Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
35.051
Cevap
331
Favori
2.218.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum 2016 model deyince ben makyajlı kasa olduğunu düşünerek yorum yaptım. Touch ekranda bu görünüm değiştirilemiyor. Makyajlı kasada kadranın ortasında yer alan yeni lcd ekranda bu ayar mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pacey57 P kullanıcısına yanıt
    Ben geçen hafta yaptırdım. 495 tl tuttu, 1.6 advance. Ama 10 bin bakımında hava filtresini değiştirmiyorlarmış, ben ekletince 560 tl oldu.

• Bombar Dıman kullanıcısına yanıt
    Aracı alalı 1 hafta oldu, genel olarak memnunum. Açıkcası bazı konularda çok şaşkınım, benim 2000 model clio aracımda bile anlık tüketimi gösteren yol bilgisayarı vardı. Bu hem anlık yakıtı göstermiyor hem de gameboy ekranı gibi ekranı var. Anlamak cidden güç Toyota'yı.

Arkaya spoyler yaptıran var mı? Geçen facebookta gördüm biri dayson silikonla yapıştırmışlar, o münkün değil geri bırakmaz. Sökecek olsak boyayı kaldırır. Çözümü olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Huka Sampos

Ben geçen hafta yaptırdım. 495 tl tuttu, 1.6 advance. Ama 10 bin bakımında hava filtresini değiştirmiyorlarmış, ben ekletince 560 tl oldu.

Teşekkürler. Özel servislere göre çok fark varmış arada. Ya risk alıp özel servislere yaptıracağız, ya da paşa paşa yetkili servise götüreceğiz. Zaten 2 yıl sonunda garanti süresi doluyor diye biliyorum.
  • Pacey57 P kullanıcısına yanıt
    Malesef garanti ayağına yetkili servis öpüyor.

• Huka Sampos kullanıcısına yanıt
    Toyota bu kafayla Türkiye pazarında çok müşteri kaybeder. 2003 model dynamic megane 2 2017 model corolladan daha dolu. Acı... Ama gerçek.

• Arkadaşlar, otomatik 2017 corolla dizel araçta start-stop var, sorum şu şekilde: anahtar ile aracın içine girince starta basınca çalışıyor, ancak anahtarın içinden kontak çıkıyor, normal anahtarı evde bırakıp içinden çıkan kontakla aracın ön kapılarını açabiliyorum ama nasıl çalıştıracağım kontakla bilen var mı?

• Ahmetkardes06 A kullanıcısına yanıt
    Kumanda kısımı olmadan araç çalışmaz. Zaten kumandanın cepte olması yeterli kapı kilitleme ve açma için. Ayak frendeyken düğmeye basarsan çalışır. Frene basmadan basarsan kontak açma kapama işlemlerini yapabilirsin.

• Cevabınız için teşekkürler..
  • https://www.youtube.com/watch?v=ZtxvTo3mhP8
    İzlemenizi tavsiye ederim, TOYOTA nın ne kadar çok modeli varmış.
  • Hava filtresini kendimiz degissek ne olur.

Satilan bir yer biliyormusuniz??? internetten.

• azad_van A kullanıcısına yanıt
    Asakashi markasının filtreleri iyidir. Ben hem polen hem hava filtresini o öarkadan aldım. Yer ismini vermeyeyim internete markayı yazın çıkar karşınıza direk

• Araçlarda CNG kullanımı yaygınlaşacak
  • fiyat pahalastıkca ozellikler gider
  • Corollada siyah renk niye yok?

• lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    Siyah renk var. Bayilerde bulmak zor sadece hepsi o. Özellikle isterseniz siparişle gelir kısa sürede.

• Zaten adda da yazdıgı gıbı 1.33 2015 corolla var... Normal giderken fark ettim vsc ısıgı ve motor uyarısı sürekli olarak yanıyor. Arac hic de zorlanmıs bır arac degil... Brc sequent 32 kit takılı ayrıca... İnternette abs swıchı vs. dıyordu sizce ne olabilir.Forumu bayadır takip edıyorum hıc hatırlamıyorum boyle bir olay.
  • CorollaLife C kullanıcısına yanıt
    Lpg kaynaklı bir şey, ayarınızı kontrol ettirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Siyah renk var. Bayilerde bulmak zor sadece hepsi o. Özellikle isterseniz siparişle gelir kısa sürede.

Soruyu degistiriyorum:siyah bulmak neden zor? Siyah her firmada rahatça bulunan, ilk akla gelen renklerdendir.

• lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    Makyajsızda lansman rengi beyazdı. Makyajlıda da yine beyaz ve 1G2 kodlu açık füme gibi bir renk ile yapıldı. Birde gün batımı bronz var kahverengi renk. O çok tutmadığı için yok.

Benim hem makyajsız hemde makyajlı corolla füme renk mesela. Sipariş ile geldi ikiside. Üretim bandında da ağırlık beyazda olduğu için bayiye gidince göremiyorsunuz. Ancak biri isteyip kapora verip sonra vazgeçerse falan denk geliyor.

• 
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.