Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1555. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.051
Cevap
332
Favori
2.217.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15531554155515561557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler. Dört kapıyıda kontrol ettim dört kapıdaki civatada da küçükte olsa iz ve soyulma var. Olumsuz bir durum düşenmemi gerektirecek bir olay var mıdır?
  • Sanmıyorum, zaten dediğim gibi civata ile değiştiği anlaşılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DB9C4BCE7 -- 16 Aralık 2017; 19:22:6 >
  • 1.4 d4-d 3000 dd de 2. Vitese geçmesi için ya yokuş yukarı kullanıyor olmanız lazım ya da gaza fazla basmışsınızdır sistem performans istediğinizi algılamıştır. Ben 3 yıldır kullanıyorum. Sakin kullandığımda 2. Vitese geçtiğini çoğu zaman duymuyor ve hiissetmiyorum bile. Gaza fazla basınca ses gelmeye ve geçişlerde yığılmaya başlıyor.

• 66.5 a sıfır corolla uygun mu? Düzceden fiyat vermişler. Cc ve park sensörü de hediye.

• RaptorFX kullanıcısına yanıt
    Metalik renk için fena değil rakam. Birde bagaj havuzu ya da kapı bantları falan en azından almaya çalışsınlar.

• Yeni corollada far ayar düğmesinin yanında üç tane daha boş düğme yeri var onlar nedir bilen varmı

• hsnymn H kullanıcısına yanıt
    Otomatik park düğmesi, makyajsız kasada vsc kapatma düğmesi, far yıkama düğmesi gibi şeyler için var. Yani herhangi bir donanıma özel bir şey yok orada. Ne eklenecek ise düğmesi eklensin diye bırakılmış yer. Zira makyajlı premiumda far yükseklik ayar butonu yok mesela :)
  • Baya merak edip özel mesaj atanlar oldu, daha önce tecrube ettiğim bazı kişisel sebeplerden dolayı normalde resim ekleme taraftarı değilim ama 1 adet ilk aldığımda çektiğim resimden ekleyeyim. Renk füme, 17 jantlı 1.6 50. yıl premium mds....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _AveNTuriN_ -- 17 Aralık 2017; 16:30:2 >
  • Merhabalar. 2013 advance manuel aracımda fren yapınca direksiyon zangır zangır titriyor. Hız farketmeksizin bu durum var. Sebebi ne olabilir acaba?

• akbay_bariscan A kullanıcısına yanıt
    Fren diskleri ilk ihtimal. Yüzeyde bozukluk varsa olabilir. Jantlarda da balans bozukluğu olabilir.

• Mükerrer mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _AveNTuriN_ -- 17 Aralık 2017; 21:33:37 >
  • Arkadaşlar, tarafıma ait olan bir anlatımı(bu anlatım parça kodlarının bulunmasını içeriyor) başka bir sitede bugün hiçbir kaynak belirtmeden tamamen benim anlatım ve resimlerimle kendi anlatımı olarak bir arkadaşımız belirtmiş. Kaynak göstermesi hususunda kendini uyarmış olmak istiyorum. Normalde böyle şeyleri problem etmem ancak, birebir kendi anlatımı olarak paylaştığı için bunu yapma ihtiyacı hissettim. Arkadaşımızın kim olduğunu biliyorum, doğal olarak kendisinden bu erdemi göstermesini bekliyorum. Üye profilini ve sitesini saklayarak örnek olması açısından basit bir ekran görüntüsü ekliyorum.
    Arkadaşımızın anlatımı!!!

Bu da benim anlatımım, karar sizin. İlk mesajda son kısımda mevcut. Mesajın editlenme tarihi ile birlikte dikkat ederseniz detaylar daha net olur. PAylaşım yapıldıkça çoğalır, ancak bunu alırken izin almanızı zaten istemiyorum ama en azından kendi anlatımınız olmadığını belirtin.

https://forum.donanimhaber.com/yeni-cool-yeni-corolla-2016-ana-konu-ilk-mesaj-surekli-guncellenecek--120155867

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Peki hocam diskle alakalı ise torna kurtarır mı yoksa güvenlik açısından değişmeli miyim? Jantlardaki balans bozukluğu neye bağlı olabilir? Yurt dışında olduğumdan aracımı uzun zamandır kardeşim kullanmakta. O yüzden sizden alacağım bilgiler önemli.

