Şimdi Ara

Yeni Toyota Corolla Sahibinden.com'a Düşmüş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
4.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahmet Tatar.

Parayı kolay kazanıyor insanlar.

kesinlikle +1905 her binanın önü lüks araçlarla dolmaya başladı.ben anlamıyorum nasıl bu kadar kolay oluyor.
  • İç mekan belki daha iyi olabilirdi ama şu anda da çok kötü değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marlboro insanı

Kolay olduğunu nereden çıkardınız?

Lüks araç tanımında bir araca sahip olunduğunda bu işler kolay mı oluyor?

Benzinl C sınıfı arabaya 60k dizel C sınıfına 70k veripte almak paranın çok kolay kazanıldığını gösteriyor.

"Aaa ama hepsi pahalı", alma kardeşim pahalıysa.

"Corolla 61 bin TL
    Civic dolu otomatiği 59bin TL.
    Mazda3 benzinli otomatik 59bin TL.
    Jetta 1.4 TSI Highline DSG 61bin TL "

Hatta 5-10 dk öne Megane Sport Tourer konusuna yazdığım mesajım

quote:

Megane Sport Tourer GT-Line Energy 1.6 dCi 130 bg

Teknoloji Paketi
    Elektrikli panoramik açılır tavan
    Zenon Paketi
    Navigasyon ve Arkamys Radyo (Arkamys niye opsiyon olmuş ? Görende çok bir halt zanneder.)
    Metalik Renk (Buda opsiyon. Özenmiş renault ne yapsın yazık.)

78.700 TL Pazarlıkla olsa olsa 76 falan. Yuh.

Yeni alacak arkadaşlar, aman diyim böyle bir hata yapmayın yemişim donanımını.

Bunlar ve türevleri arabalara bu parayı versem gece uyku uyuyamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 1 Ağustos 2013; 10:57:15 >

• quote:

quote:

Benzinl C sınıfı arabaya 60k dizel C sınıfına 70k veripte almak paranın çok kolay kazanıldığını gösteriyor.

Bu sınıftaki araçlara bu paraların ödeniyor olunuşu ayrı bir iktisadi tartışma konusu, ancak paranın kolay kazanıldığına dair hiçbir belirti içermeyen bir durumdur.

Bu zamana kadar duyduğum en desteksiz ve sığ yorumlardan birisi, ve gerçek bir hezeyan.

Parayı kim nasıl kazandı, delil olmadan bu sığ görüş ve çıkarımlarla siz bilemezsiniz.

Milletin alınteriyle kazandığı ve istediği gibi harcamakta özgür olduğu paralar hakkında bu kadar da basit ve temelsiz bir sebeple "kolay kazanılıyor" gibi bir söz söylesem, bende gece uyku uyuyamam.

Hadi sana iyi uykular.

• quote:

quote:

Bu sınıftaki araçlara bu paraların ödeniyor olunuşu ayrı bir iktisadi tartışma konusu, ancak paranın kolay kazanıldığına dair hiçbir belirti içermeyen bir durumdur.

Bu zamana kadar duyduğum en desteksiz ve sığ yorumlardan birisi, ve gerçek bir hezeyan.

Parayı kim nasıl kazandı, delil olmadan bu sığ görüş ve çıkarımlarla siz bilemezsiniz.

Milletin alınteriyle kazandığı ve istediği gibi harcamakta özgür olduğu paralar hakkında bu kadar da basit ve temelsiz bir sebeple "kolay kazanılıyor" gibi bir söz söylesem, bende gece uyku uyuyamam.

Kardeşim imzandaki Golfün Dizel Highline fiyatını biliyorsun benzinli Highline fiyatını biliyorsun.. İmza-yorum uyumu süper devam

• quote:

Söylediğim gibi şu anki piyasada benzin ile dizel fiyat ayrımının, her segmentte araçlara istenen fiyatların iktisadi yorumunu oturur yaparız.

Ancaaak, bunlar parayı kolay kazanıyor gibi izansız ve hayasız bir yorumu da kabullenmek mümkün değil.

Zaten bu terbiyesiz yorumda bulunan kişinin son mesajında ne kadar engin biri olduğunu da çaresiz yorumundan görüyoruz.

O dediğinize bende hak veriyorum insanların dizel isteklerini kötüye kullanıpta dizel-benzinli farkının özellikle Toyotada 10 bin lira gibi bir fark olması gerçekten insanı üzüyor
  • quote:

Söylediğim gibi şu anki piyasada benzin ile dizel fiyat ayrımının, her segmentte araçlara istenen fiyatların iktisadi yorumunu oturur yaparız.

Ancaaak, bunlar parayı kolay kazanıyor gibi izansız ve hayasız bir yorumu da kabullenmek mümkün değil.

Zaten bu terbiyesiz yorumda bulunan kişinin son mesajında ne kadar engin biri olduğunu da çaresiz yorumundan görüyoruz.

