Şimdi Ara

YENİ VOLKSWAGEN CC (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
844
Cevap
13
Favori
187.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu haberi worldcarfans.com da gördüm nrglife aracın güncel resmini koyunca fotoşopmuş anlamış olduk demek ki worldcarfans.com a güvenilipte konu açılmazmış bunu anladım.Ama yeni CC tasarımı buna yakın olacaktır.
  • CC Passat CC
  • Bunu bari bozmayın
  • Bu nasıl CC anlamadım?
  • VW niye ısrar ediyor bütün model gamını aynı sıfata kavuşturmak için anlamıyorum. Bırakın bu kalsın
  • Arkadaşlar gerçek değilmiş fotoşopmuş bu nedenle vw daha bozmadı bu aracı biraz daha zamanı var demek ki.

Yönetici arkadaşlar konuyu kitleyebilirlerse sevinirim çünkü yanlış bilgi vermiş oluyorum böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

quote:

Orijinalden alıntı: enoman

İğrenç gözüküyor,inşallah fotoşop-terk birisi yapmıştır.

Ozaman yeni VW tasarımlarının tamamını fotoşop terk biri yapıyor. Diğer kardeşlerinden farkı yok.

Haklısın astra-insignia-meriva-corsa ,207-308 ve diğer markaların araçları birbirinden çok farklı ve hepsi de ayrı ayrı tasarım harikaları da Vw nin araçlarının hepsi birbirne benziyor.VW e.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolly

quote:

quote:

Ozaman yeni VW tasarımlarının tamamını fotoşop terk biri yapıyor. Diğer kardeşlerinden farkı yok.

Haklısın astra-insignia-meriva-corsa ,207-308 ve diğer markaların araçları birbirinden çok farklı ve hepsi de ayrı ayrı tasarım harikaları da Vw nin araçlarının hepsi birbirne benziyor.VW e.

Başka markalar da da var ben sadece VW de var diğer markaların hepsi çok ayrı ayrı tasarımlar yapıyorlar diye bir cümle kullandığımı hatırlamıyorum.

• Coupe Ruhlu sedan gerçekden Scirocco'dan sonra en çok beğendiğim araç.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wolly

quote:

quote:

Başka markalar da da var ben sadece VW de var diğer markaların hepsi çok ayrı ayrı tasarımlar yapıyorlar diye bir cümle kullandığımı hatırlamıyorum.

Bende öyle dediğini söylemedim zaten sadece dedğinin mantıksızlığına dikkat çekmek istedim.neyse onu bırak klimasız golf 58 bin zaten bunları ne diye konuşuyoruz...

• Bir aracı uzaktan gördüğünüzde bu bmw. bu mercredes yada audi diyebılırsınız. vw de bunu yapmaya çalışıyor. premium markaların kendıne has cızgısı vardır ve degısmez. Sanırım vw de bunu amaclıyor. Diğer markalarda ruh yoktur tamamen farklı tasarımlar gorebılırsınız.
  • Passat CC'nin tasarımı harika,yakından inceleyince dahada bir şık geldi gözüme.Keşke yeni Passat,CC kasasıyla çıksaydı piyasaya,ne yapar yapar mutlaka alırdım ama CC'nin fiyatları alınmayacak kadar yüksek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Bana CL500'ü anımsattı..

YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

• VW , PASSAT CC'yi B7 kasa Passat olarak piyasaya sürseydi daha iyi olurdu bence. Bu arada resmin üzerinde oynanmamış (orjinal hali) aşağıda...

YENİ VOLKSWAGEN CC
  • resim photoshop,dağılın millet
  • Kim ne dersin çok güzel olmuş araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRV35

YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

passat cc ve scirocco hastayım bu makinelere hele beyaz renk ise

• Genf'te sergilenir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sparkling

quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Bana CL500'ü anımsattı..

YENİ VOLKSWAGEN CC

YENİ VOLKSWAGEN CC

küçük iboyu nerden buldun yaa çook süper yorum olmuş arşivime atayım bu resmi ben

• Arabaya benzeyen son araçları da böylece tarih oluyor VW'nin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.