Şimdi Ara

The Fate of the Furious 8 | (13/04/17) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
759
Cevap
11
Favori
25.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence de bitsin artık ya. Hep aynı terane.
  • maalesef devam edecek arkadaşlar. açıkçası bende devam etmesini isterim.
  • Kesin olarak açıklandı mı serinin 8. filminin çekileceği?
  • nzl666 N kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paul Walker ölmüşken 8. filmin olucağını zannetmiyorum.
  • 8. filmi bilmem de herhalde bu saatten sonra 9 olmaz. Çünkü bu seri 9 film olarak planlanıyordu.
  • 9. film bence gelir.6. Film 160 milyon dolara mal olmuş ve 788 milyon dolar hasılat yapmış.Çok iyi para.Filmde Paul Walker'ın son görüntüleri de olacakmış.Ben 7. filmin 1 milyarı geçeceğini düşünüyorum.Bu filmde 200 milyon dolara mal olsa 1 milyar dolar inanılmaz bir rakam.Zaten Paul'un karakteri öldürülmeyip emekli edilecekmiş.8.Filmde de bu işlerden uzak durur.Bu yüzden 9 da gelebilir.
  • suyunu cıkarmak sadece bize mahsus değilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatiyılmaz

suyunu cıkarmak sadece bize mahsus değilmiş

Seri gayet güzel devam ediyor boş konuşmanın gereği yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatiyılmaz

suyunu cıkarmak sadece bize mahsus değilmiş

dandik ve tutulmayan bi seri olsa zorlama yapıp çıkarmaya devam etseler dediğin doğru ama 100m verip 800m hasılat yapılan bi film kötü olamaz. belirli bi kitlesi var ki izleniyor. ayrıca bende çok seviyorum. hangi filmini izlesem göz açıp kapayıncaya kadar bitiyor film. sıkmıyor. bu tarz filmler az olduğu için ihtiyacı da gene kendisi karşılıyor. arz var ki talep ediliyor.
  • simdi 7 ne zaman cikiyor sadece 6 yi sinemada izlemistim muthisti digerlerini hep dvd den ki 7yide merakla bekliyorduk ama
  • Hızlı ve Öfkeli 18 olsun yine izlerim ben.
  • umarım 8. filmde en kısa sürede çıkar. merakla bekliyoruz.
  • Bence fazla cılkını çıkarmadan güzel bir sonla bitirmeliler hem seriye hemde Paul Walker'a saygıdan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Bence fazla cılkını çıkarmadan güzel bir sonla bitirmeliler hem seriye hemde Paul Walker'a saygıdan dolayı.

neden bitirsinler kardeşim. bunun saygıyla ne alakası var ? seri tutuluyor ve izleniyor. belli bi seyirci kitlesi var ve seyirciler bu serinin devamını istiyor. ama film yapımcıları devam filmi olmayacak diyor. asıl bu saygısızlıktır. evet bu seyirciye yapılan bi saygısızlıktır. seyirci devamını istiyor ama sen seyircinin isteklerini umursamıyor ve film yapmıyorsun. bu saygısızlığın en alasıdır kardeşim. seri devam etmeli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Japon.Türk.San

paul walker ölmüştür arkadaşlar. 7. filmde oynayacak. zaten o malum videoyu gören görmüştür. 7. filmde oynuyor. fakat 8. filmde oynayamayacak.

toprağı bol olsun.

malum video? link atarsanız sevinirim.

edit: konu eskiymiş kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lothlórien -- 25 Aralık 2014; 19:42:16 >
  • 7 çıksa da 8i beklesek.
  • 7 bi ciksinda

• 30 a kadar yolu var..

• 7. filmi hala izlemedim çok bir şey kaçırdım mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.