Şimdi Ara

Yeni Volkswagen Golf (Mk8) kamuflajsız olarak görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
6.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkiye’de sınıfının en popüler araçlarından biri olan Volkswagen Golf, önümüzdeki yıl yeni (Mk8) gövdesiyle yollara çıkmaya hazırlanıyor. Şimdiye dek 2020 Volkswagen Golf’le ilgili elimizde sadece basit bir teaser görseli vardı. Ancak bu kez Almanya’da tamamen kamuflajsız olarak kameralara yakalandığı söyleniyor.

Paylaşılan fotoğraflardan yola çıkarak 2020 Volkswagen Golf’ün gövdesinde büyük bir değişim yaşandığı söylenemez. Zaten Alman üreticinin fazlasıyla başarılı olan bir model üzerinde büyük bir değişikliğe gitmesi beklenmiyordu. Onun yerine genel yapının korunduğu, ön ve arka aydınlatma grubu ile ızgara ve tamponlarda yenilemeye gidildiği görülüyor. Tabii ki bu görsellerin gerçekten yeni Golf'e ait olup olmadığı konusunda hala soru işaretleri bulunduğunu da belirtmekte fayda var. 

Şimdi sekizinci nesil (Mk8), yani 2020 Volkswagen Golf’le ilgili bilinen diğer detaylara göz atalım. MQB platformunun elden geçirilmiş bir versiyonu olan MQB EVO üzerine inşa edilen modelin 45-50 kg civarında ağırlık kaybına uğraması ve aks mesafesinin artması bekleniyor. Sonuç olarak 2020 Volkswagen Golf selefinden daha ferah bir yaşam alanı ve bagaj kapasitesi vadediyor. Aynı zamanda kabindeki malzeme kalitesinin yükseltilmesi ve bu alanda yeni teknolojilerin kullanılması bekleniyor.

Motor tarafında sürpriz beklenmiyor 

2020 Volkswagen Golf’ün kaputunun altında herhangi bir sürpriz beklenmiyor. Mevcut kasada kullanılan 1.0 ve 1.5 litre turbo benzinli üniteler ile 1.6 litre turbo dizel motorların devam edeceği düşünülüyor. Şanzıman tarafında ise 6 ileri manuel ile 6 ve 7 ileri DSG şanzıman ile yola devam edilecek. İlerleyen zamanlarda hafif hibrit veya hibrit seçeneceğinin motor gamına eklenmesi beklenirken, yeni GTI versiyonunda 300 beygirlik 2.0 litre turbo benzinli motorun kullanılacağı da gelen söylentiler arasında.

Mevcut Volkswagen Golf modeli ülkemizde 128 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. 2020 Volkswagen Golf’ün yılın ikinci yarısında tanıtılması, 2020 yılının başlarında da Türkiye’ye geleceği düşünülüyor. 

• birazdaha yere yaklaşmıs gıbı sankı. Artık çakma passatcılar hakım savcılar avukatlar buna yonelır malum 200k fiyatlara ulaştı artık :D şaka şaka yonelmezler onlar artıslık ıcın passat altına bınmezler :D
  • Tek kelime ile BERBAT.

• arka kısım fena değil ds5 gibi duruyorda ön kısım ne üzgün polo bakışı var

• 7,5 kasa bunun içinden geçer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facelift stopları değiştirseydiniz bari

• Bu olmamış

• Fiat Egea 'nın tipi bile bundan güzel.

• güzel olmuş güzel olmamış gibisinden yorumları neye göre yazıyorsunuz hiç anlamıyorum gördüğüm tek fark ön farları öncekine göre biraz daha kısık görünüyo o kadar

• Birisi şuraya süreyya hanımı atsın 😂😎

• Yıllardır aynı kasayı makyajlıyorlar sanki :(

• Citroen c4 olmuş bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Volkswagen Golf (Mk8) kamuflajsız olarak görüntülendi
  • Bende bu capse bakmak için gelmiştim.

• Golf 4 ü tekrar üretin satış rekoru kırar.En özgün golf tasarımı bence.

Golf 8 e bak bir de bu ne tipsizlık.Değiştirin artık şu tasarım anlayışını.
  • Red_Devils_ kullanıcısına yanıt
    Bende golf 5 in o tombikliğini çok seviyorum 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bildiğimiz golf işte
  • Ne yalan söyleyeyim bunun İçin geldim

• Golf 5 in önünü ve genişliğini beğeniyorum ama arkası çok çirkin bence.Önüyle arkası orantısız gibi.

Golf 4 daha stabil ve spor geliyor bana.
  • Bir ara telefonlarda tasarım konusunda kısır döngüye gitmişlerdi sırada otomobiller mi var acaba?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.