Şimdi Ara

YENİ VOLKSWAGEN CC (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
13
Favori
187.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence şimdiki kasa daha guZeldi bozmuşlar güzelim arabayı
  • CC'nin açılımı nedir diye düşünüyordum bu resimle buldum.CC =can çekişiyor
  • Gerçek değil bu fotoşopmuş yöneticiler artık bu konuyu kitlese iyi olur açtığıma pişman oldum ilk defa emin olmadan birşey paylaştım oda yanlış oldu herkesden özür dilerim tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canvarol -- 20 Şubat 2011; 14:26:56 >
  • Resimlerin hepsi Fotoshop yani gercegi nasil olacak belli degil.

VW Ailesinde bir tek Passat CC kaldi degismeyen. Passat CC yeni Passat B7 ciktiktan ufak bir Makyajda gördü aslinda ama bu disi icin degil ici icin gecerli. Ici ayni Passat B7 Kasa gibi oldu, yenilik olarakda sadece Yeni Analog Saat, Yeni Vites Topuzu orta Paneldeki Tuslar degisimi vs. .

Bence Passat CC fazla Makyaj görmeyecek cünkü Model cok yeni ve icten Makyajida gördü zaten. Ayrica 2014 Yilinda yeni Komple Yeni Tasarima sahip olmus Passat B8 Kasasi cikacak piyasaya. Passat CC dis Tasarim su anda VW´nin belki en sevdigim Tasarimi cünkü diger Modeller fazla hosuma gitmiyor (Touareg ve Tiguan haric). Yani CC´de dis Görünümü Walter de Silva seklinde olursa vay VW´nin haline .

Ayrica Almanya´da duyduguma göre 2013´te yeni Golf 7 Piyasaya cikiyormus ve 1 sene sonrada Real olarak düsünürsek Golf 7 Kasasi Platformundan Passat B8 izini sürdürecektir. Passat icin VW hedef koymus ve E Segmentini tasimak istiyor VW Passat´i (bu Haber: Auto Bild´in)

Saygilar

• Bari CC'yi bozmayın.
  • Can Çekişiyor "CÇ", bence Can Cana daha uygun.

Zaten adındaki "PASSAT" sözcüğü silindi, artık sadece "Si Si"

CC

Comfort Coupé
    Coupé Cabriolet
    Cannibal Corpse
    Corps Consulaire

quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

CC'nin açılımı nedir diye düşünüyordum bu resimle buldum.CC =can çekişiyor

YENİ VOLKSWAGEN CC

• quote:

Orijinalden alıntı: VW_Passat

Resimlerin hepsi Fotoshop yani gercegi nasil olacak belli degil.

VW Ailesinde bir tek Passat CC kaldi degismeyen. Passat CC yeni Passat B7 ciktiktan ufak bir Makyajda gördü aslinda ama bu disi icin degil ici icin gecerli. Ici ayni Passat B7 Kasa gibi oldu, yenilik olarakda sadece Yeni Analog Saat, Yeni Vites Topuzu orta Paneldeki Tuslar degisimi vs. .

Bence Passat CC fazla Makyaj görmeyecek cünkü Model cok yeni ve icten Makyajida gördü zaten. Ayrica 2014 Yilinda yeni Komple Yeni Tasarima sahip olmus Passat B8 Kasasi cikacak piyasaya. Passat CC dis Tasarim su anda VW´nin belki en sevdigim Tasarimi cünkü diger Modeller fazla hosuma gitmiyor (Touareg ve Tiguan haric). Yani CC´de dis Görünümü Walter de Silva seklinde olursa vay VW´nin haline .

Ayrica Almanya´da duyduguma göre 2013´te yeni Golf 7 Piyasaya cikiyormus ve 1 sene sonrada Real olarak düsünürsek Golf 7 Kasasi Platformundan Passat B8 izini sürdürecektir. Passat icin VW hedef koymus ve E Segmentini tasimak istiyor VW Passat´i (bu Haber: Auto Bild´in)

Saygilar

golf daha yeni çıktı ayrıca da 2013 e daha 2 yıl var ve 2 yıl otomobiller için çok uzun bir zaman neler neleer değişiyor 2 yılda...
    ne yaparsa yapsın fiyat indirimine gitmek zorunda bu fiyat politikasıyla TR de rekabet edemez diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizkubi

quote:

Orijinalden alıntı: VW_Passat

Resimlerin hepsi Fotoshop yani gercegi nasil olacak belli degil.

Saygilar

golf daha yeni çıktı ayrıca da 2013 e daha 2 yıl var ve 2 yıl otomobiller için çok uzun bir zaman neler neleer değişiyor 2 yılda...
    ne yaparsa yapsın fiyat indirimine gitmek zorunda bu fiyat politikasıyla TR de rekabet edemez diye düşünüyorum.

Fiyat konusunda Türkiye´de gercekten cok pahali haklisin ama burada VW Almanya degil Dogus Otomotiv birsey yapmasi gerekiyor. Cünkü Türkiye Fiyatlarini belirleyen Dogus Otomotivdir.