Uğraşmak istemiyorum seninle, zorla aranıyorsun. İktisadi yorumunuda senden öğreneceğiz demek. Hayret bir şey. Git kardeşim git, laftan anla.
  • quote:

İktisadi yorumunu da benden öğreneceksin gibi birşey yazıyor mu?

Belki fiyatlar konusunda, dizel benzinli ayrımı konusunda hemfikir dahi olabiliriz ama insanların parası ve ne şartlarda kazandıkları konusunda asla olamayız. Ben o kadar sığ düşünmüyorum, o sana mahsus.

Bak güzel kardeşim, benim yorumum seni ilgilendirmez beni bağlar. Ben seninle uğraşmak istemedikçe sen üsteliyorsun.

"izansız, hayasız, çaresiz, terbiyesiz, desteksiz, sığ, hezeyan."

Tüm bu hakaretleride bana ettin. Bir de utanmadan aramızda terbiyesiz olanın ben olduğumu söylüyorsun. Seni şikayet dahi etmedim. İşine bak diyorum anlatabildim mi ?
  • quote:

Kullanılan kelimelerin herbiri düşünce yapısının tanımıdır, ki şahsına yönelen birşey göremiyorum.

Kullandığın cümlenin izansızca olduğunu düşünüyorum ve hezeyan içince yaptığın çıkarımın sığ olduğu kanısındayım.

Konu bu kadar basit.

Neyse..

Hala üste çıkıyorsun. Yok böyle bir şey. Pm'den yaz çok istiyorsan içine ettik konunun.
  • Arabanın reklam mantığı bana çok itici geldi. Günler önceden bekleyin diye gazetelerde... Bir de ne görelim ? Milletin şahin doğan niyetine kullandığı toyota... Bir de daha iyisini isteseydiniz onu dilerdiniz, yok mu? Ölüyorum o cümleye... Hayır nasıl bulmuş, kim bulmuş?... Toyota = Kötü plastiklere sahip normal bir araba... Sağlam olabilir ama kesinlikle sıradan... Fiyatı çok pahalı.. Max 45'lik bir arabadır. Reklamı da boyunu aşıyor. Millette akıl yok sanki? Allah'ın kurnaz japonları...
  • ördek gibi bakan halojenleri mi istersin, eşek bağlasan durmaz rezil iç mekanını mı...

golf resmen ucuz bu adi araçlar yanında...
  • Bu araca 61 bin lira verenin aklına şaşarım cidden... Sebebi neden honda neden vw almadın diye değil. Avensis elegant extrayı bu paraya veriyorken gidipde corolla alıyor diye
  • Toyota bu kadar kötülenecek bir araç olmamalıydı
  • quote:

Toyota Corolla 1.6 Premium 59.400 TL

Honda Civic 1.6 Elegance Smart 57.150 TL

VW Golf 1.4 TSİ 122 PS BMT Highline 57.200 TL

Toyota Corolla 1.4 D-4D Premium 69.100 TL

VW Golf 1.6 TDİ 105 PS BMT Highline 66.800 TL

Sence?

Citoen c4 confort plus dizel ot 1.6 115 ps hem da iyi hem da ucuz hemde diz ot
  • quote:

Orijinalden alıntı: undefined2

ördek gibi bakan halojenleri mi istersin, eşek bağlasan durmaz rezil iç mekanını mı...

golf resmen ucuz bu adi araçlar yanında...

+6
  • azıcık estetik kaygısı olan zaten almaz bu ucubeyi!
  • Adam harbi troll yaaa.

Actigi konular, attigi mesajlar tam trolluk baska birsey degil.

Biz bunu dedik diye mesajimiz siliniyor provoke ediyormusuz ama adam alanen trolluk yapiyor provoke olmuyor. Sevgili yonetici kardes nasil bir kafa yapisi ile olaylari degerlendiriyorsunuz ben anlamiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Adam harbi troll yaaa.

Actigi konular, attigi mesajlar tam trolluk baska birsey degil.

Biz bunu dedik diye mesajimiz siliniyor provoke ediyormusuz ama adam alanen trolluk yapiyor provoke olmuyor. Sevgili yonetici kardes nasil bir kafa yapisi ile olaylari degerlendiriyorsunuz ben anlamiyorum.

Nickin tanıdık geldi.
    Trol diye kimden bahsediyorsunuz.
    Adminlere isyan etmek için forum destek diye bir bölüm var.Sağ üst koşe twitter ibaresinin solunda kalıyor.
    Oradan savunmanızı yapabilirsiniz.

• Math. kullanıcısına yanıt
    Kimden bahsettigim alanen ortada. Sizin alinmaniza gerek yok.
  • önceki corolla'ya göre çok farklı bir tasarım anlayışı var. 61.000 tl normalde tabiki yüksek ama polo'ya, auris'e, fiesta'ya bakınca da normal aslında
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.