Şimdi Ara

Yeni telefonum A6 Plus kullanılmış mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, n11 üzerinden delta garantili A6 Plus telefon aldım. Telefon kutusu jelatinli olarak geldi fakat kutu sanki açık gibiydi. Yani kutuyu açar açmaz açıldı etiketini yırtmama gerek kalmadan. Telefonu açtığımda sarjı %0 olarak geldi. Ayrıca ingilizce kurulmuş olarak açıldı. Kesinlikle sim kart takmadım wifi bağlanmadım. Ama telefona yabancı ülke numarasından kod içeren sms geldi. Bu normal mi? Acaba telefon kullanılmış mı? Tereddütte kaldım. Normalde başlangıç kısmından dil seçerek benim başlatmam gerekmez miydi? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalbeyyyyyy -- 15 Kasım 2018; 19:15:43 >

• Dediğiniz gibiyse sıfır değil. Sıfır olarak aldıysanız satıcıyla veya n11 ile görüşünüz zorluk çıkarırlarsa soluğu THH'de alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaxKitten

Dediğiniz gibiyse sıfır değil. Sıfır olarak aldıysanız satıcıyla veya n11 ile görüşünüz zorluk çıkarırlarsa soluğu THH'de alın.
    yalnız benim gibi alan bir kaç kişi de kutunun açılmış olduğunu ve kurulu geldiğini söyledi ithalatçı garantide oluyor galiba böyle şeyler
  • Açılmış o cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun yoksa kullan gitsin ugraşmaya değmez

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Açılmış o cihaz
    evet açılmış Samsung Türkiye garantisinde olmadığı için bu gibi sorunlar oluyor galiba. Benim gibi alan farklı kişiler de yorum yapmış onların da kurulu gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

Sorun yoksa kullan gitsin ugraşmaya değmez
    bir iki kişi daha açılmış olduğunu söyleyince ithalatçı garantilide oluyor galiba dedim
  • Buyuk ihtimal.daha once yanlış renkten dolayı iade edilmiştir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.