlk sayfada verilen görsel olmadığı da kesin... Resimde, ön tarafı bilinçli(kamufle amaçlı)oynanmış gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 22 Ocak 2019; 17:02:38 >
  • ön taraf stilo

• quote:

Orijinalden alıntı: retro61

İyiden kastınız nedir? Maşallah Golf zaten içi boş olarak alınabiliyor opsiyonlar lego gibi. 50 daha ekle C180 al.
    Şu araca şu fiyatını verenin akıl sağlını sorgulaması gerek

Bunlarda diğer buzdolabı rengi "boşline" araçlar. Vag ve doğuş iyi geçiriyor fiyatları :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 22 Ocak 2019; 16:45:13 >

• o ön kaput clio dan aşırtma değil mi?

• Markası VW ya konserve kutusu piyasaya çıkarsa alır bizim millet. Pişirip pişirip yediriyorlar millete aynı kasayı...
  • Bir efsane nasıl piç edilir örneği.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu görselleri forumda bir arkadaş çok önce paylaştı. Bir haftalık haberi sunan öğle haber bültenleri gibisiniz.

• Neyin yenisi bu şimdi?Eskisi nasıldı ki?
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    "İyi" göreceli bir kavramdır ve kişiden kişiye göre değişir. Golf severim; lakin DSG gibi güven vermeyen bir şanzımana sahip olduğu için bütçem Highline Golf'e yeterken gidip 308 aldım. İyi ki de almışım diyorum, kesinlikle fiyat/performans olarak BENCE sınıfının lideri.

Golf iyi midir, kaliteli midir? Kesinlikle evet ama maalesef ülkemizde gerektiğinden fazla abartılıyor.

Hiçbir markanın ya da modelin fanatikliğini yapmaya gerek yok. Doğuş Oto Vw'e ve özellikle Golf'e verilen değerin farkında. Böyle her şeyi görmezden gelip savundukça 300 bin verip Boşline Golf almaya devam edersiniz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.