Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.048
Cevap
334
Favori
2.214.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Plakaligin linki var mi ustadi. Nasil birsey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

Plakaligin linki var mi ustadi. Nasil birsey

Hocam Emre arkadaş paylaştı. Plakalık dediğim LED aydınlatma. Linkini vereyim.

https://m.tr.aliexpress.com/item/32275135667.html

• tello2 T kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağol.

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu hocam.

Tanıdık olmasaydı çok pahalıya gelecektı. İndirim sayesinde lpgyi ve metalik rengi bedavaya getirdim diyorum.

• Arkadaşlar hem konuya biraz hareketlilik getirmek hemde faydalı olabilecek bir bilgi bankası oluşturmak adına yakın zamanda 0 km ve eğer alındı ise takas yapılacak aracınız için yapılan teklifleri tarafıma özel mesaj ile iletebilir misiniz? Bir format oluşturarak ilk sayfaya ekleyeceğim ve bayi ismi ya da detay öğrenmek isteyen arkadaşlar bana özel mesaj ile ulaşarak öğrenecekler. Bu sayede hem bir bilgi bankamız oluşacak hemde üyeler arası iletişim sağlanabilecek diye düşünüyorum.

Format olarak:

Teklif alınan araç motor donanım şanzıman bilgisi, renk teklif tarihi ve fiyat

Takas aracı var ise araç model yılı motor donanım şanzıman ve renk bilgisi, expertiz bilgileri, kmsi, fabrikasyon hali haricindeki tüm ekstraları ve yapılan teklif

Bu bilgileri bahsettiğim formatta oluşturup bayi bilgisi ile özel mesaj yoluyla bana iletebilirseniz kimseyi zor durumda bırakmayacak ve birilerine faydalı olacak şekilde devam ettirebiliriz.

• Merhaba arkadaşlar malum sitede şöyle bir ilanım var, fiyatı nasıl sizce? Fikri olan varsa memnun olurum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-fiyat-dustu-ilk-sahibinden-memurdan-kazasiz-boyasiz-degisensiz-353781227/detay
    C-HR 1.8 hibrit hakkındaki görüşlerini merak ediyorum hocam.

• wewe W kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın ama fiyatınız çok çok yüksek. Şuanda ilan verdiğiniz yerdeki fiyatlara girin bakın çok geniş bir aralık var. Ve be size basit bir örnek vereyim siz durumu daha iyi görün. 2015 model 1.6 advance otomatik 5 sene garantili 12000 km de kapı tampon bantları ve spoileri olan aracı 63500 liraya aldık arkadaşıma. Ki araç 2015 model ama 2016 ocak sonu trafiğe çıkışlı.

Sizin araç 2013 model ağustosta muayene olduğuna göre en iyi ihtimalle 2013 ağustos üretimli. Yani 3.5 yaşında araç ve 40000 bakımı gibi ağır bir bakımı yakın olan ve yine kuvvetle muhtemel lastik değişimide yaklaşmış bir araç. 2015 i yukarıda yazdığım para iken sizin aracında ederi orjinal navigasyon olmasına rağmen 60 61000 lirayı geçmeyecektir. Alırken 3000 lirada ödeyip alsanız satarken yarısı kadar bile eklemiyor birçok şey.

Eğer ciddi olarak satmak istiyorsanız bahsettiğim rakamlara çekmeniz lazım.

• jjbraddock kullanıcısına yanıt
    Açıkçası benim ısınamadığım bir araç. Neden dersen, hybrit araçlar için ben henüz erken olduğunu düşünüyorum. Hem fiyat olarak çok yüksek, hemde 0 km olarak aldık diyelim yetkili servisin bile aracı bir süre tanıyacağını düşünmüyorum. Yani bir sorunla karşılaşma durumunda çok can sıkıcı şeyler olabilir. En basit örnek makyajlı kasa corolla satışına başlandı üstünden 2 ay geçti hala tampon koruyucu bant yoktu ülkemizde stokta. 1 ay beklemeyi göze alıp kendi çabalarımla parça numarası üzerinden sipariş geçtim. İlk gelen ürün bana yollandı. Yani yıllardır olan bir araçta bile yeni çıktığında basit bir şeyde tedarik sıkıntısı varsa yeni başlanan araçta nasıl olur bilmiyorum.

