Şimdi Ara

Yeni Tıguan aldım yorumlarınızı bekliyorum (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
36.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarapci

quote:

Orijinalden alıntı: Ogulcan463

quote:

Gule gule kullanin q3 um ile ayni platformda oldugu icin size birsey sormak istiyorum panaromik cam tavandan kafanizin ustunden tikirti geliyormu?

tıkırtı derken nasıl bir ses biraz açar mısınız ne demek istediğinizi?

Cik cik ses geliyormu hafif hafif

Kuş sıkışmıştır açın kapayın geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

quote:

quote:

quote:

Gule gule kullanin q3 um ile ayni platformda oldugu icin size birsey sormak istiyorum panaromik cam tavandan kafanizin ustunden tikirti geliyormu?

tıkırtı derken nasıl bir ses biraz açar mısınız ne demek istediğinizi?

Cik cik ses geliyormu hafif hafif

Kuş sıkışmıştır açın kapayın geçer.

@EagleEyes37 çok teşekkür ederim

• Öncelikle arabanız hayırlı olsun. Bütün mesajları takip ettim ve bazılarına acıklama getireyim.

Nisan ayında almış biri olarak araba 3 bin km civarında ve yakıt konusunda şuana kadar ortalama uzun yolda 30-35 krş, şehir içinde 35-40 krş yakıyor. Eğer ki gaza kökler artistlik sürmeye kalkarsanız bu 45 krş civarınada ulaşıyor.

Arabanın yol tutuşu ve konforu gayet iyi. Çoğu arabaya bindim ve whitenight'ı hep aramışımdır konfor olarak.

Panaromik tavana gelince epeydir kullanıyoruz açıp kapatıyoruz ama hiçbir sorun yaşamadık ve hiçbir şekilde bir ses çıkartmıyor. Gayet sessiz ve güzel çalışıyor.

1.6 TDI gibi birşey beklemeyin çıkacağını sanmıyorum çünkü aynı grubun skoda yeti'nin satışlarını olduğu gibi düşürür. Eğer param cebimde diyorsanız alın skoda yeti dizel binin tepe tepe araba motorsiklet gibi yakıyor. Biraz daha param var gösterişi olsun ancak yakıtıda olsun diyorsan Vw seçersiniz ki yakıtınıda şikayet etmeye gerek yok. Sonuçta bu da bir satış pazarlamasıdır.

Aracı alacak arkadaşı merak ettim 65 bin TLye nasıl almış acaba indirim mi olmuş araçlarda ? Biz aracın tüm masrafları plaka vs ile 73 bin civarlarında bir para ödedik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whitefight

Öncelikle arabanız hayırlı olsun. Bütün mesajları takip ettim ve bazılarına acıklama getireyim.

Nisan ayında almış biri olarak araba 3 bin km civarında ve yakıt konusunda şuana kadar ortalama uzun yolda 30-35 krş, şehir içinde 35-40 krş yakıyor. Eğer ki gaza kökler artistlik sürmeye kalkarsanız bu 45 krş civarınada ulaşıyor.

Arabanın yol tutuşu ve konforu gayet iyi. Çoğu arabaya bindim ve whitenight'ı hep aramışımdır konfor olarak.

Panaromik tavana gelince epeydir kullanıyoruz açıp kapatıyoruz ama hiçbir sorun yaşamadık ve hiçbir şekilde bir ses çıkartmıyor. Gayet sessiz ve güzel çalışıyor.

1.6 TDI gibi birşey beklemeyin çıkacağını sanmıyorum çünkü aynı grubun skoda yeti'nin satışlarını olduğu gibi düşürür. Eğer param cebimde diyorsanız alın skoda yeti dizel binin tepe tepe araba motorsiklet gibi yakıyor. Biraz daha param var gösterişi olsun ancak yakıtıda olsun diyorsan Vw seçersiniz ki yakıtınıda şikayet etmeye gerek yok. Sonuçta bu da bir satış pazarlamasıdır.

Aracı alacak arkadaşı merak ettim 65 bin TLye nasıl almış acaba indirim mi olmuş araçlarda ? Biz aracın tüm masrafları plaka vs ile 73 bin civarlarında bir para ödedik.

Biz aracın kaporasını verdiğimizde fiyat 69000 tl y di aldığımız gün kurda indirim yapılarak 65000 düştü.Şansımıza diyelim.Bizim kaskosu herşeyi dahil 67250 gibi bir fiyata geldi.Siz sanırım 2,19 mağdurusunuz

• Allah nazardan beladan saklasın çok güzel ve havalı bi araç ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Allah nazardan beladan saklasın çok güzel ve havalı bi araç ...

Teşekürler
  • Hayırlı olsun. WN güzel araç gerçekten. İyi fiyata almışsınız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Hayırlı olsun. WN güzel araç gerçekten. İyi fiyata almışsınız .

Kur 1,99 a düşürdükleri için yoksa 2. eli bile 68-72000 arası değişiyor
  • quote:

quote:

Biz 2.19'dan aldık. Anamurda oturuyoruz aldıktan bir ay sonra falan Anamurdaki tek Tiguan WN bizde olmasına rağmen 1 ay içinde bu 5'e çıktı.. Bende heralde bizden gördüler beğendiler çoğalmaya başladı diyordum ki meğer kur 1.99'a düşmüş

• Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whitefight

quote:

quote:

Biz 2.19'dan aldık. Anamurda oturuyoruz aldıktan bir ay sonra falan Anamurdaki tek Tiguan WN bizde olmasına rağmen 1 ay içinde bu 5'e çıktı.. Bende heralde bizden gördüler beğendiler çoğalmaya başladı diyordum ki meğer kur 1.99'a düşmüş

Kurdan dolayi stokta arac kalmadi zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ÇOK YAKIŞIKLI VE OTURAKLI GÜZEL BİR ARABA TERCİHİNİZ ÇOK İYİ HAYIRLI UĞURLU OLSUN ALLAH KAZA BELA VERMESİN ...
  • bu tiguana yağlı kavrama 7 dsg şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

bu tiguana yağlı kavrama 7 dsg şart

Ekimden sonra gelecekmis 1.4 tsi dsg

bu arada iyi dilekleri icin butun arkadaslara tesekkurler

• 2011 1.4 TSi Sport&Style tiguan araç aldım ortalama hızım 120 ile konya karataydan İstanbul ömerliye geldim 720 km yol yaptım ortalama yakıt uzun yolda 38 krş klimalar full açıktı buarada aracın konforuna ve çekişine göre yakıtta ideal bence
  • http://www.caranddriver.com/news/2017-volkswagen-tiguan-photos-and-info-news yeni tasarym anlayi?ini anladik VW nin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61960E1CE -- 24 Ocak 2016; 16:02:18 >
  • 2012 1.4 kullanan arkadaşlar araçlardan memnunmusunuz varmı sıkıntısı olan tavsiye edermisiniz

• bu nasıl yeni kasa diye bakıyorum konu 2012 de açılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: jackal6778

2012 1.4 kullanan arkadaşlar araçlardan memnunmusunuz varmı sıkıntısı olan tavsiye edermisiniz

Valla 4. Seneyi bitirdik çok memnunum araçtan temiz 2. Elini bulursanız kaçırmayın derim

• Konuyu şöyle bir inceledim de 4 senede fiyatlar nereden nereye gelmiş yahu...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.