Şimdi Ara

Yeni Trackmania'nın oynanış fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bir dönemin popüler yarış oyunu Trackmania, geri dönüyor. 2006 yılında yayınlanan Trackmania Nations’un yenilenmiş halinin oynanış fragmanı yayınlandı.

Yeni Trackmania, orijinalina sadık kalınarak geliştirildi. Oyuncular kendi pistlerini oluşturacak ve bu pistlerde diğer oyunculara karşı online mücadele verecek. Trackmania hem arkadaşlarıyla eğlenmek isteyenler için hem de e-spor yarışlarına uygun altyapıya sahip.

Ayrıca Bkz.Ramazan ayında tüm operatörlerden 1GB hediye internet

Trackmania oynanış fragmanın geç yayınlanması nedeniyle beklenen oldu. Daha önce 5 Mayıs olarak açıklanan çıkış tarihi, koronavirüs nedeniyle 1 Temmuz’a ertelendi. Trackmania, 1 Temmuz tarihinde Uplay ve Epic Games mağazalarında PC için yayınlanacak.

• sanırım yenisinde araçlar elektrikli

• Bi derginin cd'sinde demosu vardı. Aylarca onu oynamıştım ama şimdi keşke mobile de gelse. Orada daha zevkli olur bence

• zamanında eskisini çok oynardım çıksın yine oynarız
  • Karışık tost kokusu, yağlı klavye Mouse ve Trackmania Nations ne günlerdi be internet kafede ne güzel günlerimiz geçmiş anılarım canlandı...

• bakalım yeni bi A01 efsanesi yaratacak mı

• Birşeye benzetemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunun bir versiyonunu uzun zaman evvel, bir oyun sitesinden kazandığım gün yüklemiştim. Aynı günün akşamı çoktan silmiştim. Bu oyun yine hiç heyecanlandırmadı beni olmasa da olurdu; eskisinin tıpkısının aynısı yine saçma bir yol ve araç fiziği!

Eskiden bir oyun vardı 'Hunting unlimited' adında av oyunu; 10-15 yıl belki de daha uzun süre boyunca, aynı oyunu millete kakalamışlardı(ondan hiçbir farkı yok bu oyunun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 24 Nisan 2020; 20:28:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.