Şimdi Ara

Yeni uye olarak kablonet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Yeni tasindigim yere net baglatmak istiyorum. Kablonet alt yapisinin oldugunu ogrendm fakat daha once hic kullanmadim. Guncel olarak yorumlarsak nasildir. Baktigim da sikayetlerin cok oldugunu gordum. Tv ve internet paketini almak istiyorum. 16 gb 75 akk ve temel paket. Hepsi cihaz kiralama ile 56 tl gibi bir rakama geliyir. Turk telekomda ise sadece internete 70 tl ye yakin bir rakam istiyor. Tv yok. Simdi baktmgda kablonet sikayetleri gozumu korkuttu. Goruslerinizi yorumlarinizi ogrenmek isterim arkadaslar. Modem konusu cok sikintili galiba, yada belli saatlerde int yavaslama sikintisi. Yani genel olarak baglanti anlamnda bir sikintisi mi var kablonetin.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hangi şehir
  • FiberOptikk kullanıcısına yanıt
    Pardon yazmayı unutmuşum. Ankara-Gölbaşı

• Ben aldım pişmanım memnun olanda vardır ama çoğu abone sıkıntı çekiyor akşamları hız düşüyor ping artıyor tv yayını yeterli ona bişey diyemem. Ankara'da yaşayanlar yorum yapsa daha iyi olur.

• Ankara/Yenimahalle de yaşıyorum hocam. Superonline kullanıyordum taahhüt sona erince aptallık yapıp Türksata geçtim. 3 aydır kullanmaya çalışıyorum her gün sorunum var. Müşteri hizmetlerinde çalışan herkesi tanıyorum artık çünkü haftada en az 4 kez arıyorum sorun oluyor. Arızaya gelen ekip ailemden bir üye gibi oldu artık kayıt oluşturmama gerek kalmadan her hafta düzenli olarak gelecekler. Hiç bir şekilde önermiyorum. 10-20 tl fazla olsun kaliteli, düzgün bir hizmet alın.
    Superonline ile görüştüm fiberde 500 tl ye kadar olan cayma bedelini karşıladıklarını öğrendim hemen bugün gidip Türksat aboneliğimi iptal ettirip Superonline aboneliği başlatacağım.
  • Üstad hangi kampanya o bende geçeyim superonline a bende böyle bi kampanya araştırıyordum. Bıktım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: xperia70

Üstad hangi kampanya o bende geçeyim superonline a bende böyle bi kampanya araştırıyordum. Bıktım artık.

Şu an Türksatta 24 megabit + 150GB AKN + tv kanalları 63 tl ödüyorum. Tv hiç kullanmadım bile, gereği yok benim için. 24 megabit deniyor ancak genelde rezil oldum. Çok çok nadir 20 megabit ve civarı hız aldım.
    Superonline da 24 megabit + 150 gb akn + lenovo tablet hediyeli 79 tl. Yaşadığım bu dairede superonline da kullandığım için son derece kaliteli olduğunu biliyorum. O yüzden 16 tl fazla olsun düzgün bir hizmet alayım diyorum.
    Cayma bedelini biz karşılıyoruz muhabbetini de açıklayayım belki aramızdan birisine lazım olur. Türksata gidiyoruz cayma bedelini ödüyoruz. Benim 250 tl mesela, bunu ödedikten sonra dekontunu mail atıyoruz Superonline'a. Ardından o kadarlık fatura yansıtmıyorlar. Yani ben 3 ay fatura ödemeyeceğim, dördüncü faturayı da az ödeyeceğim demek istediğim bu.

• Üstad bende de durum kablonette aynı akşamları hız düşüyor memnun değilim ama bulunduğum ilde superonline fiber internet yok sitesinden baktım. Adsl paketleri var sağlıklı olur mu en fazla 16 mphs hız var sitesinde.

4.5 g vınn almak istiyorum aslında ama oda çok pahalı bi araştırma yapayım fiber hat durumu ne diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: xperia70

Üstad bende de durum kablonette aynı akşamları hız düşüyor memnun değilim ama bulunduğum ilde superonline fiber internet yok sitesinden baktım. Adsl paketleri var sağlıklı olur mu en fazla 16 mphs hız var sitesinde.

4.5 g vınn almak istiyorum aslında ama oda çok pahalı bi araştırma yapayım fiber hat durumu ne diye.

Hocam o konuda pek fikrim yok bulunduğunuz yerde fiber olsaydı ve fiyat farkını sorun görmemeiş olsaydınız her türlü önerirdim. Şimdi yanlış yönlendirmek istemem.
  • Teşekkürler.

• Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum (Konya) , şimdiye kadar 2 kere (teknik arızadan dolayı imiş) internet gitti onun haricinde hiçbir sıkıntı yaşamadım, akşam hız düşmesi gibi bir problemde olmadı hiç demek ki yerine göre farklılık gösteriyor, almadan önce civarda kullanan varsa mutlaka sorun

• ahmtkrts58 A kullanıcısına yanıt
    Dostum Konya'da nerde kullanıyorsunuz yani hangi ilçe veya mahalle. Bende de tam aksine sürekli sorun sıkıntı Mh'yi aramalar mail atmalarla uğraşıyorum ama beceriksiz herifler bir şeyi halledemiyorlar.
  • İstanbul'da sorun yok Ankara'da yasiyanlar ana datacenter ztn Ankara'da demekki yeterli derdiniz anlatamiyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 100 mbps olanı kullanıyordum, 2013'te almıştım. Sorun çıktığı zaman anında ilgileniyorlardı. Ayrıca kopma falan altyapıda problem olmadığı sürece epey nadir oluyordu. Hız düşmesi veya ping fırlaması vs. yoktu. (Gebze / Kocaeli).

Şuan Türknet kullanıyorum, gerçi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monte Kristo K.

Dostum Konya'da nerde kullanıyorsunuz yani hangi ilçe veya mahalle. Bende de tam aksine sürekli sorun sıkıntı Mh'yi aramalar mail atmalarla uğraşıyorum ama beceriksiz herifler bir şeyi halledemiyorlar.

Meram Anıt yakınında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar Ankara'daki kullanıcıların yorumları sizin için geçerli olsa da İstanbul/güngören'de 20 ocak'ta kurdular 5 gündür gayet güzel kullanıyorum sorunsuz. ping google.com -t yapıyorum 50ms maksimum oluyor. csgo da oynuyorum ping 75 civarı, iyi bence. pc'de kablolu bağlanıyorum 24mbps pakette 23.60 alıyorum. gayet iyi bence türksat, başvurmadan önce buradaki yorumlara bakarak acaba mı dedim ama sanıyorum bölgeden bölgeye hizmet kalitesi değişiyor.
  • bursa da kaç senedir bilemiyorum
    çok uzun yıllardır kullanmaktayım ben ve bizler hane halkı olarak çok memnunuz
    interneti hem wreles hemde kablolu olarak ---tv yide 2- 3 televizyonda kullanmaktayız
  • Monte Kristo K. kullanıcısına yanıt
    bende konyada kullanıyorum bir sıkıntı yok bazen akşamları yavaşlama oluyor onun haricinde gayet iyi yarında tekrar taahhüt yenileyecem

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.