Şimdi Ara

Yeni Tıguan aldım yorumlarınızı bekliyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
36.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yol tanıdık geldi, Muğla Üniversitesi mezunuyum bende 5 senem geçti Muğla'da. Fotoğrafları görünce özlediğimi farkettim.
    Bu arada aracınız çok güzel gerçekten bu donanımla beraber çok sıkı durmuş. Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NapoleonBonaparte

quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

quote:

Orijinalden alıntı: Ogulcan463

quote:

Gule gule kullanin q3 um ile ayni platformda oldugu icin size birsey sormak istiyorum panaromik cam tavandan kafanizin ustunden tikirti geliyormu?

tıkırtı derken nasıl bir ses biraz açar mısınız ne demek istediğinizi?

Cik cik ses geliyormu hafif hafif

Ben de çoğu kullanıcıdan duydum bunu ; hatta eniştem bu hafta sport-style Tiguan teslim alacak ; panoramik sunroof'u da ekletecek misin dediğimde ses yapıyormuş ekletmeyeceğim demişti .

bu arada aracınız hayırlı olsun en dolu paketi almakla çok iyi etmişsiniz ;)

Bende 1000km den sonra geldi bu ses serviste yaptik dediler ayni ses devam etti o kadar para verip kisa zamanda ses cikartmasi sikmisti beni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NapoleonBonaparte

quote:

quote:

quote:

Gule gule kullanin q3 um ile ayni platformda oldugu icin size birsey sormak istiyorum panaromik cam tavandan kafanizin ustunden tikirti geliyormu?

tıkırtı derken nasıl bir ses biraz açar mısınız ne demek istediğinizi?

Cik cik ses geliyormu hafif hafif

Ben de çoğu kullanıcıdan duydum bunu ; hatta eniştem bu hafta sport-style Tiguan teslim alacak ; panoramik sunroof'u da ekletecek misin dediğimde ses yapıyormuş ekletmeyeceğim demişti .

bu arada aracınız hayırlı olsun en dolu paketi almakla çok iyi etmişsiniz ;)

Bilmiyorum şu ana kadar hiç öyle rahatsız edici bir ses gelmedi.Hayırlı olsun kazasız belasız sürmek dileğiyle.

@Diferansiyeli kırarsın! Muğla gerçekten güzel bir şehir herkesin görmesini isterim araç içinde teşekkür ederim

@iznik16 sizede çok teşekkür ederim

• Hayırlı olsun.Ön farlar hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

Hayırlı olsun.Ön farlar hoşuma gitti.

Çok teşekkür ederim.

@sarapci yarın sizi bilgilendireceğim bu konuda
  • adam korkusuzca resim yüklemiş

• doğuş şu araca 1.6tdi neden getirmez acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: retro.

adam korkusuzca resim yüklemiş

Korkacak ne var göremedim?

@ssd23062306 bencede artık getirmeleri lazım ama sanırım üretilmiyr kasım gibi 1.4 tsı 160 ps dsg gelecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

bu tarz bi plaka hoş durabilir aracınızda..araç beyaz olduğu için gayet güzel duruyor. ama tabi ki zevk ve tercih meseledir bu konular. o yüzden sadece aklımdan geçeni sizinle paylaşmak istedim.

Yeni Tıguan aldım yorumlarınızı bekliyorum

Plaka güzel ama yaptırmayı düşünmem açıkçası bu hali hoşuma gitti plakanın

• quote:

quote:

@ssd23062306 bencede artık getirmeleri lazım ama sanırım üretilmiyr kasım gibi 1.4 tsı 160 ps dsg gelecekmiş.

1.4 TSİ 150 hp yi cok yaktigi icin ve kullanici memnuniyetsizliginden dolayi kaldirdilar.Bu arada bu araca 1.6tdi dsg veya 1.4 tsi dsg yi sanirim yetistiremeyiz diye uretmiyorlar

• quote:

quote:

quote:

1.4 TSİ 150 hp yi cok yaktigi icin ve kullanici memnuniyetsizliginden dolayi kaldirdilar.Bu arada bu araca 1.6tdi dsg veya 1.4 tsi dsg yi sanirim yetistiremeyiz diye uretmiyorlar

1.4 tsı dsg gelecekmiş tıguan forumumuzda bir arkadaş dsg şanzımanlı alacaktı doğuşu aramış 1.4 tsı dsg'ler kasım gibi gelecek demişler.

• Hayırlı uğurlu olsun hocam.

Bayiyle konuştunuzmu, Dsg seçeneği gelicekmi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: göktug87

Hayırlı uğurlu olsun hocam.

Ben görüşmedim 2.0 tdı dsg şanzıman alacak bir arkadaşımız vardı forumda türkiyede 2.0 tdı dsg olmayınca doğuşu aramış onlarda 1.4 tsı 160 ps bluemotion dsg geleceğini söylemişler.
  • Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin çok güzel görünüyor araç
  • Hayırlı olsun,cok guzel bir araç.
    Fakat çok yakması ve bagaj küçüklüğü nedeniyle ben tercih etmezdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: medonk

Hayırlı olsun,cok guzel bir araç.
    Fakat çok yakması ve bagaj küçüklüğü nedeniyle ben tercih etmezdim.

Kişisel tercihlerinize son derece saygılıyım ama yılda 2-3 defa bagaj doluyor bagajında çok küçük olduğu söylenemez tablayı çıkardığınız zaman yeter diye düşünüyorum yakıt konusında ise henüz 250 kmde aracım o yüzden çok bilgim yok daha.

@BRV35 teşekkür ederim
  • Hayırlı olsun.1.6 tdi motorlusu gelirse kendini sınıfını dağıtacak gibi(qashqai,sportage,vs)
  • quote:

quote:

Ben görüşmedim 2.0 tdı dsg şanzıman alacak bir arkadaşımız vardı forumda türkiyede 2.0 tdı dsg olmayınca doğuşu aramış onlarda 1.4 tsı 160 ps bluemotion dsg geleceğini söylemişler.

hayırlı olsun beyaz en çok yakışan renk bu araçlara .olduğundan daha büyükte gösteriyor.

dsg li 1.4 gelirseilk ben alırım 4x4 ünü.hep 2.0 dizellerde var 4x4 otomatik.fazladan vergiyi benzin parası yaparım artık :)
  • Araban hayırlı olsun hocam güle güle bin.
    Bende muğlada yaşıyorum :) siz nerelisiniz ? R yi görünce datça dedim ama sondaki U kafamı karıştırdı
  • quote:

1.4 ve dsg yıl bitmeden satışa sunulacak. Kesin bilgi olarak vw çalışanı arkadasımdan aldım. Ben cok yüksek satış rakamı yakalanacağını düşünüyorum. Tabi fiyatı da merak ediyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.