• akbay_bariscan A kullanıcısına yanıt
    Torno diskin kalınlığına ve yamukluğa bağlı. Janttaki bozulma çukura girmekle bile olabilir ki lastik aşındıkça da balans gerekliliği doğar doğal olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Arkadaşlar, tarafıma ait olan bir anlatımı(bu anlatım parça kodlarının bulunmasını içeriyor) başka bir sitede bugün hiçbir kaynak belirtmeden tamamen benim anlatım ve resimlerimle kendi anlatımı olarak bir arkadaşımız belirtmiş. Kaynak göstermesi hususunda kendini uyarmış olmak istiyorum. Normalde böyle şeyleri problem etmem ancak, birebir kendi anlatımı olarak paylaştığı için bunu yapma ihtiyacı hissettim. Arkadaşımızın kim olduğunu biliyorum, doğal olarak kendisinden bu erdemi göstermesini bekliyorum. Üye profilini ve sitesini saklayarak örnek olması açısından basit bir ekran görüntüsü ekliyorum.
    Arkadaşımızın anlatımı!!!

Bu da benim anlatımım, karar sizin. İlk mesajda son kısımda mevcut. Mesajın editlenme tarihi ile birlikte dikkat ederseniz detaylar daha net olur. PAylaşım yapıldıkça çoğalır, ancak bunu alırken izin almanızı zaten istemiyorum ama en azından kendi anlatımınız olmadığını belirtin.

https://forum.donanimhaber.com/yeni-cool-yeni-corolla-2016-ana-konu-ilk-mesaj-surekli-guncellenecek--120155867

Gelinebilecek son nokta bu sanırım, hem benim resimlerimi hem benim cümlelerimi birebir kopyala yapıştır yap, sonra çıkıp biri uyardığında da bana aittir mi dedim ya da bu bilgiler o kişiye mi ait de. Bırakın bir bilgiyi açıklamayı bir tane resmi dahi birinden izinsiz kullanamazsınız. Çıkıp düzeltmesi gerekirken birde ukalalık yapıp nirvanaya ulaşmış ilgili kişi.

Bu günden itibaren yapacağım bütün paylaşımların benden izinsiz hiçbir sitede tamamen veya kısmen paylaşılamayacağını, aksi durumda gerekli mercilere başvuracağımı bildirmiş bulunuyorum. Böyle iyi niyetli arkadaşlar sayesinde bu şekilde devam etmek gerekecek.

Yönetim ile de görüşmeye başladım. Yakında yeni bir uygulama getirilmesi yönünde çalışıyorum.

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim abi

• Aracının bakımı yaklaşan arkadaşlar eğer imkan varsa yılbaşı öncesi bakımlarını yaptırsınlar. Ya da parça tedarik edecekseniz filtre gibi mesela şimdiden alın. Yılbaşı sonrası ne yazıkki zam gelecekmiş. Ne oranda olur bilmiyorum ama %10-15 in altı olmayacak o net.
  • Benimkini 30 bin geliyor acaba nasıl bir fatuta çıkar kim bilir bu sene motor yağını kendim götürcem

neler değişiyor ne gibi bakımlar oluyor 1.4 d4
  • babaeski39 kullanıcısına yanıt
    Bknz ilk sayfa ilk mesaj....

Değişmesi gerekenler orada mevcut, ancak birde yıl bazında değişmesi gerekenler var, fren hidroliği,şanzıman yağıi soğutmasuyu gibi örneğin. Bunlarıda siz takip edip talep edin bakımda i görünüyorsa.(Tabloda d:6/12/24/48/96 gibi yazıyor)
  • 
Sayfa: önceki 15531554155515561557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.