Şimdi Ara

YENI TYPE-R YENI REKOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Civic Type-R Nurburgring i 7.43.8 ile dondu. Onden cekisli arac rekorunun yeni sahibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her hafta bir araç rekor kırıyor gibi izlenimi var bende bu Nurburgring in

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Her hafta bir araç rekor kırıyor gibi izlenimi var bende bu Nurburgring in

Her ay civic'in bir yerlerini sokup rekor kiriyorlar gibime geliyor benim daha cok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar çirkin bir araç ya .Şöyle Megane gibi asaletli ve prestijli duruşu yok

• Tipsizlik abidesi resmen. Megane rs , focus RS veya astra OPC kadar tok bir duruşu yok

• Honda niye iki tane civic type-r yaptı bilen var mı

• Bence kullanan pisti biliyormuş ya da daha önce bu pistte kullanmış
  • Yürüyen canavar. 4 saniye fark attı vw golf clubsport s 'e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

Honda niye iki tane civic type-r yaptı bilen var mı

FK2 kasa tutulmadı, benim tahminim tasarımı yeteri kadar çekici değildi. Ama teknolojik olarak çok uğraşılmış bi araba idi. Baya emek harcandı. Sedan ve hb düz civicler de pek tutmayınca komple civic serisine bi reset kıvamında sedan, hb ve type R çıkışı yapıldı. düz civicler için herşey elden geçti. tasarım, konsol, motorlar. Type R için sadece tasarımı kullandılar teknoloji hazırdı ve ufak boyut oynamaları ve yürüyende değişikliğe gidip bu kasayı çıkardılar. Type R için bi makyaj operasyonu kıvamında iken normal civicler için yeniden bir doğuş oldu. Type R için de tam makyaj denemez sonuçta şaside ciddi bir rijitlik artışı var ve bu da virajlarda ciddi bir yol tutuşu demektir.

• Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    Bilgi için sağol hocam ben yeni civic type r ın tipini de beğenmedim hondanın son zamanlardaki tasarımları çok vasat yeni bir dizayn ekibine geçmeliler

• Pist rekoru gelmiş millet tipine takılmış kalmış. Bu bir pist canavarı, otopark süsü değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Her hafta bir araç rekor kırıyor gibi izlenimi var bende bu Nurburgring in

Her ay civic'in bir yerlerini sokup rekor kiriyorlar gibime geliyor benim daha cok

Di mi birde o işler var, fabrika verileri kadar muallak bir konu araçları eksiltip başarı elde etmek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Önceki modele göre 10 beygir daha güçlü. 16 kg daha hafif. Artık fabrikadan daha geniş tabanlı lastikler ve yeni multilink süspansiyon sistemi ile geliyor.

Ayrıca öyle Golf Clubsport S gibi pist için yapılmış bir otomobil değil. Gayet yol otomobili. Clubsport S'te arka koltuk yok mesela.

Araca Rollcage takılmış güvenlik için; rollcage'in getirdiği ekstra ağırlığı yok etmek için de araçtan arka koltuklar ve multimedya sistemi sökülmüş.
  • Honda çağdışı diyen bir Fiat'çı vardı nerde o?
  • Legolas246 kullanıcısına yanıt
    imza
  • 64.lüğe yükseldi sanırım.

• Araba sağlam pilot daha da sağlam

• Pilotajın bu kadar önemli olduğu bir alanda bu sürelerden sonuç çıkarmak ne kadar doğru olur bilemem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

Pilotajın bu kadar önemli olduğu bir alanda bu sürelerden sonuç çıkarmak ne kadar doğru olur bilemem...

Zaten pilotaj hepsinde iyi olduğu için salise bile önem kazanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FK2 daha yeni cikmadi mi ya ben anlamadim niye bu kadar hizli yeni typer cikardilar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.