Şimdi Ara

Yeni ürünümüz Keçiboynuzu Özü çıktı! Üstelik sadece 34.99 TL! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
4.025
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öz iyidir her zaman.Bunu da süzme yoğurt,sızma zeytinyağı gibi düşünebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    O da güzelmiş. Oranları ne yapıyorsun peki? Kaça kaç karıştırıyorsun? Alkol oranı ne oluyor?
  • Keçiboynuzu özellikle içerdiği fenolik bileşenler ile bağışıklık sistemini güçlendiren bir meyvedir. Keçiboynuzu özü de içeriğinde 24 farklı fenolik bileşenin yanısıra; demir, kalsiyum, magnezyum ve çeşitli vitaminleri barındırması açısından önemlidir. Keçiboynuzunda en yüksek oranda bulunan fenolik bileşen; Gallik asittir. Gallik asit, etkili bir antioksidan olup, özellikle karaciğer ve böbrek üzerinde hücreleri koruyucu etkiye sahip olduğu tespit edilmiştir. ürünün analiz sonuçları var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 24 Mayıs 2020; 10:1:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -frambuaz

Öz iyidir her zaman.Bunu da süzme yoğurt,sızma zeytinyağı gibi düşünebilirsiniz.
    Verdiğiniz 2 örnekte alakasız.
    Öz denen saçma şeyler, eğer tam doğru üretilirse, preslenip suyu sıkılan gıdalardır. Keçiboynuzunsa zaten su oranı varla yok arasında. Pekmez kaynatılan posasından yapılırken, özde sıkıştırırlan posa kullanılıyor. Pekmez kaynatıldıgı için, organik madde kaybı olur, ama öz de kayıp çok azdır.
    İlginç bir şeyde, çogu yerde, keçiboynuzu soğukpress yapılmaz yazıyor!?
    Yani özet olarak, kendin üretiyorsan öz zararlı değildir! Ama öz diye satılan nerde nasıl üretildiği belli olmayan, içine dünyaları ekledikleri ürünleri tüketmeyin.

PekmeZden şaşmayın. Özellikle tarişin keçiboynuzu pekmezi her dönem satılmıyor. Sezonluk oluyor.

• adam konu açtıgına pişman olmuş herkes başka ürünlerin linkini paylaşıp öneriyo
  • aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Nickin hakkını veriyorsun da sabit kalma ama bir şeyde.

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

Şitoğlu hakkında bilgisi olan kullanan var mı?
    Migros bazi urunlerini bunlara yaptiriyor; tahin, pekmez, helva gibi. Ben aliyorum bazen bi sikintisini gormedim, lezzet de iyi

• Eskisi gibi 100tl uzerine 20tl falan indirim kuponu verip kargo bedava yaparsaniz bi sepet yapmayi dusunebilirim. Benim gibi de cok insan vardir eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: -frambuaz

Nickin hakkını veriyorsun da sabit kalma ama bir şeyde.
    Doğruyu, araştırıp, Deneyip buluyorum

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Şeker oranı nasıl peki hocam?

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Valla hocam su an sadece pekmez var, onun icerigine bakabildim. ekstra seker eklenmemis sadece uzum var icerikte, seker 100gr da 66gr yaziyor.

• zatrox kullanıcısına yanıt
    Ben de yorumunuz üzerine katkı maddesi var sanarak baktım ama sıkıntılı birşey göremedim.
    Gereksiz pahalı olması ve üzerinde keçiboynuzu özünden gelen vitamin içeriğinde kelime oyunları yapılması saçmalığı ayrı

• Hypericum kullanıcısına yanıt
    Adam sırf fason üretim neden müşteriyi yanıltıyorsunuz dedi diye, gıda dedektifine atmadıkları iftira hakaret kalmadı..işim olmaz o yüzden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Adam sırf fason üretim neden müşteriyi yanıltıyorsunuz dedi diye, gıda dedektifine atmadıkları iftira hakaret kalmadı..işim olmaz o yüzden
    Ciddi mi, haberim yoktu. Fason üretim olması kötü birşey değil ki bunu dedi diye yüklensinler gıda dedektifine. Harbiden terbiyesizlik yapmışlar eğer öyleyse. Zaten bizim memlekette biraz ön plana çıkan adam dünyaları ben yarattım moduna geçiveriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Ben de yorumunuz üzerine katkı maddesi var sanarak baktım ama sıkıntılı birşey göremedim.
    Gereksiz pahalı olması ve üzerinde keçiboynuzu özünden gelen vitamin içeriğinde kelime oyunları yapılması saçmalığı ayrı
    Hocam katkı maddesi demedim, bir şeyler karıştırılması dedim. Üründe bulunan vitaminler normalde keçiboynuzu içerisinde yok, yani dışarıdan nasıl elde edildiğini bilmediğimiz vitamin eklemesi yapmışlar. Gerek var mı buna? Doğal ürün demek dalından koparıldığı gibi soframıza gelen demek değil mi? Hatta öncesindeki süreçlerde de (tohum, gübre vb) ne kadar az kimyasal o kadar sağlık demiyor muyuz? Eğer vitamin takviyesi istersem solgar, supradyn vb alırım; fason üretim hünnap keçiboynuzu özü değil :) bıkmadılar her şeye vitamin tozu serpiştirip daha sağlıklı gösterme çabasından..

• zatrox kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. İçine vitamin katılan herşey sağlıklıdır imajı pompalanıyor insanlar. Ürünün aslının ne olduğunu maskeleme çabası gbi sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Ciddi mi, haberim yoktu. Fason üretim olması kötü birşey değil ki bunu dedi diye yüklensinler gıda dedektifine. Harbiden terbiyesizlik yapmışlar eğer öyleyse. Zaten bizim memlekette biraz ön plana çıkan adam dünyaları ben yarattım moduna geçiveriyor

Alıntıları Göster
    Aynen sırf fason üretim yaptığını neden gizliyosun neden sadece eczanelerde satılır diye algı yapıyorsun dedi diye yapmadıkları kalmadı adama...hatta geçen savcılığa gitmişti yine gıda dedektifi noldu bilmiyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Gıdadedektifi ülkede resmen büyük bir farkındalık hareketi başlattı. Ürünler konusunda çok konuda daha seçici olmaya başladım bu adam sayesinde. Tek başına kapitalist düzene, saçma sapan paketli gıdalara savaş açtı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.