Şimdi Ara

Yeni Video: Koli Açılışı 2 : Aldıklarım ve Takasla Gelenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kendimce retro oyun ve konbsollara ilgi duyan arkadaşlara youtube üzerinden Türkçe içerik sunmaya çalışıyorum.
    Retro Oyunla ilgili iseniz az-çok beğeneceğinizi sanıryorum:
    http://www.youtube.com/user/cengizermis1

Yeni Video
    Koli Açılışı 2 : Aldıklarım ve Takasla Gelenler:
    http://youtu.be/eZ0IPhaHNbs

• şu 1.kutuyla gelen oyunlar arasında bir tane mağazadan aldığınız oyunlarım mağazasının sitesi nedir :D
  • hmm ben ebay üzerinden aldım ama
    sammelparadise
    konsolenkost
    spiel universium
    diye aratabilirsin
  • Die Hard Arcade vardır diye baktım ama yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 22 Temmuz 2013; 23:43:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Die Hard Arcade vardır diye baktım ama yok

o oyunu oynamanın tek yolu indir yazdır oyna... yoksa çok pahalı. birde dynamite deka serisine bak aynısı gibi.
  • çok güzel bir koleksiyonun var çok imrendim aslında aynı koleksiyonu yapma niyetim vardı ama buralarda bu tür şeyler yaşıma göre ayıp görülüyor. Yaşım 30 bu arada
  • pcheveslisi kullanıcısına yanıt
    Valla herkesin düşüncesine saygım var ama bana ne sevmeme gerektiğini söyledikleri anda sıkıntı olur :)
    ben de 83lüyüm.. buralarda da müdahele olabiliyor sık sık ama umrumda değil ki ben bide video falan yaıyorum.
    Yorumun için de teşekkürler.
    Millet elinde 5 saat temple run oynar sen iki dakka nes te mario oynasan dalga geçer... işte böyle.
  • cengizermis kullanıcısına yanıt
    şu an PC de tüm retro konsol emulatörleri vu full rom lar mevcut boş kaldığım zamanlar nes olsun genesis olsun nin. 64 olsun ve Özellikle MAME olsun sürekli zevkle oynarım çünkü ben o oyunlarla büyüdüm yeri ayrı yanımda. bende 83 lüyüm yaşıtız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.