Şimdi Ara

YENI Vodafone Bittikçe Dolan Tarifeler 2016 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
15
Favori
12.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 750 dk, 1000 sms, 3 gb = 28 tl olan çok iyi aslında ama 4,5 G tarifelerini bekliyorum ben :)
  • bana 250 dk 3 gb net veren tarife lazım
  • 90 gün beklemek gerekiyor mu? Şartlarda yazıyorlar ama kontrol ediliyor mu acaba?
    Ben abonelik tarihime baktım da 2,5 ay önce vodafone dan çıkmışım, ancak şimdiki tarifemden memnun değilim.
    Şuan başvursam yararlanabilir miyim şuan yoksa 15 gün daha bekleyim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canx -- 6 Ocak 2016; 23:54:53 >
  • ben de gectim, geciliyor sorun yok
  • 12 ay fiyat garantisi var mı? Açıklamalarda göremedim, 22 diye geçeriz, 1 ay sonra 32 olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canx

12 ay fiyat garantisi var mı? Açıklamalarda göremedim, 22 diye geçeriz, 1 ay sonra 32 olmasın?

Tarife olduğu için vodafoneda süre olmuyor, fiyatta aynı kalıyor ya da bir süre sonra nadiren düşüş olabiliyor.
  • 22 olan iyi ama yeni gelecek olanlar için herhangi bir limit varmı.bu ay son kez aveadan paket alıcam.diğer ay ise vodafone a geçip bu 22 tl olan paketi almayı düşünüyorum
  • Yarın bende geçiş için başvuruyorum
  • Yaş sınırı falan yok sanırım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Yarın bende geçiş için başvuruyorum

Hangisine bro?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlandırma hatalı olmuş. 1 GB - 2 GB arası fiyat farkı 5 TL. 2 GB - 3 GB arası fiyat farkı 6 TL.

• 500 dk 1000 sms 3 gb 25 lira olaydı iyiydi.
    dk ile işimiz yok bekar değiliz, internet lazım.
  • Vodafone
  • 750 ne yaw adam gibi 1000 dk yap işte !
  • Vodafone kullanan arkadaşlara soruyorum. Vodafone nin şebeke sorunu var mı ? 3G internet hızı nasıl acaba. Kimileri Avea dan bile kötü diyorlar. Cevap verirseniz sevinirim. Çünkü yakın zamanda Vodafone ye geçmeyi düşünüyorum da.
  • * Bu tarife, Vodafone'a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.
    * Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.
    * Aboneler bu tarife kapsamında 17TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 1000 SMS ve 1 GB sahibi olurlar.

Arkadaşlar şu hususa dikkat ediniz. Ben 90 gun dolmadı hattımı vodafoneden taşımıştım.
    Bayi bilgi vermedi. Bu tarifeler yapalım dedi yapın dedik, aksam aradı hattınız tasınmıyor
    Hakkınız dolmuş dedi şimdi şartları gözden geçirdim, 90 gun dolmadıgı ıcın bu tarifeyi açamıyor sistem sanıyorum ki sebep o.
    Tarife fena değil miş. Ama aniden değişiklikler yapiyorlar ornegin 2-3 ay sonra.
  • Arkadaşlar bu tarifelerde yaş sınırı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 7 Ocak 2016; 11:30:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaydi

Vodafone kullanan arkadaşlara soruyorum. Vodafone nin şebeke sorunu var mı ? 3G internet hızı nasıl acaba. Kimileri Avea dan bile kötü diyorlar. Cevap verirseniz sevinirim. Çünkü yakın zamanda Vodafone ye geçmeyi düşünüyorum da.

Sorun yok guzel

• Avea mi vodafone mi? İstanbul icin anadolu yakasinda kullanmis birisi cevaplarsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    2 gb internet olanı düşünüyorum bro iyi değil mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.