Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.051
Cevap
331
Favori
2.218.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koltuk kılıfı uygulaması düşünenler için
    https://youtu.be/6QbI1abqo9U
    TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• jack33 J kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun
    Tam airbag sensöründen vurmuşsunuz galiba kaza çok şiddetli değilse airbaglerin hepsinin açılması garip geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vemavi kullanıcısına yanıt
    Evet bu durum bize de çok garip geldi. Açılmayanlar bir tek koltuktakilerdi. Bizi de kazadan çok bu hava yastıkları ürkütücü geldi zaten. Aranın içi vurduğumuz anda her taraftan fırlayan hava yastıkları ve onlardan çıkan beyaz dumanla kaplandı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Servisin verdiği cevabı ve yapılan işlemleri hava yastıkları bedelleri merak ediyorum bizi bilgilendirirseniz tekrar sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Hava yastıklarının patlaması daha iyi olmuştur belki.

geçen gün bir haberde okudum da, bursa da melike dönerin sahibi 2015 yılında 250 bin tl verip mercedes (galiba CLA serisi) alıyor, kaza yapıyor araç pert olmasına rağmen hava yastığı açılmıyor. satıcı firma da ilgilenmeyince, tepki olarak Şahin alıp biniyor.
  • arkadaslar 2015 corolla 1,33 life da bluetooth var mı? teyp , en az satırlı, ufak olandan.
  • arka park sensoru (tercihen sadece sesli) ve geri görüş kameralı, multimedialı navigasyonlu park sensörü tavsiyesi olan var mı arkadaslar?
  • Çok geçmiş olsun hocam Allah beterinden saklasın.
    Servisten gelicek haberi bizle de paylaşırsınız.
    Hepsinin açılması çok şaşırtıcı neden olduğunu merak ettim açıkcası?
    Geçmiş olsun, araç büyük ihtimalle perte ayrılacak. Ortalama olarak 1 ay sürer paranızı almanız. Hava yastıklarının sensörleri tampon demirinde olduğu için sizin tampon demiride eğildiğinden hava yastıkları açmış.

Merhaba hocam geçmiş olsun,

Koltuklarda kılıf var mıydı?

• Koltuklarda kılıf yoktu, sağolun.

• Teşekkür ederim,benim isteğim de pert olması yönünde. Herkes bu konuda farklı şeyler söylüyor. Aracı servise bıraktım haber bekliyorum. Gelişmeleri forumda paylaşacağım.

• merhaba arkadaşlar bayadır uğramıyordum, aracımla 20k km doldurduk memnunıyet devam ediyor bir sıkıntımız yok, kazasız belasız günler dilerim.
  • Arkadaşlar servis araca yaklaşık 20.000 tl masraf çıkarmış. Ekspertiz, raporu yazıp merkeze göndermiş

Acenteme sordum çok büyük ihtimalle bu masraftaki bir aracı siz de onaylarsanız perte çıkarırlar dendi. Tabi bu arada karar belli olmadığı için de ikame araç da veremiyorlarmış. Artık çıkan karara göre biz de araçla tamam mı devam mı yönünde bir karar alacağız.

• Herkese merhaba,

Fotoğraftaki boş tuşların ne olduğunu bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowradiation -- 21 Haziran 2017; 16:1:51 >

• lowradiation L kullanıcısına yanıt
    Koltuk ısıtma tuşları. Yurtdışı üretimlerinde var bu özellik. Yurtiçi üretimlerinde koltuk ısıtma yok.

• cadot C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, ikisi de koltuk ısıtma ise soketler neden farklı acaba? Asıl sorum ben bu boşluklardan birini 2 li usb girişi olan tuş takmak istiyorum (veya başka bir şey) oralara olmaz ise lifetaki diğer boş tuşlardan her hangi birine, nereye takabilirim.

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

• Quick sigortadan kasko yapan var mı ? Yeni bir firma lakin bulunduğum ilde fiyat cazip diğerleri çok yüksek çıktı mesela halk 2000 Qucik ise 1180 dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: vemavi

Makyajlı corollaya koltuk kılıfı aldım ve kendim taktım düşnenler için fikir olabilir

https://youtu.be/lfjf9xjlEd8

Deri terletir.

• Merhabalar.
    Benzin ışıgı kaç km/lt kaldıgında yanıyor, bilgisi olan var mı?
    Hep sabit mi yanıyor son haddeye gelince yanıp sönüyor mu?

Aracım 1.33 2015
  • 
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.