Şimdi Ara

YENİ TEAM ICO PRODÜKSİYONU | E3 2018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ICO, Shadow of the Colossus, The Last Guardian şaheserlerini üstümüze atmış Fumito Ueda sıradaki TEAM ICO prodüksiyonunu tanıtmaya başlamış. Resimlere bakarsak yine bir insan ve bir yaratık arasındaki duygusallıktan girip herkesi çökertmeyi düşünüyor Ueda.

Başlığı dursun, E3 2018 de bir şeyler gelecektir.

http://www.gendesign.co.jp/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 27 Ocak 2018; 18:8:57 >

• Hala Sony ile mi çalışıyorlar bilmiyorum ama bu adamın oyunlarına bitiyorum. Benim için 3 ü de Goty. Tabi üçünde de kamera aynı kötülükte :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duyuru E3 2018, çıkış tarihi 2028.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkmasına 2018 yıl var anlamındadır o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow of the Colossus'un 17. dev DLC'si.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Duyuru E3 2018, çıkış tarihi 2028.

Güldürdü

Merakla bekliyoruz.
  • Ueda sony ile çalışmaya devam etmek istediğini söylemişti muhtemelen sony'de istekli. Hele ki eski ölmüş bir projeden para kazanmak sony'i hayli hayli mutlu etmiştir. Zaten sony japonya tarafı o olmadan çok kan kaybetti, eski kaliteli oyunları pek göremiyoruz o taraflardan.

TLG'de olduğu gibi kendi stüdyosu ile sony japon stüdyoları birlikte çalışıcaklar gibi duruyor.

Ayrıca ortada ilerlemiş bir proje var gibi. Karakterler falan hazırlandığına göre iki yıl içinde bir tanıtım görebiliriz hatta belki bu yıl.

Bu işin en güzel tarafı yeni nesil görünen ve daha düzgün çalışan bir oyun yapacaklardır.
  • Last guardian fazla beklenti yarattığı için tam bir fiyasko oldu bence. Ben bir yaratık ve insna arasındaki bağı anlatıcağını düşünmüyorum, gerek de yok zaten ama team ıco her daim bu temayı sundu ama ana tema bu olmayacaktır sotc tadında atımızla kurduğumuz bağ gibi bir şey olacaktır yine .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇÖPÜN HASI...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.