Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
35.051
Cevap
331
Favori
2.218.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15081509151015111512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Corolla 2015 1.6 benzinli Multidrive s 20.000 km bakımı yaptıracağım.

Yakında giden oldu mu bakıma ne kadardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    kardeşim ön tarafta farların sensörü var yuvarlak siyah üstüne bir şey gelmiştir.ondan yanar ön göğüsü temizle havalandırmaların olduğu yer.
  • ScHeNKii_ScP kullanıcısına yanıt
    https://g.co/kgs/TpGsE7

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar. 2016 advance dizel corollamın 20000 bakımı yaklaştı. önümüzdeki günlerde BURSA'YA gideceğim. Bakımıda orda yaptırmam gerekecek. Bursada 2 tane yetkili toyota servisi var.; Bursalı arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz? Hangisi daha iyi?

• Makyajlı corollaya koltuk kılıfı aldım ve kendim taktım düşnenler için fikir olabilir

https://youtu.be/lfjf9xjlEd8

• vemavi kullanıcısına yanıt
    koltuklar yakismis nerden aldiniz acaba bende makyajsiz model var ona düşünüyor bir kaç tane buldum emin olamadım benimkiler bej rengi

• babaeski39 kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz renk malzeme ve dikiş ipliği rengi kombinasyonunu oluşturabiliyorsunuz ,

Ürünü otom store dan aldım kılıf fiyatını hak ediyor bence , kafalıklar ve arka kolruğun sırtlıklarını fermuarla takıyorsunuz gerisi eski usul gerdirerek takıyorsunuz , bu arada koltuktaki airbag yerleride kılıf üzerinde var

• merhaba arkadaşlar 2013 2014 2015 2016 otomatik corolla almak istiyorum aralarında çok fark varmı konfor ses gibi açılardan hangi yılı tavsiye edersiniz
    Siyah koltuklar için kılıf gereksiz diye düşünüyorum. Bej koltuk olsa yine bej renk kılıf alınabilir belki. Nereden aldınız?
    Nereden aldığınızı üst mesajda yazmışınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmetkardes06 -- 18 Haziran 2017; 17:18:48 >
  • Ahmetkardes06 A kullanıcısına yanıt
    Bizde ilk defa kılıf kullanıyoruz , kumaş koltuğunda zamanla toz biriktirmesini binip inerken yıpranmasını falan sevmiyorum o konularda rahat ettik görüntüde arabaya renk kattı uzun kullanımda nasıl olur bilmiyorum ama şu an memnunuz , sağı solu koyverirse söker atarız napalım

Kılıflar koltuktaki hava yastıkları için sorun olur mu ?
  • SweentLyy kullanıcısına yanıt
    Hava yastıklarının olduğu yerler özel bir alanla ve dikişle kapatılmış yeni bir video veya fotoğraf atmaya çalışırım, firmanın testleri de var hava yastığının çalışmasına engel olmuyor ellerinden geleni yapmışlar yani , tabiki büyük risk olduğu içinde garanti veremiyorlar

Anladım sağolun.
  • SweentLyy kullanıcısına yanıt
    Biraz adamların reklamını yapıyor gibi oluyorum ama gerçekten hoşuma gitti kılıflar fiyatını da hakediyor

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

Kılıflar güzel de fiyat pahalıymış
  • Arkadaşlar bu akşam kaza yaptım. Çok şükür yaralanma falan yok ama sağ ön far tarafından vurmama rağmen corollada yanlar da dahil olmak üzere bütün hava yastıkları açıldı. Aracın kaskosu var ve hemen çekiciyle servise çektiler. Bakalım servis yarın ne diyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• jack33 J kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Kaza çok şiddetli olmamış gibi, az bir hasar var ancak tüm hava yastıkları açılmış.

• jack33 J kullanıcısına yanıt
    çok geçmiş olsun
  • Merhaba arkadaşlar, Ankara'da 2013 model dizel otomatik Corolla'nın periyodik bakımları için tavsiye edebileceğiniz bir özel servis var mı?

Yetkili servisler çok pahalı. Zaten 5-6 milyon insanın yaşadığı koca Ankara'da 3 tane yetkili servis var. Rekabet olmayınca fiyatlar uçmuş. Adamlar bizi yolunacak kaz olarak görüyor. Geçen yıl 3. periyodik bakım için Toyan'da 1300 TL ödedim. Normal yağ, filtre vs yanında fren balataları da değişmişti ama bana yine de fiyat çok geldi. Eminim özel serviste 600-800 TL arasına yaptırabilirdim.

Şöyle bizim araçların dilinden anlayan ama bekleme salonu vs de olan (yani gerektiğinde eşinizin de çekinmeden gidebileceği modern bir tesis) nezih bir özel servis olursa tadından yenmez :-)

• merhaba arkadaşlar dizel otomatik corollayı satıp, aldığımız 93 model şahin ile kısa bir maceradan sonra tekrar corolla almış bulunmaktayız. aldığımız araç corolla benzinli 1.33 life modeli. bayii hediye olarak arka park sensörü verdi. araç çok sessiz geldi bana. bunca yıldır dizele alıştığım içindir belki de. bayii alırken navigasyon ve geri görüş kamerası için +2500 tl ücret talep etti. bize de pahalı geldi açıkçası. şimdilik istemedik. ama ileri de belki bir androidli cihaz alabiliriz. aşağıdaki ürünü gözüme kestirdim.
    https://carvocal.com/toyota-corolla-android-multimedya-sistemi-yeni-kasa-u-345.html

bir önceki modele göre şimdilik 3 iyileştirme gözüme çarptı.

tüm cam açma düğmeleri ışıklı ve tek dokunuşla açma kapama özelliğine sahip.
    radyo çekim kalitesi ve hoparlör sesi hissedilir seviye de arttırılmış.
    önceki araçla su tahliye çukurundan geçerken ön tampon sürtüyordu. bu sabah işe giderken tampon sürtmedi. herhalde bu araçta tamponda elden geçirilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 19 Haziran 2017; 12:26:39 >

• 
Sayfa: önceki 15081509151015111512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.