Şimdi Ara

Yeni telefon mu Tamir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Yazın telefonun ekranı kırıldı ve ben yan sanayiden tamir ettirdim. Adam biraz beceriksizlik yapmış olsa gerek 2 ay içinde batarya şişme yaptı ve ekran bir gece şarjdayken çatladı. şimdi sorum şu ;
    sizce yeni telefon mu almalıyım ki bir bütçem yok elimden geldiğince biriktiricem 1600-1700 den fazla vermeyi düşünmüyorum.
    yada telefonu yine bir tamirciden mi yaptırmalıyım
    al diyorsanız ne önerirsiniz ( en az 2 ay şişik batarya ve yarısının dokunmatiği çalışmayan xperia z3 le para biriktirmem lazım )
    tamir et diyorsanız istanbulda bildiğiniz güzel tamir eden bir yer var mı özellikle avrupa yakası

• Açıkcası pskolojik olarak bir kere bozulmuş bir telefonu olur olmaz yerde gene bozulurda madur eder diye yaptırıp kullanmazdım ben. 1600-1700 e güzel seçenekler var zaten note 5 olabilir s6 olabilir. Sony e reklamlarında cayır cayır havuza sokup üstne bide boyaşı telefonu şakır şakır suyla yıkayıp sudan dolayı bozulduğunda garanti dışı bırakmasından dolayı bir hantikapım var. Diğer markalar reklamlarında not düşüyo ve havuzada sokmuyo zaten en fazla yağmurda ıslandığını gösteriyo ve saniyelik çeşmenin altına düşürüp alıyolar. Kıssadan hisse uydurukda olsa yeni bir telefonla bir süre idare edip yenisini almak daha mantıklı. Hatta bir çılgınlık yapıp 600-700 tlye casper v10 bile alınabilir en azından tasarımı çok güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz daha idare edip yeni cihaz alin bence.
    Ama dikkat edin şişik bataryaya.
    Patlar filan allah korusun

• Yaptırın derim.Telefonu halen kullanma isteğiniz var ise.

• Yeni cihaz derim.

Şişmiş batarya tehlikelidir.
  • Z3'ü bence yedek parça niyetine satmanızı tavsiye ederim. Sonra ise ne yönde ihtiyacınız var, ne kadar bütçe ayıracaksınız onları da belirtin ki ona göre öneri yapılabilsin.
  • Yeni cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Z3'ü bence yedek parça niyetine satmanızı tavsiye ederim. Sonra ise ne yönde ihtiyacınız var, ne kadar bütçe ayıracaksınız onları da belirtin ki ona göre öneri yapılabilsin.

Nerede satabilirim?
    Açıkcası tamir işinden ben de korkuyorum. Bi kere bozulan hep bozulur düşüncesindeyim. Sony yi açıkcası çok seviyorum ancak z3 e çok güvendiğimden olsa gerek piyasadan uzak kaldım. Yeni serileri nasıl?
    Fiyat olarakta dediğim gibi 1600-1700 kulvarını düşünüyorum. Kamerası z3 ten kötü olmasın en temel kriter
    Ekran büyüklüğü de 5.2 inchten fazla olmamalı compact serisi de seçenekler arasında.

Edit: düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodexqer -- 7 Aralık 2016; 0:56:24 >
  • Cihazınızı yedek parça olarak forumun ikinci el cep telefonları > sony bölümünde satışa çıkartabilirsiniz.

Size cihaz olarak önerim Huawei Mate 8

http://www.hepsiburada.com/huawei-mate-8-32gb-ithalatci-garantili-p-HBV000000Y6PL

• İlk bakışta özellikleri çok güzel ancak ekran boyutu çok büyük benim için. Daha küçük boyutlu bir seçenek önerebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodexqer

İlk bakışta özellikleri çok güzel ancak ekran boyutu çok büyük benim için. Daha küçük boyutlu bir seçenek önerebilir misiniz?

Kullandıkça boyutlarına alışabileceğinizi umuyorum, Samsung Note serisi ile benzer boyutlarda ama siz bilirsiniz. Eğer hafıza problem olmaz derseniz Xiaomi Mi5 önerebilirim.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5-ithalatci-garantili-p-HBV00000112VR?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.