Şimdi Ara

Yeni Toyota Yaris 2012 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
3
Favori
95.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toyota japonların en has araç markalarından birisi ancak parça konusunda sıkıntı var sadece parçadan satan araçlar ama gerçekden yalıtım ve motor konusunda ileri japon teknolojisini sonuna kadar kullanıyolar.
  • oldum olası sevmem bu yarisleri, kaza da hediye paketi misali
  • B sınıfında araç beyenemıyorum bende bir sorun var heralde..
  • Toyota araçta ön panel göstergeler ve kilo vermesinde ekstra bir şey yapmamış.
    Yakıtın bu kadar pahalılandığı dönemde farklı inovatis birşeyler yapılabilirdi.
  • Süper olmuş önceki kasaya göre....
  • ingiltere de çıkmış tüm modellerde vsc standart gözüküyor çarpışma testinden 5 yıldız almış.

http://www.toyota.co.uk/cgi-bin/toyota/bv/frame_start.jsp?id=homepage
  • bugüne kadar kullandığım en sağlam ve en ekonomik araç. uzun yolda ne yapsanız(hız+yük+klima) 5.5 lt/100 km yi geçmez, hatta 4.0 lt ye bile düşürebilirsiniz. dizelini bahsediyorum.
    o kadar yol çalışmasından dolayı bozuk yola (10.000 km) maruz kaldı rot ayarı bile mm kaymadı.

ülkemize gelsin araba değiştireceğim zaman mutlaka alırım, fiyatı çok uçuk olmazsa tabiki.
  • Bir Jazz, bir Polo değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asbengu

bugüne kadar kullandığım en sağlam ve en ekonomik araç. uzun yolda ne yapsanız(hız+yük+klima) 5.5 lt/100 km yi geçmez, hatta 4.0 lt ye bile düşürebilirsiniz. dizelini bahsediyorum.
    o kadar yol çalışmasından dolayı bozuk yola (10.000 km) maruz kaldı rot ayarı bile mm kaymadı.

ülkemize gelsin araba değiştireceğim zaman mutlaka alırım, fiyatı çok uçuk olmazsa tabiki.

ben de yeni auris - corolla ile gelen toyota yapısını çok başarılı buluyorum imkan olursa geçiş yapabiliriz , çok kaliteli malzeme kullanmışlar yeni corolla'da , bir fluence a bakıyorum bir corollaya , konfor açısından bile fark görüyorum arada , yakıt tüketimi de çok başarılı , corolla 1.4 dizel ile 4.4 lt görenler vardı foruma resim koymuşlardı

• biraz daha erkeklere hitap etmeye calismislar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Bir Jazz, bir Polo değil.

+1905
  • quote:

Bir Jazz, bir Polo değil.

Evet öyle.
  • Bu sınıfta HB alınacak araçlar;

Honda Jazz (Zaten birçok yerden ödüllü) Genel olarak en iyi paket
    VW Polo (Ülkemizdeki düşük donanımlı olsa da en çok tutulan, en az değer kaybeden araçlardan)
    Ford Fiesta (Tasarım, estetik, yol tutuş, ikinci elde kolay satış)
    Toyota yaris (Tipten ve iç mekan tasarımından dolayı kaybediyor bence, mekanik ve motor olarak iyi)
  • quote:

Bu sınıfta HB alınacak araçlar;

Honda Jazz (Zaten birçok yerden ödüllü) Genel olarak en iyi paket
    VW Polo (Ülkemizdeki düşük donanımlı olsa da en çok tutulan, en az değer kaybeden araçlardan)
    Ford Fiesta (Tasarım, estetik, yol tutuş, ikinci elde kolay satış)
    Toyota yaris (Tipten ve iç mekan tasarımından dolayı kaybediyor bence, mekanik ve motor olarak iyi)

opel corsayada bir yorum ekle bence.
  • Araç gerçekten iyi olmuş, umarım fiyatta uçmazlar
  • Gayet güzel bence bir çok B sınıfından iyi, Neye göre Jazz değil, Neye göre Polo değil.
    Polonun kasası güzel içine binince kusasım gelmişti direk indim,
    jazz size göre harika olabilir benim tarzım değil, benim gibide bi çok insan vardır.
    Bence çok hoş muş bu araç, dizel motoruyla harika bi şehir içi arabası olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

Gayet güzel bence bir çok B sınıfından iyi, Neye göre Jazz değil, Neye göre Polo değil.
    Polonun kasası güzel içine binince kusasım gelmişti direk indim,
    jazz size göre harika olabilir benim tarzım değil, benim gibide bi çok insan vardır.
    Bence çok hoş muş bu araç, dizel motoruyla harika bi şehir içi arabası olacaktır.

kesinlikle katılıyorum , jazz'ın dış tasarımı hoşuma gitmiyor , sportif bir görünüm yerine mpv havası katıyor , poloya gelince içi çok sade ,eski kasa jettadan çalmışlar koymuşlar konsolu , zaten fiyatlar desen uçuk , bana göre geriye b sınıfı hb olarak hyundai i20 , opel corsa ve yeni yaris kalıyor..
  • Yaris 1.0 Terra Sporty 29,900 29,900
    Yaris 1.33 Terra Sporty (Stop&Start Sistemsiz) 34,100 34,100
    Yaris 1.33 Terra Sporty M/M 36,100 36,100
    Yaris 1.33 Sol (Stop&Start Sistemsiz)* 38,600 38,600
    Yaris 1.33 Sol M/M 40,600 40,600
    Yaris Dizel 1.4 D-4D Terra Sporty 38,500 38,500
    Yaris Dizel 1.4 D-4D Terra Sporty M/M 40,800 40,800

Yaris de ucuz değil ki. Jazz'ın ve Polo'nun yanında tasarım olarak bence çirkin.

İç mekan olarak Jazz ve Polo daha geniş.

Zaten şu resimlere bakınca Toyota'nın bu yeni jenerasyon Yaris'te geride kaldığı belli.

Yeni Toyota Yaris 2012

• Tek silecek iğrenç durmuş
  • yakıt tüketimi performans ve mekanik olarak sınıfının en iyisi olur muhtemelen.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.