Birde isim vermeyeceğim birileri çıkıp savunma rolünü üstlenmesin diye ama çıkınca şöyle olacak piayasayı sallayacak rakipleri baş edemeyecek denilen birçok model çıktı piyasaya. Ve hepsi şuanda orta şekerli durumda. Yani büyütüldüğü gibi olmadı. O nedenle gerçekten ilgileniyor bile olsam minimum önümüzdeki hazirana kadar beklerdim. Biraz yaygınlaşsın bir kusuru va var mı, beklenildiği gibi mi görüp öyle hareket ederdim.

Teşekkür ederim hocam. Ben aracı çıplak gözle görme şansı buldum, hem dış dizayn özellikle de iç dizayndaki detaylar çok hoşuma gitti ama motor performans vs faktörleri size danışmak istedim 👍 bakalım zaman ne gösterecek.

70 80 bin liraya keske verseler hibritini ama nerde otv kdv mtv .....

• kameriko8 K kullanıcısına yanıt
    Öyle olsa şuanda piyasadaki dalgalanma 5 kat artar. O rakama benzinli araçlar bile zorla alınırken çok çok zor.

• kameriko8 K kullanıcısına yanıt
    1.2 turbo benzinli 83500 1.8 hybrid 98000 den başlayacak diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: wewe

Merhaba arkadaşlar malum sitede şöyle bir ilanım var, fiyatı nasıl sizce? Fikri olan varsa memnun olurum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-fiyat-dustu-ilk-sahibinden-memurdan-kazasiz-boyasiz-degisensiz-353781227/detay

8 gün önce bir öğretmen arkadaşım 2013 model 35 binde aynı aracı 61bine aldı.Umarım fikir vermiştir.
  • Arkadaşlar ben de 2 gün önce 2013 model Corolla alıp araniza katıldım.arac çok yumuşak ve konforlu.torpidoda bozuk yollarda bir çıtırtı var acaba bu diğer Toyota Corolla larda da var mı onu merak ediyorum.bir de bu araca navigasyon yüklenir mı onu merak ediyorum.aracim advance paket.her türlü oneri goruslerinizi bekliyorum ve onemsiyorum.tesekkurler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • otv den dolayı zaten araclar artacak bilmiyorum artık turkiyede araba satamaz firmalar
  • Herkese merhaba

1.33 corolla sahibiyim araç lpg li 2014 model .İstanbul trafiğinden ötürü makyajlı kasa otomatik vites almayı düşünüyorum .Yakıt tüketimi hakkında 1.6 otomatik vites kullanan arkadaşlardan bilgi alabilirmiyiz .Yalnız tüketim verilerini lt bazında paylaşırlarsa sevinirim.

Şu anda 1,33 corolla ile ben 36-37 lt arası bir depo lpg ile İstanbul içi 380-400 km.Şehirler arası yolda 100-120 km arası 520-550 km arası yol almaktayım .

• Rakipsiz Fırtına kullanıcısına yanıt
    Tek torpido ise iyi hocam. Cok disli asfaltta tum gogusten trim ses geliyo ne yzakki. Ben serviste ses yalitim yaptirdim fakat hic azalma yok.

• Teşekkürler...demek ki öyle kabul edeceğiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laguna 2 aracımı satıp 2012-2013 otomatik vites bi araba almayı planlıyorum. 50.000-55.000 civarı hangi corollayı tavsiye edersiniz?

Bu konuda tavsiye isteniyor mu emin olmadım sayfalarda biraz dolaştım sayfa çok olunca bi yazayım dedim.
  • 
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.