Şimdi Ara

Yeni Vodafone Red Tarifeleri ve Icerikleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
5
Favori
34.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 50 liraya 10 gb net. Heryone 2000 dk sabit hat vodsfone la sınırsız kullaniyorum. Whatsapp facebook kotadsn yemiyor.

Ama gel gelelim hat bes para etmez. Bu paraya turkcell yarisini veriyor ama en azindan sinir harbi yasamiyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı0304

26.70 TL ye Esnek 2 faturalı kullanıyorum.2 gb internet + 2gb da gece9 sabah 9 1000 dk 1000 sms.Arada çark çevirip internet de geliyor.

Evde sabit İnternet varmı?
    Varsa zaten bu paket size yeterli olur diye düşünüyorum..

Bende sabit İnternet varken o zamanlar Turkcell'kullanırdım.
    Paketim'de 1 GB bitiremedim :)
    Eve gelince WiFi süper oluyordu.
    Ama işler değişti artık.. Şimdi 10GB bakalım yetecek mi.. Yoksa mecbur yüksek tarifelere geçecem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turk telekomdayım Vodafone a geçmeyi düşünüyorum 10gb veya 8gb en uygun hangi tarifeyi önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    Genç ise Freezone paketlere bak değilsen Red 10 Özel var 49 ₺
    8GB olan pakette var şimdi aklımda değil. Vodafone mağazalara gidersen orada yardımcı olurlar. Paket seçeneği çok orada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafonede 750dk 1000sms ilk 6ay 5gb sonraki 6 ay 3gb 23tl vergiler hersey dahil 25tl

Vodafonede 750dk 1000sms ilk 6ay 7gb sonraki 6 ay 5gb 297tl vergiler hersey dahil 29tl

05547228642 burdan ve ya pm ile ulasabilirsiniz sadece bize acik paketlerdir.

• Baz istasyonunun 10m altında dursam bile maksimum 58 mbps görebilmiştim. Evde bu kadar görünce şükrediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 5 Ağustos 2018; 4:31:20 >
  • Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Kapsama alani ile ilgili sikayet olusturun hem mail hem de musteri hizmetlerinden. 1-2 gun icerisinde duzenleme yapiyorlar. Ben iki senedir bu sekilde 3-5 mb hizdan 30 lari goruyorum .

• Bende eskiden 3-4 mbps hiz aliyorum arayip sikayet olusturdum 1 hafta sonra 30-40 arasi mbps hiz aliyorum.Arayip biraz terletin anca isler bole duzeliyor.

• yeni red tarifeleri çok kötü olmuş, içerik zayıflamış, fiyat artmış, red ayrıcalıkları çok hikayeye dönmüş, bir de aile indirimi kalkmış, üstüne yavaş ve sarjı sömüren şebekesiyle kim ne yapsın redi artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaart -- 10 Ağustos 2018; 9:37:55 >
  • Sanırım 10 GB Yetmiyecek bana. Ek 5GB aldım maalesef.

Bir Üst tarifeye geçiş yapacağım.

49 +25 +25 Toplam 99 ₺ Bu ay Ödüyeceğim.

Ana paket

Pass YouTube

Ek 5G Haftalık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde eylülde bitiyor tarifem ve yenilmeyi düşünmüyorum. Sebebi ise telefon çekmiyor ve internet her zaman yavaş. En kral yerde 10-15 mbps alıyorum.
    Türk telekom’a geçmeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Benimde eylülde bitiyor tarifem ve yenilmeyi düşünmüyorum. Sebebi ise telefon çekmiyor ve internet her zaman yavaş. En kral yerde 10-15 mbps alıyorum.
    Türk telekom’a geçmeyi düşünüyorum
    Pass YouTube servisi için duruyorum. BAŞKA Operatöre geçsem kota dayanmaz. Dayanmıyor..

• 2 ay sonra türktelekom ile sözleşmem bitiyor.Vodafone red tarifelerini tavsiye edee misiniz.?Vodafone mobil daha önce hiç kullanmadım.Şuanda ev internetini kullanıyorum ve memnunum.

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Ben hem iPhone 8 hemde iPad Air 2 kullanıyorum.

iPad Air 2'de Turkcell data hat takılı. Bazen iPad'imi iPhone'un "Kişisel Erişim Noktası"na bağlıyorum. Eğer iPhone'umda Turkcell hat takılıysa bağlantı sorunu yaşıyorum. Ama iPhone'umda Vodafone hat takılıysa hiç sıkıntı yaşamadan bağlanabiliyorum.
  • ben 13 yillik avea hatta kullanicisi olarak yaklasik 1 ay once red 20 plus a geçtim. koc ailem indirimi ile 78 tl ödüyorum. youtube dahil hicbirsey kotami etkilemiyor. cekim gücüde oldukca iyi.

• Red tarifeleri süperdi ya. Ah keşke akşamları çekim sorunları olmasa idi. Sırf Ek Paket ve Video pass yeterdi :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.