Şimdi Ara

Yeni Üyelik Kampanyaları !! 4 ocağa kadar geçerli !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu sefer yeni üyelik kampanyalarıyla birlikteyiz

Bunlara üye olmanız için mağazaya gelmenize gerek yok sadece beni aramnız yeterli olacak aynı zamanda paket kampanyalarımızda bir yandan devam edecektir !!

Bu kampanyalar 4 ocak tarihine kadar geçerlidir.
    0530 237 36 87
    Nedim Şen
    Üye olmak isteyen arkadaşlar beni arayabilirler normal faturalı bir işlem olduğu için herhangi bir extra kredi kartı uygulaması falan yoktur daha önceden de olduğu gibi digiturk kampanyalarını her zaman ben sizinle paylaşıyor olacağım

Eutelsat Lig TV :  
    12 ay taahhütle ( Giriş + En az 2 Keyif + Lig TV Paketi ) alana ilk 4 ay %50 indirim- Süper lig ( İlk 4 ay 39 TL , Kalan aylarda ise 74 TL) Şampiyonlar paketi ( İlk 4 ay 35 TL Kalan aylarda ise 69.99 TL )
    -12 ay taahhüt verilmesi durumunda 4 ay HD hediye
    -4 ay boyunca Spor Extra ve Yetişkin paketi hediye
    -İlk ay tüm Keyif Paketleri açık
    -Kurulum ve aktivasyon ücretsiz

Turksat Lig TV:  
    12 ay taahhütle LigTV Paket’lerine üye olana,
    Süper Lig / Şampiyonlar Paketi 4 ay boyunca 29,99 TL, Kalan 8 ay boyunca ise 47.99-53.99 TL'dir
    Şampiyon Anadolu/Anadolu Taraftar Paketi ise 4 ay boyunca 19,99 TL
    4 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Aile Paketi hediye

Sinema Kampanya Detay:
    Film / Dizi Paketlerinden birine 12 ay taahhüt verene ilk 4 ay %50 indirim! İlk 4 ay 17 TL Kalan 8 ay da ise sadece 34 TL !!
    -12 ay HD hediye
    -6 ay yetişkin paket hediye!   
    -İlk 2 ay Lig TV dahil tüm kanallar açık (FB-GS derbi hariç )
    -Kurulum & Aktivasyon Hediye

• arkadaşım...benim anladığım kadarıyla seninde digitürk aşığı olduğunu düşünüyorum...
  • Aklı olan bu kuruluştan uzak durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşım...benim anladığım kadarıyla seninde digitürk aşığı olduğunu düşünüyorum...

Valla biraz öyle sayılır :)
  • Bu paket fiyatları direk kazıklamaya yönelik. 6 ay bedava, 6 ay 65,90 fiyat verebilirken ve 449 tl ye yıllık abonelik satabiliyorken bu fiyatlar şaka gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Bu paket fiyatları direk kazıklamaya yönelik. 6 ay bedava, 6 ay 65,90 fiyat verebilirken ve 449 tl ye yıllık abonelik satabiliyorken bu fiyatlar şaka gibi.

Herkesin kredi kartı yok ve herkes nakit alamıyor. 449 TL sadece özel günlerde oluyor. normalde 549 tl bu üyeliklerdeki kampanyayıda o yüzden yayınladım alabilen alır.

Ortada kazıklanmaya yönelik birşey varsa şikayet edebilirsiniz. Veya dediğim rakamda herhangi bir garanti yoksa. Ben 2 senedir digiturk satıyorum şikayetçi olanda yoktur gece 2 de beni arayıp yayınım bozul diyene servis yönlendirdim müşteri hizmetleri yoğunluğuyla uğraştırmadım burada kazıklandı falan deyip saygısızlık yapmanın anlamıda olmamalı.

Almak isteyen arar alır zaten sonuna kadar da yardım ederim sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueyesprens

quote:

Bu paket fiyatları direk kazıklamaya yönelik. 6 ay bedava, 6 ay 65,90 fiyat verebilirken ve 449 tl ye yıllık abonelik satabiliyorken bu fiyatlar şaka gibi.

Herkesin kredi kartı yok ve herkes nakit alamıyor. 449 TL sadece özel günlerde oluyor. normalde 549 tl bu üyeliklerdeki kampanyayıda o yüzden yayınladım alabilen alır.

Ortada kazıklanmaya yönelik birşey varsa şikayet edebilirsiniz. Veya dediğim rakamda herhangi bir garanti yoksa. Ben 2 senedir digiturk satıyorum şikayetçi olanda yoktur gece 2 de beni arayıp yayınım bozul diyene servis yönlendirdim müşteri hizmetleri yoğunluğuyla uğraştırmadım burada kazıklandı falan deyip saygısızlık yapmanın anlamıda olmamalı.

Arkadaşım burası forum ortamı ve yazım tamamen bilgilendirmeye yöneliktir. Tabii ki sen paket satıp işini devam ettirmek zorundasın. Senin kazık atman gibi bir durum yok. Fakat çalıştığın firmanın fiyatlandırma tarzı aynen işportacı mantığı, adamına göre fiyat çekiyorlar. Ben de İstanbulda yaşarken senden paket aldım ve beni diğer arkadaşları yönlendirmem için beni aramıştın iki defa, bende forumda defalarca gerekli bölümlerde yazdım. Uygun fiyat olduğunda halen elimden geleni yaparım, sonuçta sende bu işten ekmek kazanıyorsun. Tekrar ediyorum, benim vurgu yapmak istediğim konu Digiturk firmasının fiyatlandırma mantığıdır. Elinizden geliyorsa, foruma özel bir kampanya düzenletin veya bunu teklif olarak sunun. Sonuçta burada fazla potansiyel var. Bu arada saygısızlığı ben değil çalıştığın firma yapmakta, herkese ayrı fiyat çekmesinler tek fiyat versinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaker -- 11 Aralık 2013; 18:49:50 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blueyesprens

quote:

Arkadaşım burası forum ortamı ve yazım tamamen bilgilendirmeye yöneliktir. Tabii ki sen paket satıp işini devam ettirmek zorundasın. Senin kazık atman gibi bir durum yok. Fakat çalıştığın firmanın fiyatlandırma tarzı aynen işportacı mantığı, adamına göre fiyat çekiyorlar. Ben de İstanbulda yaşarken senden paket aldım ve beni diğer arkadaşları yönlendirmem için beni aramıştın iki defa, bende forumda defalarca gerekli bölümlerde yazdım. Uygun fiyat olduğunda halen elimden geleni yaparım, sonuçta sende bu işten ekmek kazanıyorsun. Tekrar ediyorum, benim vurgu yapmak istediğim konu Digiturk firmasının fiyatlandırma mantığıdır. Elinizden geliyorsa, foruma özel bir kampanya düzenletin veya bunu teklif olarak sunun. Sonuçta burada fazla potansiyel var. Bu arada saygısızlığı ben değil çalıştığın firma yapmakta, herkese ayrı fiyat çekmesinler tek fiyat versinler.

Neyse dostum uzatmanın anlamı yok diye düşünüyorum sen digiturke düşmansın bana değil onu anlamış olduk

Biliyorum digiturkün pahalı fiyat verdiğini o pahalı fiyatları bende satıyorum ama satmak istemiyorum desem yeridir kampanya oldukça yazıyorum ki herkes yararlanabilsin arkamdan küfür edilmesin hocam :)

• türksat üzerinden hd lig tv aboneliği varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

türksat üzerinden hd lig tv aboneliği varmıdır

Maalesef yok hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.