Evet 2 Yil icinde belki Elektronik Motorlu araclara gecis daha cok olacaktir diye düsünüyorum, hatta VW`de Golf Blue-e-Motion Elektronik Golf icin calisma yapiyormus bir yandan. Bir Depo pardon Akkü ile 150km Yol kat edecekmis .

Golf yeni cikti ama tamami ile yeni Golf degil. Golf 5 Tasarimindan Kasasindan gitti, degisen sadece Lamba kismi, ön ve arka Tampon ve biraz yeni ic tasarim al iste size Yeni Golf 6. Kisaca Makyaj Kasa. Yeni Kasa 2013´te mecbur cikmasi gerekiyor, cünkü yeni Passat icin 2014 Yili diyorlar ki buda Yeni Golf 7 cikarsa herseyi dogruluyor. Motor-Talk Sitesinde 2012 diyorlar hatta.

Saygilar

• Kesinlikle haklısın ....

quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

birisi vw e yazı yazsın, bu tasarımı değiştirmemeleri konusunda ...

YENİ VOLKSWAGEN CC

• Abi CC bari aynı kalsın ya yapmasınlar çok güzel zaten hiç bozmasınlar bence tutulmuyo olabilir e fiyatıda fazla olunca..
    ama arkadaşlar aynı fiyat'a denk geliyo sanırım c180 ile passat cc yanlışsam kusura bakmayın.
  • Şu arabanın bir de 1,6 dizel motorlusu da gelse ve biz de alsak....
  • http://www.leftlanenews.com/photos/volkswagen-cc-picture-11.html

şu anki passata göre daha güzel en azından

1.4 motorla geleceğini umut edip alma planları yapıyorum

arka koltuk baş mesafesi dışında ne eksileri var Taner bey ?
  • 1 sene önceki fotoşoptan pek de farkı yokmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: px

http://www.leftlanenews.com/photos/volkswagen-cc-picture-11.html

Eksileri yok. Zaten araç PASSAT değil, sadece platformunu paylaşıyor. Kapı cam kenarları yok, yere yakın ve basık bir kasa yapısı var. Almanlara göre D değil E sınıfı (Gehobene Mittelklasse = Üst Orta Sınıf). Bir "AİLE ARABASI" değil, bir EXECUTIVE CAR yani kendi parasını kazanmış ve kendisini şımartmak isteyen profesyonellerin aldığı tarza bir araç. Çok güzel, bana hitap da eder ama günlük şehiriçi kullanım ve pratiklik için Sedan veya Variant daha uygun.

1.4 TSI motor ile geleceğini artık düşünebilirsiniz veya ümit de edebilirsiniz. PASSAT'a 1.6 TDI 105 HP 7-DSG ve 1.4 TSI 160 HP 7-DSG kombinasyonunu koydurma gücü olan Doğuş Otomotiv Volkswagen CC'ye de 1.4 TSI 160 HP 7-DSG koydurabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forever1907

İnsan plakayı değiştirir yahu fotoşop yaparken

Photoshop diyecektim ama sonra tartışma çıkarmaya çalışıyor demesinler diye demedim ama artık ps olduğu çok çok belli
  • Ben beğendim. Özellikle arka camın bombeli şekilde aşağı doğru kıvrımlaşması adeta CLC ve A7'ye benzemiş. BMW 3 serisi yerine tercih edilebilecek daha geniş hacimli daha konforlu şık bir araba.

YENİ VOLKSWAGEN CC
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

quote:

Orijinalden alıntı: px

http://www.leftlanenews.com/photos/volkswagen-cc-picture-11.html

Eksileri yok. Zaten araç PASSAT değil, sadece platformunu paylaşıyor. Kapı cam kenarları yok, yere yakın ve basık bir kasa yapısı var. Almanlara göre D değil E sınıfı (Gehobene Mittelklasse = Üst Orta Sınıf). Bir "AİLE ARABASI" değil, bir EXECUTIVE CAR yani kendi parasını kazanmış ve kendisini şımartmak isteyen profesyonellerin aldığı tarza bir araç. Çok güzel, bana hitap da eder ama günlük şehiriçi kullanım ve pratiklik için Sedan veya Variant daha uygun.

1.4 TSI motor ile geleceğini artık düşünebilirsiniz veya ümit de edebilirsiniz. PASSAT'a 1.6 TDI 105 HP 7-DSG ve 1.4 TSI 160 HP 7-DSG kombinasyonunu koydurma gücü olan Doğuş Otomotiv Volkswagen CC'ye de 1.4 TSI 160 HP 7-DSG koydurabilir.

arabanızı güle güle kullanın
    ama variant dizayn bana cazip gelmiyor

bu arabayı neden sedan kabul etmiyoruz onu anlayamadım ?

• Çok güzeldi bence eski PASSAT CC yeni VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC
  • vw nin elinde kalan birkac karakterli modelinden birinin daha içine etmişler.
    tebrikler vw:)
  •  YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.