Şimdi Ara

Yeni Tıguan aldım yorumlarınızı bekliyorum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
35.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ogulcan463

quote:

Orijinalden alıntı: retro.

quote:

quote:

quote:

quote:

adam korkusuzca resim yüklemiş

Korkacak ne var göremedim?

@ssd23062306 bencede artık getirmeleri lazım ama sanırım üretilmiyr kasım gibi 1.4 tsı 160 ps dsg gelecekmiş.

forumun lanetini duymadınmı sen

Hayır duymadım noldu ki?

o zaman duyma birde öğrenirsen işin içine kendini gerçekleştiren kehanet'de girer nazarlık kaçınılmaz olur

çok merak attim söyler misiniz?

foruma resmi koyulan araçların bazıları ufak tefek nazarlık denilebilecek kazalara maruz kalabiliyor.artık bu forumun lanetindenmi yoksa birinin gözünün değmesinden mi bilinmez.o yüzden millet foruma resim yüklerken 1 yada 2 tane yükler yada kendi aracının resmini yüklemez.sende çok fazla resim yükleyince korkusuzca yüklemişsin dedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı uğurlu olsun hocam.Farları çok güzel aracın.Makyaj yaramış.Ben burdayım diyor.Kazasız belasız.
  • Bu arac neden vw cc'den daha ucuz bilgisi olan varmi? Oda 1.4 buda..
  • Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.....
  • Herkese iyi dileklerinden dolayi teselkur ederim.

İnsallah o nazar bize degmez.

@deniz vw cc de 1.4 tsi 160 ps dsg motor kullaniliyor bildiginiz gibi dsg en fazla vw fark atiyor 7000-8000. Tl gibi onun disinda cc deki ekstra donanimlari bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

quote:

Orijinalden alıntı: individual

quote:

Orijinalden alıntı: sarapci
    Bu arada bu araca 1.6tdi dsg veya 1.4 tsi dsg yi sanirim yetistiremeyiz diye uretmiyorlar

yetiştiremeyeceği kadar çok satış yapacak bir modeli bile bile üretmeyen bir otomobl firması var mı?

Baska bir mantigi yok cunku ayni platforma sahip 177hp s-tronic aldim kullandim neden dizel veya benzinlide otm secenegi yok anliyamadim

Demiş olduğunuz ses gelmedi bence bir servise tekrar sorun.
  • tiguanda klasik vw gibi sessiz konforlu güzel araç ama neden bu kadar tercih ediliyor anlamıyorum. Alanların çoğu araziye girmiyor. Genişlik konfor önemliyse passat al, değilse golf al. Hem daha kötü yol tutuş, daha güvensiz, kullanımı daha zor, daha fazla tüketen jip alınıyor
  • hocam hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşlerde güle güle kullanın inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurum

tiguanda klasik vw gibi sessiz konforlu güzel araç ama neden bu kadar tercih ediliyor anlamıyorum. Alanların çoğu araziye girmiyor. Genişlik konfor önemliyse passat al, değilse golf al. Hem daha kötü yol tutuş, daha güvensiz, kullanımı daha zor, daha fazla tüketen jip alınıyor

Herkesin kişisel tercihleri.Önceden jetta aracım vardı o araca göre tıguanın yol tutuşu daha iyi.Evet araziye girmiyor ama engebeli yollarda altı sürtmez en azından yakıt konusunda ise bi passattan jettadan daha fazla yakıyor ama 100km'de 0,3 lt gibi bir değer.
  • Hayırlı olsun, aracınız çok güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: çoksakatvar

hocam hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşlerde güle güle kullanın inşallah.

Teşekkür ederim.

@1193
  • quote:

Orijinalden alıntı: yılanlıdağ

Hayırlı olsun.1.6 tdi motorlusu gelirse kendini sınıfını dağıtacak gibi(qashqai,sportage,vs)

1.6 tdi gelse 1.4 den en az 10000 lira fazla olur. 1.4 ise 100 km de 3 lt fazla yaksa 100.000km de 3000 lt ve o da yaklasik 12500 lira yapar yani ince hesap vapmak lazim (1.6 tdi dsg olursa 10000 fazla o zaman bisey demem ama)

• quote:

Orijinalden alıntı: pvnrt

quote:

Hayırlı olsun.1.6 tdi motorlusu gelirse kendini sınıfını dağıtacak gibi(qashqai,sportage,vs)

1.6 tdi gelse 1.4 den en az 10000 lira fazla olur. 1.4 ise 100 km de 3 lt fazla yaksa 100.000km de 3000 lt ve o da yaklasik 12500 lira yapar yani ince hesap vapmak lazim (1.6 tdi dsg olursa 10000 fazla o zaman bisey demem ama)

Hangimiz yapıyor 100.000 km o yüzden dizel gereksiz bence ve bakımları da ağır ve masraflı
  • quote:

quote:

quote:

Hangimiz yapıyor 100.000 km o yüzden dizel gereksiz bence ve bakımları da ağır ve masraflı

Yani onu demek istedim bir de girgir darbeli calisicak bozuldu mu ugras dur 100000 yapariz da kac senede yapicagimiz onemli 3 senede yapan alsin tabi tdi bisey demem smdi tsi lara yeni sistem olarak lpdi (sivi lpg) takilmaya baslanmis dizelden bile %20 az tuketim 4500 liraya delme de yok cok kafa kizarsa taktir oldu bitti

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yani onu demek istedim bir de girgir darbeli calisicak bozuldu mu ugras dur 100000 yapariz da kac senede yapicagimiz onemli 3 senede yapan alsin tabi tdi bisey demem smdi tsi lara yeni sistem olarak lpdi (sivi lpg) takilmaya baslanmis dizelden bile %20 az tuketim 4500 liraya delme de yok cok kafa kizarsa taktir oldu bitti

o sistem iyide şu an rakip yok o firmaya rakip çıktığı zaman fiyatlar düşer hemde şuan araçlar deney gibi kullanılcak.Birde birşey sorucam bunda araçlar garanitiden çıkıyor mu?

• Bilmiyorum ama 1 yil icinde iyi kotu kokusu cikar bekle-gor yapmak lazim biraz...

• quote:

Bilmiyorum ama 1 yil icinde iyi kotu kokusu cikar bekle-gor yapmak lazim biraz...

evet öyle yapalım taktıran kişiler memnun mu öğrenmek lazım
  • Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın, ben de Muğlalıyım(Merkez) R plaka Datça ama sizin plakayı bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcornek

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın, ben de Muğlalıyım(Merkez) R plaka Datça ama sizin plakayı bilemedim.

Ortaca r bir harf ve 3 rakam
  • Hayırlı olsun bu arabalara bayılıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.