Şimdi Ara

Yeni_Üye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba kablonete üye oldum.apartmanda kutu var daha öncede kablo cekilmişti eve şimdi ben yeni kablomu çektirim yoksa o kablo üstündenmi bağlattirim size danışmak istedim birde yeni kutularda hd kutu ve modem ne veriliyor

katıldıgım pakette konuşturan maksimum kampanya 24 Mbps’e kadar 150 GB AKN'li Ekosınırsız İnternet + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV

• o kablodan çekilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknisyen007

o kablodan çekilebilir.

benım için kötümü olur bu bilgim yok fazla :) yenisini çektirsem çekerlermi? 2 kablo gircek sanırım dimi biri modeme biri hd kutuya
  • evet 2 kablo çekilicek.eski kablonda kırılma kopma bükülme ek felan yoksa onu kullanabilirsin. sıkıntısı varsa yeniside çektirebilirsin.karar sizin
  • quote:

evet 2 kablo çekilicek.eski kablonda kırılma kopma bükülme ek felan yoksa onu kullanabilirsin. sıkıntısı varsa yeniside çektirebilirsin.karar sizin

onlar test edermi veya yenisini çektirme gibi bir hakkım varmı ücret alırlarmı ustam apartmandan eve 1 kablo giriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcun_10

quote:

evet 2 kablo çekilicek.eski kablonda kırılma kopma bükülme ek felan yoksa onu kullanabilirsin. sıkıntısı varsa yeniside çektirebilirsin.karar sizin

onlar test edermi veya yenisini çektirme gibi bir hakkım varmı ücret alırlarmı ustam apartmandan eve 1 kablo giriyor

ücretsiz çekiyolar kabloyu. nereye istersen
  • quote:

quote:

quote:

çok teşekkürler ozaman yenide kablo çektirim çekerlerse ttnetten kurtuluyorum artık :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

çok teşekkürler ozaman yenide kablo çektirim çekerlerse ttnetten kurtuluyorum artık :D

hadi hayırlı olsun.

• Tv ve internet icin 2 kablo olucak onun icin aparatlari var.ben evde 3 tv de kablotv kullaniyorum ustune internette kablonet ve hic bir sorun yok.eve gelen kabloyu cogaltiyorlar sinyali de ona gore ayarliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcfreakky

Tv ve internet icin 2 kablo olucak onun icin aparatlari var.ben evde 3 tv de kablotv kullaniyorum ustune internette kablonet ve hic bir sorun yok.eve gelen kabloyu cogaltiyorlar sinyali de ona gore ayarliyorlar

tesekkur ederım yorumunuz ıcın eskı gelen kabloyu sokturup yenıden taktırmama gerek yok ozaman ?

yenı modem ve hd kutu enson hangısı cıktı acaba ?
  • Yani eski kablo derken ne demek istediginizi anlamadim, bizim bina 10 senelik ve aboneligimiz 8-9 senelik .kablo degistimi degismedimi hic bilmiyorum acikcasi direk bagladilar yani.modem olarak infinity 401 veriyorlar son cikan model olan.hd kutunun guncel halini bilmiyorum farketcegini sanmiyorum, onemli olan internet yeterki stabil olsun siz ona dikkat edin bence 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcfreakky

Yani eski kablo derken ne demek istediginizi anlamadim, bizim bina 10 senelik ve aboneligimiz 8-9 senelik .kablo degistimi degismedimi hic bilmiyorum acikcasi direk bagladilar yani.modem olarak infinity 401 veriyorlar son cikan model olan.hd kutunun guncel halini bilmiyorum farketcegini sanmiyorum, onemli olan internet yeterki stabil olsun siz ona dikkat edin bence 😁

Aynen bizimde öle işte eski kablo var 8 9 senelik kablo :) o modemin çekim gücü nasıl yanına menzil genişletici tavsiye edermisin :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.