Şimdi Ara

(Yeni Uygulamam) OORBS - Estetik Duvar Kağıdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni uygulamam yayında,

play.google.com
    OORBS - Aesthetics Wallpaper - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=oorbs.studio.wallpaper

<OORBS.Studio olarak bir marka ismi oluşturduk. https://www.oorbs.studio

Ardından ise estetik tasarım vurgularımızı göstermek istediğim efektifliği yüksek bir uygulama geliştirdik "Flutter" ile.

Diğer duvar kağıdı uygulamalarından farklı olarak, herhangi bir duvar kağıdı için reklam izlemenize gerek yok.

Herhangi bir kredi sistemi yok, sadece altta çıkan çıkan ayarlanabilen en ufak banner reklamlar var.

Birde eğer uygulamayı beğendiyseniz kendi istediğinizle tıkladığınız 5 saniyelik video reklam gösteren icon var.

Uygulamadaki duvar kağıtları sürekli güncelleniyor.

Sürekli yenilerini ekliyoruz, ileriki güncellemelerde şuan hazırlığını yaptığımız AI Yapay zeka ile duvar kağıdı tasarlama özelliği getireceğiz ki bu bir devrim niteliğinde olacak. Ancak kendi API'mizi yazdık ve bunu barındırmak için CLOUD sistemleri satın aldık Google'dan ve an itibariyle bütçemiz eksilerde, o yüzden beklememiz gerekebilir.

Dostlarım uygulamayı indirip herhangi bir canınızı sıkan nokta varsa bana bildirin özel mesaj ile yada app@oorbs.studio adresine mail atarak, hemen düzeltir dikkate alırım.

Eğer indirip yüklerseniz bana büyük mutluluk verirsiniz.

• Android 8.1.0 desteği gelme ihtimali var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef hocam kullandığımız teknolojiler sadece 9-10 üstü SDK'lere uyumlu, ama kullanmak isterseniz size reklamsız versiyonunun APK'sini göndereyim.

• Mesajı geç gördüm kusuruma bakmayın.
    Sizin düşünmeniz yeterli teşekkür ederim, özel mesaj kutum kapalı. Ayrıca reklam sisteminiz isteğe bağlı çalıştığı için buna gerek yok herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dobraokuyucu -- 1 Ekim 2022; 13:26:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.