Şimdi Ara

Yeni Teyp Taktık Klima Eskisi Gibi Üflemiyor,yardım ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abilerim günaydin,iyi haftasonlari herkese ..

Simdi bende chevrolet lacetti arac var ,buna ben usb li teyp takayim dedim,taktirdim ama teybin sesini begenmeyip cikarttirdim bu esnada serefsiz montajci benim sag kolonlari yakti her neyse yenilerini taktirdim ama klima fanlari eskisi gibi calismiyor.

Yani sicak,soguk ve ufleme yapiyor ama eskiden kontrol panelinde ufleme hizini seciyoruz ya ,2 deykenki üfleme gücünü smdi 3 te yada 4 te veriyor gecen babam hatta hic calismadigini soyledi

Teyb de eskiden kontakla kapanirdi simdi elle kapatiyoruz ek olarak teyp de bi sorun yok calisiyor ama dedigim gibi su fan üfleme olayi cok canimi skiyor,bunda sorun ne olabilir bi yardim edin lutfen montajci aklima geldikce deliriyorum. Ortada yeni teyp yok,kolonlari yakti ve ustune 300 lira para bayildim bi de aklima geldikce uykularim kaciyor

Biraz uzun oldu ama sanayide usta usta dolasmadan size bi danisayim dedim,herkese de elletmek istemiorum araci saglam araci bozuyolar haftasonu evdeyim calisiyorum ona gore bu durum icin elektrikciye mi gideyim klimaciya mi ,oto tesisatciya mi gideyim size danisayim da oyle gideyim dedim. Yardimci olanlara simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.