Şimdi Ara

YENİ TOYOTA AVENSİS’TE 1.6 DİZEL SEÇENEĞİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  YENİ TOYOTA AVENSİS’TE 1.6 DİZEL SEÇENEĞİ
    Yeni Toyota Avensis; dinamik, dikkat çekici ve güçlü bir duruş sergileyen yeni ön ve arka tasarımı; zarif, konforlu ve tamamen yenilenen iç mekanı ile kalite algısını daha da ileri bir düzeye taşıdı. Uzunluğu 40 mm artan Avensis, yeni motor seçeneklerinin yanında, geliştirilen güvenlik özellikleri ile şimdi çok daha güvenli ve konforlu sürüş keyfini her versiyon ve donanım seviyesinde sunuyor.

Avensis’in tamamen yeni, zarif ve kaliteli iç tasarımı kabinin çok daha konforlu ve çok daha sessiz olmasını sağlıyor. Ayrıca kabinde yer alan Toyota Touch 2 gibi 8 inç’lik multimedya ekranı, sınıfında fark yaratacak bir özellik olarak dikkat çekiyor. Yeni Avensis’te, 1.6 lt’lik dizel motor da ilk kez kullanıldı.

Bir önceki jenerasyonda kullanılan 2.0 lt’lik dizel motorun yerini alan 1.6 lt. D-4D dizel motor, 6 ileri manuel şanzımana sahip ve bir önceki motordan 20 kg daha hafif. Yeni dizel 1.6 lt D-4D Avensis’te yakıt tüketimi de yüzde 8 oranında azaldı ve.............

http://www.motobilim.com/2015/03/yeni-toyota-avensiste-16-dizel-secenegi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technovaland -- 3 Mart 2015; 20:17:01 >

• biraz fotoğraf da benden gelsin.. Nefis olmuş..

YENİ TOYOTA AVENSİS’TE 1.6 DİZEL SEÇENEĞİ YENİ TOYOTA AVENSİS’TE 1.6 DİZEL SEÇENEĞİ YENİ TOYOTA AVENSİS’TE 1.6 DİZEL SEÇENEĞİ YENİ TOYOTA AVENSİS’TE 1.6 DİZEL SEÇENEĞİ

• Ne zaman geleceği ile ilgili bilgisi olan var mı? Birde corollaya koyarlar mı bu motoru?
  • Yeni kasa Avensis 2016 da gelecek...Onu biliyorum....Fiyatı konusunda rakam verilmedi... Bu USD kurlarındaki çıkış hızı ile benzinli mütevazi modeli en az 85 binden başlar sanıyorum...Parası olan için 2000 CC benzinli veya dizeli ilaçtır diyorum... Şu anki kasa Avensis bu fiyatları ile Büyük muhteşem ferah bir sedan otomobil arayanlar için FIRSAT DİYORUM....Donanım seviyesi ve fiyatları ile Diğer markadan 15.000 lira ucuz...Orada ilave ücretli olan bir çok donanım burada Avensis te standart.... Karar sizin...Para sizin... 2014 aldım 4 aydır kullanıyorum...Çok memnunum.. Ağır diyenler Bahçeşehire gelince uğrayın bir tur attırayım....Burada yokuş bol....Gözünüzle görün.. NOT.....Dik yokuşlar 45 C burada 1 ve 2. vitesle çıkılıyor.....3 ile çıkarım diyen şişip kalıyor.....Kısa yokuşta aşağıdan kaptırırsan belki....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 24 Haziran 2015; 22:59:13 >

• KONUYA EK......Arkadaşlar geçen sürede güncelleme haberler...Yeni kasa 2015 Haziran da İngiltere de satışa çıkıyor...Buraya temmuz gibi gelir sanıyorum...Asıl fırsat 2015 AVENSİS ELEGANT EXTRA kampanyada 70 BİN LİRA....Parası olan sedan arayan kaçırmasın diyorum...Ben 2014 te krom paketi dahil 73,500 den aldım...Bu fiyatı çok cazip....Stok eritme fiyatı kaçırmayın diyorum...saygılarımla..
  • Stoklarda hiç araç yok, 10 tane bayi aradım hepsi bitti diyor, sanırım çok fazla gelmedi Türkiye'ye ya da gelen son indirimlerle satıldı.
    Yeni kasaya, bana makyaj yemiş gibi geldi ama neyse, arka park sensörü gelecek mi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kasa gelene kadar uygun fiyatla 2015 bu yakışıklı kasa satılacak....Yaz ortası yeni kasa yeni fiyatla gelecek, buyrun kıymetli müşterilerimiz diyecekler...85.000 - 95.000 gibi.......Düşüncem budur..Bu rakamları tahmini ve atmasyon yazıyorum...Çünkü emsali passat fiyatları.....Birbirlerine çok yakın fiyat koyuyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 24 Haziran 2015; 23:01:38 >
  • Bu arada yeni gelen 2.0 dizel ve 1.6 dizel bmw motorudur. Toyotanın motorları değil. Bir süredir bazı anlaşmaları var iki firmanın. Bmw hibrit konusunda toyota ile çalışırken. Toyota dizellerden yararlanıyor. Ayrıca beraber bir spor araç üretim planları da söz konusu.

BMW, a 110 hp 1.6-liter with 270Nm
    The second BMW diesel is a 141 hp 2.0-liter with 320Nm of torque
  • Konuya son dakika gelişmesi....Yeni kasa AVENSİS TOYOTA bayilerinde satışa başlandı...Fiyat listesi TOYOTA sitesinde.....Bakınız...Saygılarımla...
  • Yeni çıkacak Superb daha alınası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalabalık şehirlerde artık manuel vites araç işkence haline geldi. Dizel otomatik getirmeleri lazım.
  • Tüketimi çok parlak olmayan bir seçenek oldu gibi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.