Şimdi Ara

Yeni Vodafone Red Tarifeleri ve Icerikleri (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
5
Favori
34.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpermete

Etrafınızda Koç grubu çalışanı varsa şu tarifelerden birisi için şifre istediğinizde Red tarifeleri uyguna geliyor. Aklınızda bulunsun;
    https://www.vodafone.com.tr/Red/KocAilem.php
    Hat sahibi ile koç ailem çalışanı farklı oabilir mi? Bir de şu an turkcelldeyim hattımı Vodafone taşırsa yararlanabilir miyim? . Bu soruları cevaplarsanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpermete A kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni Vodafone a geçtim en yakın arkadaşım koç çalışanı ondan alsam şifre yararlanabilir miyim? Olursa süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halbay

Hat sahibi ile koç ailem çalışanı farklı oabilir mi? Bir de şu an turkcelldeyim hattımı Vodafone taşırsa yararlanabilir miyim? . Bu soruları cevaplarsanız çok sevinirim

Alıntıları Göster
    Olabilir. Koç ailem üzerinden şifre alıp size vermesi yeterli. Sadece şöyle bir durum var yılda 5 kişiyi üye yapabiliyor. Hakkının dolmamış olması gerekiyor. Yıl abone olduğu tarihte sıfırlanıyor yılbaşında değil.

• porsuk_y kullanıcısına yanıt
    Olur. Şifreyi alıp müşteri hizmetlerine verirseniz tarifeye geçirmeleri lazım.

• Ok. O zaman bir soru daha Red tarifelerindeki internet hakkımızı paylaşabilir miyiz .

• O konuda bilgim yok, yanıltırım sizi.

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Şu an daha uygunu yok galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alpermete A kullanıcısına yanıt
    az önce kocailem şifresiyle mevcut 110tl ye kullanmakta olduğum red20 plus üyeliğimi aynı tarife olarak 82 tl ye düşürdüm. kocailem fırsatını paylaşan @alpermete arkadaşa çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsuk_y

az önce kocailem şifresiyle mevcut 110tl ye kullanmakta olduğum red20 plus üyeliğimi aynı tarife olarak 82 tl ye düşürdüm. kocailem fırsatını paylaşan @alpermete arkadaşa çok teşekkürler
    Kocailem tarifesi için şifre verebilirmisiniz, pm lütfen

• plus007 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok üzgünüm bana da Bi arkadaşım verdi kendimin olsa yardımcı olurdum kusura bakmayın
  • Ben red 10 tarifesiyim 24 ay 48tl ödüyordum 15 gün sonra bittiyor,
    vodafone yanımda uygulaması gene red 10 için ilk 12 ay 50tl sonraki 12 ay 59 tl yazıyor bende acıkcası fiyatı fazla buluyorum
    24 ay 50tl deseler onaylıyacaktım bunların müsteri hizmetlerini arasak ordan bana fiyat teklif edemezlermi
  • Koçailem Red'den benim haberim vardı da :) şifre nereden bulacağız sıkıntı orda...

Bu arada vodafone un taahhütüne güvenmeyin benimde 1+1 vardı ama ilk yıl bitince çamura yatıp sosyal iletişim ve müzik pass leri iptal ettiler THH'ye vereceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 10 Mart 2019; 1:9:5 >
  • Lifecell 5 GB fırsat kampanyasında taahhüdüm bitiyor ve vodafone red'e geçmek istiyorum. Redli 8 benim için yeterli, red ayrıcalıklarında bir fark oluyor mu ? Koçailem şifresi de var.
  • Arkadaslar vodafone red shell kampanyasi var ve bana kodu lazm yardimci olablck birilero varmi ?

• mevcut vodafone luyum 50 tl ye red tarifeye geçebilirmiyim
  • Arkadaşlar merhaba uzun bi zamandır gruba yazı yazamıyorum sorularınıza cvp veremedim şahsi sorunlarım dan dolayı kusuruma bakmayın bir çok arkadaş az cok biliyor durumlarımı.
    Tekrardan önce sorularınızı yanıtlayım sonrasında yeni gelen tarifeleri sizlerle paylaşıcam.

• fbbr10 F kullanıcısına yanıt
    Hocam mevcut vodafone li isen ve tahhutun bittiyse şayet 08502524222 tempo iş merkesi sabah 9 akşam 18 çalışma saatleri var arar isen sana yardımcı olurlar eğer çözüm üretemez isen bana ulaş

05469150542 Turan Aksoy

• BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam siz bana özelden yazmıştınız zannedersem numaramı yazıyım bana dönüş sağlarsanız sevinirim

Gsm 05469150542

• irfan1973 İ kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri teklif vermez tahhut bittiğinde tempo iş merkezini arayın %35 indirim saglanicaktir
    08502524222
    05469150542

• Yeni Vodafone Red Tarifeleri ve Icerikleri

Güncel vodafone tarifeleri ve internet tarifeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vodafone Red FsK -- 13 Mart 2019; 16:28:10 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.