Şimdi Ara

*Yeni Testler Eklendi* *Modem Resmi Eklendi* VDSL 2 32 MBit Kapsamlı Testler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
1
Favori
20.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kablo bağlatıları ve kablo kalitesi çok önemli...
  • ee hani testler daha elle gözle görülür net bi test yok. daha erken diye düşünüyorum.
  • Şu anda 16 mbit ile 2 dosyayı toplam 1.89 mbyte/saniye ile indiriyorum. İnternetin yavaş olduğu saatlerde hız 1.1-1.2ye kadar iniyor.
  • VDSL kullanan arkadaşlar eğer modemlerinin arabirimlerinde var ise (ADSL olduğu gibi) Sinyal değerlerini yazabilirmi?.Birde bir çok kullanıcının merak ettiği download yapılırken ping süreleri mesela 1mb/sn veya daha düşük download yaparken 77.92.131.135 veya 212.156.120.70 gibi bir ip ye ping atıp değerlerini burda paylaşabilirler mi?
  • Gelisme var mi?
  • Hizmet verilmeye mi başladı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ACND

Hizmet verilmeye mi başladı?

günaydın hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

Gelisme var mi?

bu memlekette ne gelişme olacak , boşver gitsin arkadaşım.
  • ttnet telefonu mesgul calıyor devamlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: smasherz

quote:

Orjinalden alıntı: ACND

Hizmet verilmeye mi başladı?

günaydın hocam

Ne zaman başlandı yav fiyatlar ne alemde tabii her yere yoktur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yildize

ttnet telefonu mesgul calıyor devamlı

şikayetlerden başlarını alamıyorlar ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

Kahramanmaraş'ada gelmiş ama henüz başvurmadım, ortak arıyorum Santrale uzaklık konusunda 1500 mt. kadar sınırlama varmış, daha uzak mesafede hız düşüyormuş sanırım.

Download ve upload sonucu pek normal gelmedi, belki santrale uzaklığınızdan olabilir diye düşünüyorum veya indirdiğiniz sunucudan kaynaklıda olabilir.

Kahramanmaraş'tan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewre -- 16 Şubat 2009; 23:38:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı: dewre

quote:

Kahramanmaraş'ada gelmiş ama henüz başvurmadım, ortak arıyorum Santrale uzaklık konusunda 1500 mt. kadar sınırlama varmış, daha uzak mesafede hız düşüyormuş sanırım.

Download ve upload sonucu pek normal gelmedi, belki santrale uzaklığınızdan olabilir diye düşünüyorum veya indirdiğiniz sunucudan kaynaklıda olabilir.

Kahramanmaraş'tan

VDSL2 değil bu.
    Metro ya da ATM bağlantısı...

• quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

VDSL2 değil bu.

Evden bağlanmıyorum. İşyerindeyim. Ben VDSL olarak biliyordum... Özür dilerim yanlış yönlendirmem için.
  • bi yol olmaz...
  • Şu an 4mbit kullanıyorum ve 410kb sabit hız ile torrentten dosya çekiyorum sürekli..Vdsl2'ye geçmeyi düşünuyorduk ancak bu 4mbiti adam edene kadar o kadar uğraştık şimdi bide vdsl2 ile bu kadar uğraşırız diye korkudan alamıyoruz (:

Biraz daha zaman geçsin bakalım neler olacak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

Şu an 4mbit kullanıyorum ve 410kb sabit hız ile torrentten dosya çekiyorum sürekli..Vdsl2'ye geçmeyi düşünuyorduk ancak bu 4mbiti adam edene kadar o kadar uğraştık şimdi bide vdsl2 ile bu kadar uğraşırız diye korkudan alamıyoruz (:

Biraz daha zaman geçsin bakalım neler olacak..

Downstream / Upstream gürültü değerlerinizi yazarsanız bir fikir verebilirim. Bir de telekomcular kafalarına göre takmıyorlar. Ben bağlatırken teknik ekipten biri kendi modemleriyle geldi. Geçici olarak telefon ve adsl hattını kapatarak geçici olarak VDSL2'yi aktif hale getirdiler. Sonra santraldaki görevli bağlantımın üst sınırını açıkladı (25 mbit) ve ben de 16 mbit bağlattım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

quote:

Orjinalden alıntı: dewre

quote:

Kahramanmaraş'tan

VDSL2 değil bu.

60 megabit metro ethernet sanırım bu.

• yanılıyorsunuz arkadaşlar.
    dosyayı indirdiğiniz sayfada önemli.
    R A P I D S H A R E den tek dosya 1.2mb ile inerken.
    aynı anda 4 dosya yapınca 3.7 mb hızına rahat çıkıyor.
    netload ise tek dosya 2.7 mb de iniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerxxx -- 17 Şubat 2009; 15:30:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cod3nam3

VDSL kullanan arkadaşlar eğer modemlerinin arabirimlerinde var ise (ADSL olduğu gibi) Sinyal değerlerini yazabilirmi?.Birde bir çok kullanıcının merak ettiği download yapılırken ping süreleri mesela 1mb/sn veya daha düşük download yaparken 77.92.131.135 veya 212.156.120.70 gibi bir ip ye ping atıp değerlerini burda paylaşabilirler mi?

77.92.131.135 : 4 pingde ortalama 52 ms
    212.156.120.70 : 4 pingde ortalama 45 ms
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.